Hlavní navigace

NextiraOne získala v Rakousku jako první certifikaci Cisco Master Unified Communications

7. 3. 2011

[Tisková zpráva] Tato certifikace potvrzuje vedoucí pozici společnosti NextiraOne v oblasti jednotné komunikace

Praha, 1. března 2011 – NextiraOne, přední evropský expert na komunikační služby, potvrdila svoji odbornost v oblasti jednotné komunikace, když jako první firma v Rakousku získala certifikaci Cisco Master Unified Communications. Tato certifikace vyžaduje důkladné znalosti a rozsáhlé praktické zkušenosti s jednotnou komunikací, videem, hlasovou poštou, sledováním přítomnosti, konferencemi, mobilitou a kontaktními centry. 

Při získání nejvyšší úrovně kvalifikace pro nabídku řešení Cisco musela společnost NextiraOne projít přísným procesem hodnocení. NextiraOne Austria získala vysoké známky za své know-how a dovednosti, jimiž disponuje v oblasti prodeje i služeb. Certifikace Master Unified Communications je pro zákazníky společnosti NextiraOne zárukou nejvyšší kvality služeb s ještě širší paletou řešení.  

Aplikace a řešení nabízená společností NextiraOne jsou klíčová pro podniky, které chtějí efektivně využívat své zdroje a pracovní procesy soustředěné na zákazníky. NextiraOne je implementuje na úrovni hlasových bran a systémů Cisco Unified Communications Manager Express. Z technického hlediska stojí provoz systému na platformě Cisco Unified Communications Manager 8.0 jako centrální složce zajišťující zpracování hovorů. Ta spojuje aplikace hlasu, videa, dat a mobilní komunikace a umožňuje přenášet hovory formou IP telefonie. Cisco Unity 8.0, Unity Express a Cisco Unity Connection 8.0 zajišťují přehrávání, zobrazení a řazení hlasových zpráv, takže nemůže dojít ke ztrátě žádného hovoru. 

NextiraOne rovněž nabízí špičkové řešení videokonferencí, které jsou nyní nepostradatelnou součástí komunikace téměř ve všech firmách. Interní a externí videoschůzky se zákazníky a partnery lze snadno realizovat prostřednictvím integrovaných technologií Cisco Unified MeetingPlace 8.0 a Cisco Webex. 

NextiraOne kromě toho nabízí řešení mobility zaměstnanců Cisco Mobility, které umožňuje zastihnout jakéhokoli zaměstnance přes číslo linky na mobilním telefonu. Zjednodušuje tak proces kontaktování určitého člověka prostřednictvím jediného čísla, ať už je v kanceláři nebo na mobilu. 

Právě díky takovým řešením je společnost NextiraOne předním expertem na řešení jednotné komunikace v Rakousku i v celé Evropě. 

„Gratulujeme společnosti NextiraOne Austria k tomuto vynikajícímu výsledku a s potěšením ji vítáme v elitní skupině několika málo partnerů, kteří získali specializaci Cisco Master Unified Communications. Je vidět, že NextiraOne rozumí potřebám svých zákazníků a má tu nejlepší pozici pro budoucí úspěchy při realizaci komunikačních řešení,“ řekl Dr. Achim Kaspar, ředitel společnosti Cisco Austria. 

„První a jedinou certifikaci Cisco Master Unified Communications v Rakousku jsme získali díky špičkovým výsledkům našeho týmu komunikačních expertů a pokračujeme tím v budování naší spolupráce se společností Cisco. Jsme jedním ze tří partnerů, kteří získali tento status v celém regionu DACH (Německo, Rakousko a Švýcarsko). Budeme nadále dodávat zákazníkům individuální řešení, která umožňují snadno používat složité technologie,“ řekla Dr. Margarete Schramböck, viceprezidentka společnosti NextiraOne pro Německo a Rakousko. 

O společnosti NextiraOne

Společnost NextiraOne má ústředí  v Paříži a je předním evropským expertem na komunikační  služby. Navrhuje, instaluje, udržuje a podporuje řešení všech komunikačních potřeb svých zákazníků od hlasu a mobility přes zabezpečení až po aplikace. NextiraOne dodává  dokonale integrovaná, ucelená komuni­kační řešení, jež  využívají nejlepší technologie na trhu a přinášejí  zákazníkům maximální užitek. 

Další informace najdete na webu: www.nextiraone­.eu

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Měšec.cz: 6 změn v novele občanského zákoníku

6 změn v novele občanského zákoníku

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

Vitalia.cz: Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Podnikatel.cz: Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

Měšec.cz: Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Podnikatel.cz: Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Podnikatel.cz: Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

DigiZone.cz: Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Podnikatel.cz: Zahraniční faktura v hlášení k DPH?

Zahraniční faktura v hlášení k DPH?

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Podnikatel.cz: Nenašel, co hledal. Tak si to založil sám

Nenašel, co hledal. Tak si to založil sám

Vitalia.cz: dTest vybral nejlepší indukční desku

dTest vybral nejlepší indukční desku

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Podnikatel.cz: Toto je aplikace EET. Seznamte se

Toto je aplikace EET. Seznamte se