Hlavní navigace

NaCesty.cz funguje na ostré doméně

26. 10. 2009

[Tisková zpráva] Brno 21. října 2009: Projekt NaCesty.cz funguje už měsíc v ostrém provozu. Poté, co byly provedeny drobné úpravy webu po nasazení nového systému, mohou nyní zákazníci využívat veškerého komfortu a služeb spojených s novým řešením. Nové NaCesty.cz dodané společností oXy Online patří mezi systémy vyvinuté zcela na míru unikátním požadavkům klienta. Komunikují s několika zahraničními databankami a portály, stahují si informace a obrázky z externích zdrojů, jsou propojeny s CRM systémem.

Projekt www.nacesty.cz je portál jedné z největších internetových cestovních agentur v České republice. Obsahuje přes 50 milionů nabídek německých cestovních kanceláří. Měsíčně jej navštíví až 150 tisíc lidí, denně si zde zájezd objedná kolem třiceti klientů.

Hlavním požadavkem cestovní agentury bylo vytvořit systém, který by dokázal shromažďovat a účinně předávat informace z různých databank a externích zdrojů. „Web velmi silně využívá informací třetích stran, jednak se to týká nabídek z německého bookovacího systému Travel IT, pak popisů hotelů z katalogu Giata, dále je to Google maps a Google překladač. Nechybí ale ani informace z vlastních zdrojů, jak například rozsáhlí unikátní průvodci popisující důležitá témata pro 150 destinací, celkově obsahující více než 1200 normostran textů,“ upřesnil projektový manažer firmy oXy Online Vít Zatloukal. I přesto, že nejdůležitější obsah jako jsou nabídky zájezdů, letenek a ubytování, pochází z externích zdrojů, disponuje NaCesty.cz vlastním propracovaným redakčním systémem zaměřeným na atlasový popis zemí a míst. Pohotový on-line systém umožňuje zákazníkům i zájemcům o cestování rychle a bez obtíží hledat konkrétní informace nebo objednat zájezd či letenku podle vlastních představ.

Po zhruba měsíčním zkušebním provozu nyní tento specializovaný portál funguje na původní doméně www.nacesty.cz. „I přes drobné problémy s výkonem a chybičkami plynoucími z nasazení do ostrého provozu je klient spokojený. Web jsme udělali přesně podle jeho představ, ať už jde o grafický design nebo o takové vychytávky, jako je průvodce výběrem zájezdu nebo hledání hotelů podle kvality,“ doplnil Zatloukal. Práce na webu NaCesty tím ale samozřejmě nekončí, po úpravě doplňujících požadavků má klient už nachystané plány na další vývoj a zdokonalování celého projektu, na kterém se bude firma oXy Online opět podílet.

O společnosti oXy Online
Společnost oXy Online je jedním z předních českých dodavatelů systémů pro internetové obchodování. Její produkty používají významní čeští prodejci a distributoři. Společnost své zkušenosti z top segmentu úspěšně využívá i při implementacích řešení pro střední segment.

oXy Online je autorem známého e-commerce řešení oXySHOP a publikačního systému oXyMEDIA. Řešení postavené na systému oXySHOP obdrželo v letech 2006 a 2007 Cenu českého internetu Křišťálová Lupa v kategorii e-shop, v roce 2008 se umístilo na druhém místě. Společnost je rovněž výhradním distributorem systému pro internetové obchodování OXID eShop pro Českou republiku a Slovensko.Inter­netové vydavatelství oXy Online vlastní média Svět hardware, TV Freak a Digimanie, které patří mezi nejčtenější české odborné internetové magazíny.

120na80.cz: Neplivejte pecky z vína

Neplivejte pecky z vína

Podnikatel.cz: První česká finta, jak lze obejít #EET

První česká finta, jak lze obejít #EET

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

DigiZone.cz: HBO bezplatně i u Digi TV, Digi2GO a u FreeSat

HBO bezplatně i u Digi TV, Digi2GO a u FreeSat

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Vitalia.cz: Ahold nabízel falšovaný slunečnicový olej

Ahold nabízel falšovaný slunečnicový olej

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

120na80.cz: I stařec může mít spermie jako zamlada

I stařec může mít spermie jako zamlada

Root.cz: „Chytré“ kamery útočí po internetu

„Chytré“ kamery útočí po internetu

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

DigiZone.cz: Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Měšec.cz: Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Měšec.cz: ČNB: ERB bank není solventní

ČNB: ERB bank není solventní