Hlavní navigace

Norton Online Family Premier představuje novou funkci pro monitorování videa

30. 11. 2010

[Tisková zpráva] Verze Premier dává rodičům jasnou představu o tom, co jejich děti dělají on-line

Praha – 29. listopadu 2010 – Tým Norton společnosti Symantec (Nasdaq: SYMC) představil službu Norton Online Family Premier, která poskytujuje nové funkce, jako je monitorování on-line videí, 90-ti denní historii a automatické hlášení o on-line aktivitách. Norton Online Family Premier vytvořil tým Norton ve spolupráci s předními experty z celého světa na bezpečnost na internetu, rodičovství a chování dětí. Verze Premier umožňuje ještě snadnější komunikaci rodičů a dětí o bezpečném chování on-line. 

Norton Online Family Premier je k dispozici za speciální zavá­děcí cenu pouhých 29,99 $ na jeden rok 1. Základní verze Norton Online Family je i nadále k dispozici zdarma. Obě verze naleznete na https://online­family.norton­.com

Norton Online Family Premier zachovává všechny funkce základní verze, včetně  přehledné historie prohlížení webových stránek, informací o profilech na sociálních sítích (jméno, věk, e-mailová adresa), monitorování IM2 a možnosti blokovat vybrané webové stránky nebo typy nevhodných webových stránek. 

Verze Premier přináší novou funkci pro monitorování videa a obsahuje i seznam videí, která děti sledovaly na YouTube a dalších předních serverech pro sdílení videí3 a umožňuje rodičům také rychle zobrazit ukázky každého videa. Nedávná studie4 ukazuje, že návštěva on-line webů s videi je třetí nejpopulárnější on-line aktivita hned za sociálními  sítěmi a hraním her. Počet videí na internetu neustále roste a Norton Online Family Premier proto nabízí rodičům funkci monitorování videí, aby věděli, že se jejich děti dívají na obsah, který je vhodný k jejich věku. 

Podrobné hlášení  bylo také vylepšeno k pokrytí všech aktivit za uplynulých 90 dnů (oproti 7 dnům v základní verzi), včetně  denních souhrnů kolik času celkově tráví děti u počítače a hlíd a hlídání, jestli to ještě nepřekročilo zdravou mez. Verze Premier umožňuje zasílání podrobného hlášení o aktivitách e-mailem rodičům každý týden nebo měsíčně, šetří rodičům čas a a rodiče se nemusím přihlašovat, aby získali nejnovější informace o on-line aktivitách svých dětí. 

„Neuvěřitelné množstvé životů našich dětí je tráveno on-line, ale až příliš často rodiče mají hluchá místa pokud jde o tyto činnosti nebo jak k nim přistupovat,“ říká Marian Merritt, obhájce bezpečného užívání Internetu, tým Norton společnosti Symantec. „S Norton Online Family Premier uděláme to ještě jednodušší mít konverzace které je třeba mít se svými dětmi, respektování jejich růstu a nezávislosti zatímco také zůstává bdělý před digitálními nebezpečími.“ Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy.

Cena a dostupnost

Norton Online Family Premier lze zakoupit pouze ve Spojených státech na adrese https://online­family.norton­.com a služba je zatím dostupná pouze v angličtině. Doporučená maloobchodní cena Norton Online Family Premier je 49,99 $ za licenci na jeden rok a je určena až pro 10 domácích počítačů a až 15 centrálně spravovaných účtů. Nyní je služba nabízena za speciální zahajovací cenu pouhých 29,99 $ za licenci na jeden rok. 

Norton Online Family Premier lze používat na PC (Windows 7, Windows XP Home nebo Professional, SP2 nebo novější; Windows XP Media Center Edition 2005, Windows Vista 32-bit nebo 64-bit, SP1 nebo novější) nebo počítačích Mac (Mac OS X 10.5). Rodiče se mohou snadno přihlásit a vytvořit si účet na https://online­family.norton­.com/.  Lze také stáhnout a nainstalovat drobnou aplikaci Norton Safety Minder na každý počítač dítěte. Norton Online Family je on-line aplikace, takže sleduje aktivity na internetu každého dítěte v reálném čase. Rodiče mohou být v klidu, jelikož jsou o aktivitách informováni zprávami a pohodlně se lze k jednotlivým účtům připojit z jakéhokoli zařízení s přístupem na internet, včetně většiny chytrých telefonů.

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Vitalia.cz: Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Lupa.cz: Z pražského sídla CETINu budou byty

Z pražského sídla CETINu budou byty

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

120na80.cz: Neplivejte pecky z vína

Neplivejte pecky z vína

Měšec.cz: Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Vitalia.cz: Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

120na80.cz: I stařec může mít spermie jako zamlada

I stařec může mít spermie jako zamlada

Vitalia.cz: Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Měšec.cz: Když krachuje banka

Když krachuje banka

Měšec.cz: Povinné ručení podle najetých kilometrů

Povinné ručení podle najetých kilometrů

120na80.cz: Nová pomoc pro rodiče s autisty

Nová pomoc pro rodiče s autisty

DigiZone.cz: DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

Vitalia.cz: Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Měšec.cz: ČNB: ERB bank není solventní

ČNB: ERB bank není solventní

Vitalia.cz: Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

Za nás žádná hyperaktivita nebyla…