Hlavní navigace

Aplikace Norton Internet Security společnosti Symantec pomáhá chránit počítače ASUS na celém světě

10. 1. 2009

[Tisková zpráva] Praha – 9. ledna 2009 – Společnost Symantec Corp. (Nasdaq: SYMC), výrobce bezpečnostního softwaru Norton, oznámila, že aplikace Norton Internet Security 2009 bude chránit stolní a přenosné počítače ASUS prodávané na celém světě. Podle podmínek víceleté smlouvy se bude oceněná aplikace Norton Internet Security dodávat v počítačích Eee PC a Eee Box. Zákazníci získají bez příplatku plnohodnotné 60denní úvodní přihlášení k odběru aplikace Norton Internet Security.

Aplikace Norton Internet Security 2009 je nejrychlejší sada zabezpečení s několika stovkami zlepšení zaměřených na zvýšení výkonu. Podle nezávislých testů třetích stran proběhne instalace aplikace Norton Internet Security a rychlé prověřování za dobu kratší než 1 minuta. Aplikace Norton Internet Security má velmi nízké nároky na prostředky, ale přesto nabízí výkonnou ochranu před online hrozbami. Výkonná ochrana prohlížeče, ochrana před spywarem, antivirová ochrana a ochrana identity umožňuje zákazníkům bezpečně nakupovat, procházet Internet a používat bankovní služby online.

„Společnost Symantec je potěšena, že může aplikaci Norton Internet Security nabídnout prostřednictvím špičkových netbooků a nettopů ASUS,“ řekl Hal Bennett, vice president, consumer channel sales, společnost Symantec Corp. „U své řady netbooků a nettopů, které jsou levné, ekologicky šetrné a módní, zajišťuje společnost ASUS zabezpečení ihned po prvním spuštění a tím prokazuje, jak dbá na potřeby svých zákazníků.“

„Počítače Eee PC a Eee Box s jejich nebývale snadným použitím umožnily přístup k Internetu velkému počtu uživatelů s malými nebo žádnými předchozími zkušenostmi s počítači, přičemž mnozí z nich nemají ponětí o nebezpečí, jaké představují adware, spyware, viry, červi, nevyžádaná pošta a jiné hrozby,“ řekl Ellis Wang, Eee PC Software PM Department Director, společnost ASUS. „Aplikaci Norton Internet Security 2009 budeme dodávat spolu s každým počítačem Eee PC a Eee Box. Naši uživatelé tím získají přístup k rychlému řešení zabezpečení se snadným použitím, které poskytuje několik vrstev ochrany nezbytných ke zmírnění rizik online a k zajištění co nejbezpečnějšího a nejproduktivnějšího využití Internetu.“

O produktech Norton společnosti Symantec
Produkty Norton společnosti Symantec chrání spotřebitele před tradičními hrozbami pomocí antivirové ochrany, ochrany před nevyžádanou poštou a ochrany proti spywaru, a také před boty, automatickým stahováním z webu a krádeží identity a současně mají nízké nároky na systémové prostředky. Společnost poskytuje také služby, například pomoc při potížích s počítačem pomocí nástroje NortonLive™ a zálohování online, a je důvěryhodným zdrojem informací v otázkách bezpečnosti rodiny online.

O společnosti ASUS
ASUS je přední společnost nové digitální éry. Společnost má víc než osm tisíc zaměstnanců na celém světě, špičkový výzkumný a vývojový tým a její obrat za rok 2007 činil 6,9 mld. USD. ASUS se řadí mezi 10 předních IT společností v seznamu InfoTech 100 časopisu BusinessWeek a v tomto seznamu se objevuje bez přestávky již 11 let v řadě za sebou. Časopis Wall Street Journal Asia vybral společnost ASUS jako jedničku na Tchaj-wanu v oblasti kvality a služeb.

O společnosti Symantec
Společnost Symantec zaujímá světové prvenství v poskytování softwaru, zařízení a služeb, díky nimž mohou podniky i jednotliví zákazníci důvěřovat připojení ke světové síti. Společnost svým zákazníkům poskytuje software a služby zaměřené na předcházení bezpečnostních rizik a rizik týkajících se dostupnosti, dodržování norem a výkonu, a pomáhá jim tak chránit jejich infrastrukturu a informační zdroje a procesy. Společnost Symantec má ředitelství ve městě Cupertino v Kalifornii a pobočky ve více než 40 zemích. Další informace jsou k dispozici na adrese www.symantec.com.

Lupa.cz: IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

120na80.cz: Neplivejte pecky z vína

Neplivejte pecky z vína

Podnikatel.cz: Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Podnikatel.cz: Nenašel, co hledal. Tak si to založil sám

Nenašel, co hledal. Tak si to založil sám

Podnikatel.cz: Toto je aplikace EET. Seznamte se

Toto je aplikace EET. Seznamte se

Vitalia.cz: dTest vybral nejlepší indukční desku

dTest vybral nejlepší indukční desku

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

Měšec.cz: Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Podnikatel.cz: První česká finta, jak lze obejít #EET

První česká finta, jak lze obejít #EET

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

120na80.cz: Sem vás dají, když budete v karanténě

Sem vás dají, když budete v karanténě

Root.cz: Chrome už nebude žroutem paměti

Chrome už nebude žroutem paměti

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Měšec.cz: Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P
MarketVoice

Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P