Hlavní navigace

NextiraOne získala dvě klíčová ocenění od společnosti Genesys

[Tisková zpráva] NextiraOne je Genesys Partnerem roku 2008 a dosáhla recertifikace Genesys Gold Suite Certified Partner

Barcelona, 10. června 2009 – NextiraOne, přední evropský expert na komunikační služby, získala na každoroční konferenci G-Force, pořádané společností Genesys v Barceloně, dvě významná partnerská ocenění. NextiraOne byla vyhlášena Genesys Partnerem roku 2008 pro oblast EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika) a dosáhla také recertifikace Genesys Gold Suite Certified Partner.

Obě ocenění, která se podařilo společnosti NextiraOne získat, patří k nejvyšším možným partnerským oceněním Genesys. NextiraOne díky nim opět potvrzuje své silné postavení na trhu, profesionální úroveň poskytovaných služeb a jedinečnou znalost technologií Genesys, které aktivně využívá v rámci svých dodávaných řešení.

Partner roku 2008 pro oblast EMEA
NextiraOne byla oceněna jako nejlepší partner roku 2008 ve dvou regionech – v zemích Beneluxu a ve střední Evropě. Ocenění je udělováno na základě iniciativy partnerů při realizaci nových projektů, úspěšných zákaznických implementací a také podle toho, jak efektivně partneři v předchozím roce využívali příležitosti ke spolupráci se společností Genesys. „Jsme rádi za toto uznání naší odbornosti a rozhodnutí dodávat společně s firmou Genesys řešení kontaktních center, která přinášejí našim zákazníkům v tomto regionu měřitelné obchodní výhody,“ řekl Rafi Kouyoumdjian, generální ředitel společnosti NextiraOne.

Genesys Gold Suite Certified Partner
Společnost NextiraOne dosáhla zlaté recertifikace na základě splnění řady odborných kritérií a posouzení provedených implementací a školení ve Francii, Německu, Belgii, Polsku a České republice. „Program zlaté certifikace zaručuje spokojenost zákazníků s vysoce kvalitními implementacemi,“ řekl Peter Deen, senior viceprezident společnosti Genesys pro otázky spokojenosti zákazníků. „NextiraOne získala tuto recertifikaci za své odhodlání poskytovat kvalitní služby a pracovat na spokojenosti zákazníků.“

O společnosti Genesys Telecommunications Laboratories, Inc.
Genesys, společnost koncernu Alcatel-Lucent, se jako jediná společnost stoprocentně soustředí na software pro správu interakce se zákazníky po telefonu, webu a e-mailem. Software Genesys dynamicky propojuje zákazníky s těmi správnými zdroji – samoobslužnými a asistovanými službami – a zajišťuje plnění požadavků zákazníků, optimalizaci cílů v oblasti péče o zákazníky a účinné využívání prostředků. Software Genesys každý den zpracuje přes 100 miliónů zákaznických interakcí pro 4 000 společností a státních úřadů v 80 zemích. Tyto společnosti a úřady mohou využívat celou organizaci, od kontaktního centra až po back-office, ke zkvalitňování celkové zkušenosti zákazníků. Genesys pomáhá zastavit nespokojenost zákazníků, podporovat efektivitu a urychlovat obchodní inovace. Další informace najdete na webu www.genesyslab.com.

O společnosti NextiraOne
Společnost NextiraOne s centrálou v Paříži je předním evropským expertem na komunikační služby. Navrhuje, implementuje a poskytuje podporu pro řešení všech komunikačních potřeb svých zákazníků, od hlasu a mobility, přes zabezpečení až po aplikace. Dodává dokonale integrovaná a ucelená komunikační řešení, jež dlouhodobě využívají nejlepší technologie na trhu a přinášejí zákazníkům maximální užitek. Více informací na www.nextiraone-eu.com.

O společnosti NextiraOne Czech
Společnost NextiraOne s centrálou v Paříži je předním evropským expertem na komunikační služby. Navrhuje, implementuje a poskytuje podporu pro řešení všech komunikačních potřeb svých zákazníků, od hlasu a mobility, přes zabezpečení až po aplikace. Dodává dokonale integrovaná, ucelená komunikační řešení, jež dlouhodobě využívají nejlepší technologie na trhu a přinášejí zákazníkům maximální užitek. Společnost je držitelem partnerských certifikací nejvyššího stupně, tzv. zlatých certifikací, společností Alcatel-Lucent, Cisco a Genesys, které odráží odborné schopnosti jejích zaměstnanců. V roce 2007 se NextiraOne Czech stala nejlepším EMEA partnerem pro střední a východní Evropu společnosti Genesys a získala cenu Enterprise Partner of the Year společnosti Cisco Systems. V září 2008 se také stala certifikovaným partnerem Microsoft. Další informace najdete na webu: www.nextiraone-eu.com nebo www.nextiraone.cz.

DigiZone.cz: Placené VoD a obsah zdarma

Placené VoD a obsah zdarma

Vitalia.cz: Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Podnikatel.cz: Změny v cestovních náhradách 2017

Změny v cestovních náhradách 2017

Vitalia.cz: 9 největších mýtů o mase

9 největších mýtů o mase

Vitalia.cz: Test na HIV je zdarma i za pět set

Test na HIV je zdarma i za pět set

120na80.cz: Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Podnikatel.cz: Daňové úlevy s EET nestačí. Budou zdražovat

Daňové úlevy s EET nestačí. Budou zdražovat

Vitalia.cz: Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

Vitalia.cz: Pravda o přibírání na zimu

Pravda o přibírání na zimu

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

DigiZone.cz: Perspektivy TV v roce 1939 podle časopisu Life

Perspektivy TV v roce 1939 podle časopisu Life

Vitalia.cz: Jmenuje se Janina a žije bez cukru

Jmenuje se Janina a žije bez cukru

DigiZone.cz: Česká televize mění schéma ČT :D

Česká televize mění schéma ČT :D

120na80.cz: Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Root.cz: 250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

DigiZone.cz: NG natáčí v Praze seriál o Einsteinovi

NG natáčí v Praze seriál o Einsteinovi

DigiZone.cz: Rádio Šlágr má licenci pro digi vysílání

Rádio Šlágr má licenci pro digi vysílání

Vitalia.cz: To nejhorší při horečce u dětí: Febrilní křeče

To nejhorší při horečce u dětí: Febrilní křeče

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph

120na80.cz: Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?