Hlavní navigace

Společnost NextiraOne Czech získala stříbrnou akreditaci HP Software Business Partner

[Tisková zpráva] Praha, 11. ledna 2010 – Společnost NextiraOne Czech se stala stříbrným HP Software Business Partnerem v oblasti prodeje a implementace softwaru pro optimalizaci obchodních technologií BTO (Business Technology Optimatization). Partnerství vyjadřuje vysokou úroveň spolupráce se společností HP a implementační schopnosti NextiraOne Czech v rámci softwarového portfolia HP.

Oblast BTO zahrnuje jak softwarové vybavení určené pro plánování a strategické řízení IT, tak i kvalitu aplikací a operativní řízení IT. Nástroje, které jsou v rámci BTO využívány, zaručují naprostý soulad mezi investicemi do IT a strategickými cíli společnosti ve všech fázích provozu nebo vývoje. „Stříbrné partnerství, kterého se nám podařilo dosáhnout, dokazuje, že jsme splnili řadu profesních kritérií a naši specialisté jsou schopni tyto nástroje maximálně využít ku prospěchu obchodních cílů našich klientů,“ informuje Petr Hübl, generální ředitel společnosti NextiraOne Czech.

„NextiraOne Czech je naším kvalitním, profesionálním a spolehlivým partnerem, proto jsme velice rádi, že se jí podařilo akreditovat náš partnerský program,“ říká Jana Řešátková, regionální partner manažer ze společnosti HP a doplňuje: „HP poskytuje Software Business Partnerům atraktivní balíček výhod, pomáhá jim zvýšit zisk a investovat do růstu obchodu prostřednictvím jednoduchých a předvídatelných mechanismů.“

Stříbrné partnerství přináší společnosti NextiraOne Czech řadu výhod, mezi které patří např. přístup na školení a certifikace v rámci vzdělávacího programu partnerů, přístup ke znalostní databázi HP, licencím určeným k testování partnerem, prezentacím softwarových produktů, marketingové podpoře HP a umožňuje rovněž využívání fondů pro rozvoj marketingových aktivit.

O společnosti HP
HP neustále vytváří nové příležitosti pro uplatnění technologií, které významně ovlivňují jednotlivce, firmy i celou společnost. Jako největší technologická firma světa nabízí HP špičkové produkty zahrnující tisková řešení, osobní výpočetní techniku, software, služby a IT infrastrukturu. Další informace o společnosti HP (NYSE: HPQ) jsou k dispozici na webu www.hp.com.

O společnosti NextiraOne Czech
Společnost NextiraOne s centrálou v Paříži je předním evropským expertem na komunikační služby. Navrhuje, implementuje a poskytuje podporu pro řešení všech komunikačních potřeb svých zákazníků, od hlasu a mobility, přes zabezpečení až po aplikace. Dodává dokonale integrovaná, ucelená komunikační řešení, jež dlouhodobě využívají nejlepší technologie na trhu a přinášejí zákazníkům maximální užitek. Společnost je držitelem partnerských certifikací nejvyššího stupně, tzv. zlatých certifikací, společností Alcatel-Lucent, Cisco a Genesys, které odráží odborné schopnosti jejích zaměstnanců. V roce 2007 se NextiraOne Czech stala nejlepším EMEA partnerem pro střední a východní Evropu společnosti Genesys a získala cenu Enterprise Partner of the Year společnosti Cisco Systems. V září 2008 se také stala certifikovaným partnerem Microsoft. Další informace najdete na webu: www.nextiraone-eu.com nebo www.nextiraone.cz.

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Měšec.cz: Za palivo zaplatíte mobilem (TEST)

Za palivo zaplatíte mobilem (TEST)

Podnikatel.cz: Změny v cestovních náhradách 2017

Změny v cestovních náhradách 2017

DigiZone.cz: Placené VoD a obsah zdarma

Placené VoD a obsah zdarma

120na80.cz: 5 nejčastějších mýtů o kondomech

5 nejčastějších mýtů o kondomech

DigiZone.cz: ČT má dalšího zástupce v EBU

ČT má dalšího zástupce v EBU

Měšec.cz: U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

DigiZone.cz: NG natáčí v Praze seriál o Einsteinovi

NG natáčí v Praze seriál o Einsteinovi

120na80.cz: Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

DigiZone.cz: Česká televize mění schéma ČT :D

Česká televize mění schéma ČT :D

Vitalia.cz: Jmenuje se Janina a žije bez cukru

Jmenuje se Janina a žije bez cukru

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Podnikatel.cz: Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

Vitalia.cz: Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

Měšec.cz: Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

120na80.cz: Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

DigiZone.cz: Recenze Westworld: zavraždit a...

Recenze Westworld: zavraždit a...

Měšec.cz: Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Podnikatel.cz: Udávání kvůli EET začalo

Udávání kvůli EET začalo