Hlavní navigace

Netgear masově expeduje WiFi telefon pro Skype

19. 9. 2006

[Tisková zpráva] Santa Clara, Kalifornie – 12. září 2006 Netgear, světový poskytovatel technologicky vyspělých značkových síťových produktů dnes oznámil, že zahajuje celosvětovou distribuci produktu NETGEAR WiFi telefon pro Skype (SPH101). Jde o světově první produkt, uvádějící ve skutečnost Skype WiFi Internetovou telefonii pro více než 113 milionů uživatelů služby Skype.

Telefon, na který už dorazil opravdu úctyhodný počet objednávek od dychtivých vyznavačů služby Skype z celého světa, je od tohoto týdne expedován na území USA a Kanady. Pro Evropu a Asii bude dostupný počátkem měsíce října.

Telefon Skype WiFi Phone společnosti NETGEAR (SPH101) je první zařízení certifikované pro Skype, které spotřebitelům dovolí neomezeně zdarma volat ostatním uživatelům této služby doma i v zahraničí prostřednictvím bezdrátové sítě, aniž by byli připoutáni k počítači. Wifi telefon funguje kdekoliv na světě, všude tam, kde má uživatel k dispozici WiFi síť se zabezpečeným nebo otevřeným přístupem – doma, v kanceláři nebo v blízkosti veřejnému hotspotu či obecního přístupového bodu, který nevyžaduje ověření pomocí prohlížeče.

Díky přeinstalovanému software je Skype telefon připravený k použití s bezdrátovou sítí ihned po vybalení. Uživatel tak bude mít stejné možnosti, jako miliony současných uživatelů Skype, kteří mohou zdarma hovořit se svými přáteli používajícími Skype nebo se za několik korun za minutu spojit s lidmi, kteří tuto službu nevyužívají.

Intuitivní menu telefonu, v jasných, zářivých barvách , zobrazuje uložené kontakty Skype a informuje o jejich dostupnosti on-line pro snadnou komunikaci, podobně jako u osobního počítače. Zákazníci si mohou vychutnat i vynikající kvalitu zvuku, aniž by tím nějak trpěla doba hovoru či doba pohotovostního režimu. Ještě letos bude telefon společnosti NETGEAR podporovat i různé jazyky.

NETGEAR WiFi telefon pro Skype získal logo „Skype Certified“ protože vyhovuje standardům společnosti Skype pro vysoce kvalitní produkty s designem a technickými specifikacemi, zajišťujícími výrazné zlepšení možností, které služba nabízí uživatelům.

Cílem certifikace pro Skype je dát uživatelům záruku, že daný produkt bude snadno použitelný a bude se softwarem Skype dobře spolupracovat. Hardwarové produkty certifikované pro Skype podstupují přísné testování v délce přesahující jeden měsíc. Jen tak lze zaručit, že budou vyhovovat vysokým standardům služby Skype v oblasti použitelnosti a technické kvality. Logo Skype Certified demonstruje důvěru společnosti Skype ke konstrukci produktu i partnerství se společností NETGEAR.

Telefon NETGEAR Skype WiFi Phone (SPH101) je už nyní k dostání v Severní Americe, Evropě a jihovýchodní Asii prostřednictvím společností NETGEAR a Skype a v předních elektronických obchodech za doporučenou maloobchodní cenu 249,99 USD. Je k němu poskytována jednoletá záruka a nonstop technická podpora. Každý kupující získá navíc 30 volných minut v rámci služby SkypeOut pro volání na jakýkoliv telefon na světě a 30 dní bezplatného užívání služby Skype Voicemail – jako pozornost od společností NETGEAR a Skype.

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Vitalia.cz: Chtějí si léčit kvasinky. Lék je jen v Německu

Chtějí si léčit kvasinky. Lék je jen v Německu

Podnikatel.cz: Vrátí zvýhodnění, ale výrazně omezí paušály

Vrátí zvýhodnění, ale výrazně omezí paušály

Podnikatel.cz: Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

Měšec.cz: Jak levně odeslat balík přímo z domu?

Jak levně odeslat balík přímo z domu?

Vitalia.cz: Dáte si jahody s plísní?

Dáte si jahody s plísní?

Podnikatel.cz: Na poslední chvíli šokuje výjimkami v EET

Na poslední chvíli šokuje výjimkami v EET

Podnikatel.cz: Dárky v podnikání. Jak je uplatnit v daních?

Dárky v podnikání. Jak je uplatnit v daních?

Vitalia.cz: Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

120na80.cz: Rakovina oka. Jak ji poznáte?

Rakovina oka. Jak ji poznáte?

Vitalia.cz: Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Podnikatel.cz: Víme první výsledky doby odezvy #EET

Víme první výsledky doby odezvy #EET

Měšec.cz: Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

DigiZone.cz: HD programy ČT i v UPC Horizon

HD programy ČT i v UPC Horizon

DigiZone.cz: Další dva kanály nabídnou HbbTV

Další dva kanály nabídnou HbbTV

DigiZone.cz: Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

Podnikatel.cz: Na 3. prosince se chystá protest proti EET

Na 3. prosince se chystá protest proti EET

DigiZone.cz: Milan Kruml: procházka TV historií

Milan Kruml: procházka TV historií