Hlavní navigace

NextiraOne získala dvě klíčová ocenění od společnosti Genesys

2. 7. 2009

[Tisková zpráva] NextiraOne je Genesys Partnerem roku 2008 a dosáhla recertifikace Genesys Gold Suite Certified Partner

Barcelona, 10. června 2009 – NextiraOne, přední evropský expert na komunikační služby, získala na každoroční konferenci G-Force, pořádané společností Genesys v Barceloně, dvě významná partnerská ocenění. NextiraOne byla vyhlášena Genesys Partnerem roku 2008 pro oblast EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika) a dosáhla také recertifikace Genesys Gold Suite Certified Partner.

Obě ocenění, která se podařilo společnosti NextiraOne získat, patří k nejvyšším možným partnerským oceněním Genesys. NextiraOne díky nim opět potvrzuje své silné postavení na trhu, profesionální úroveň poskytovaných služeb a jedinečnou znalost technologií Genesys, které aktivně využívá v rámci svých dodávaných řešení.

Partner roku 2008 pro oblast EMEA
NextiraOne byla oceněna jako nejlepší partner roku 2008 ve dvou regionech – v zemích Beneluxu a ve střední Evropě. Ocenění je udělováno na základě iniciativy partnerů při realizaci nových projektů, úspěšných zákaznických implementací a také podle toho, jak efektivně partneři v předchozím roce využívali příležitosti ke spolupráci se společností Genesys. „Jsme rádi za toto uznání naší odbornosti a rozhodnutí dodávat společně s firmou Genesys řešení kontaktních center, která přinášejí našim zákazníkům v tomto regionu měřitelné obchodní výhody,“ řekl Rafi Kouyoumdjian, generální ředitel společnosti NextiraOne.

Genesys Gold Suite Certified Partner
Společnost NextiraOne dosáhla zlaté recertifikace na základě splnění řady odborných kritérií a posouzení provedených implementací a školení ve Francii, Německu, Belgii, Polsku a České republice. „Program zlaté certifikace zaručuje spokojenost zákazníků s vysoce kvalitními implementacemi,“ řekl Peter Deen, senior viceprezident společnosti Genesys pro otázky spokojenosti zákazníků. „NextiraOne získala tuto recertifikaci za své odhodlání poskytovat kvalitní služby a pracovat na spokojenosti zákazníků.“

O společnosti Genesys Telecommunications Laboratories, Inc.
Genesys, společnost koncernu Alcatel-Lucent, se jako jediná společnost stoprocentně soustředí na software pro správu interakce se zákazníky po telefonu, webu a e-mailem. Software Genesys dynamicky propojuje zákazníky s těmi správnými zdroji – samoobslužnými a asistovanými službami – a zajišťuje plnění požadavků zákazníků, optimalizaci cílů v oblasti péče o zákazníky a účinné využívání prostředků. Software Genesys každý den zpracuje přes 100 miliónů zákaznických interakcí pro 4 000 společností a státních úřadů v 80 zemích. Tyto společnosti a úřady mohou využívat celou organizaci, od kontaktního centra až po back-office, ke zkvalitňování celkové zkušenosti zákazníků. Genesys pomáhá zastavit nespokojenost zákazníků, podporovat efektivitu a urychlovat obchodní inovace. Další informace najdete na webu www.genesyslab.com.

O společnosti NextiraOne
Společnost NextiraOne s centrálou v Paříži je předním evropským expertem na komunikační služby. Navrhuje, implementuje a poskytuje podporu pro řešení všech komunikačních potřeb svých zákazníků, od hlasu a mobility, přes zabezpečení až po aplikace. Dodává dokonale integrovaná a ucelená komunikační řešení, jež dlouhodobě využívají nejlepší technologie na trhu a přinášejí zákazníkům maximální užitek. Více informací na www.nextiraone-eu.com.

O společnosti NextiraOne Czech
Společnost NextiraOne s centrálou v Paříži je předním evropským expertem na komunikační služby. Navrhuje, implementuje a poskytuje podporu pro řešení všech komunikačních potřeb svých zákazníků, od hlasu a mobility, přes zabezpečení až po aplikace. Dodává dokonale integrovaná, ucelená komunikační řešení, jež dlouhodobě využívají nejlepší technologie na trhu a přinášejí zákazníkům maximální užitek. Společnost je držitelem partnerských certifikací nejvyššího stupně, tzv. zlatých certifikací, společností Alcatel-Lucent, Cisco a Genesys, které odráží odborné schopnosti jejích zaměstnanců. V roce 2007 se NextiraOne Czech stala nejlepším EMEA partnerem pro střední a východní Evropu společnosti Genesys a získala cenu Enterprise Partner of the Year společnosti Cisco Systems. V září 2008 se také stala certifikovaným partnerem Microsoft. Další informace najdete na webu: www.nextiraone-eu.com nebo www.nextiraone.cz.

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

DigiZone.cz: Skylink: víkendové volné vysílání HBO

Skylink: víkendové volné vysílání HBO

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Podnikatel.cz: Toto je aplikace EET. Seznamte se

Toto je aplikace EET. Seznamte se

Podnikatel.cz: Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Lupa.cz: IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

Podnikatel.cz: Nenašel, co hledal. Tak si to založil sám

Nenašel, co hledal. Tak si to založil sám

Podnikatel.cz: Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Root.cz: Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Root.cz: OnlyOffice: hezké rozhraní, horší kompatibilita

OnlyOffice: hezké rozhraní, horší kompatibilita

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Vitalia.cz: Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?