Hlavní navigace

Nová generace produktů Motorola pro maloobchodní sítě způsobuje zásadní převrat ve způsobu nakupování

19. 6. 2007

[Tisková zpráva] Mobilní terminál MC17 poskytuje větší možnosti zákazníkům a pomáhá maloobchodníkům zvyšovat produktivitu a úroveň poskytovaných služeb

Praha 19. června 2007 – Společnost Motorola, Enterprise Mobility Business, vedoucí poskytovatel služeb a řešení v oblasti podnikové mobility, uvádí na trh třetí generaci mobilního terminálu MC17, určeného pro maloobchodní prodejny. Je navržen tak, aby zvýšil věrnost zákazníků a poskytnul zřetelný návrat investic maloobchodních prodejců, usilujících o zvýšení prodeje a zlepšení zákazníkova pocitu z nakupování.

MC17 je ideální pro použití v maloobchodním prostředí, například v drogeriích, obchodech s potravinami a lékárnách. Toto zařízení umožňuje zákazníkům rychlejší odbavení u pokladen, snadnější nalezení zboží a kontrolu cen, vyhledání doplňkových výrobků a příjem doporučení a propagačních informací dle osobních potřeb každého zákazníka. MC17 může také sloužit jako nástroj ke zvýšení produktivity, poskytující zaměstnancům přístup k různým aplikacím pro řízení zásob, ověření cen a rychlejšímu průchodu u pokladen. MC17 je navíc možno použít k registraci dárků v obchodních domech a specializovaných prodejnách.

„Zavedení nového mobilního terminálu MC17 názorně dokládá dlouhou historii inovací společnosti Motorola a její odhodlání poskytovat našim odběratelům po celém světě řešení ke zvládnutí stále stoupajících požadavků zákazníků," říká Mark Self, viceprezident oddělení pro maloobchodní prodej ve společnosti Motorola, Enterprise Mobility Solutions. „MC17 představuje novou generaci mobilních řešení navržených k podpoře prosazení zásadních změn v nakupování, a to včetně značné pomoci zákazníkům činit lepší nákupní rozhodnutí na základě vyšší informovanosti. Prodejcům pak slouží inovované řešení k zasažení zákazníka cílenou propagací právě ve chvíli jeho rozhodování.“

MC17 je založeno na operačním systému Microsoft® Windows® CE 5.0 a poskytuje známé, uživatelsky přívětivé a intuitivní rozhraní jak pro zákazníky, tak i maloobchodní společníky. Podpora výkonného kapesního prohlížeče PocketBrowser firmy Motorola umožňuje vývojářům tvorbu robustních mobilních aplikací, které zajišťují podnikové funkce, jako jsou například čtečky čárových kódů a mobilní tisk, aniž by bylo zapotřebí složitého kódování nebo programového zásahu do CE. Serverový software .Net společnosti Microsoft umožňuje vývoj a snadnou integraci standardních webových aplikací do současných a budoucích POS systémů pro zlepšenou evidenci nákladů. Podnikové aplikace pro partnery, včetně Agilysis, Cuesol, Extenda, Pironet, Retaligent a YACME, jsou ve vývoji a je plánováno, že budou k dispozici pro nový mobilní počítač MC17 ještě před jeho expedicí.

Pro zajištění ochrany investic zákazníků je mobilní terminál MC17 k dispozici včetně Servisu s komplexním pokrytím od počátku, poskytovaného společností Motorola Enterprise Mobility Services. Tento dlouholetý servis zjednodušuje provádění oprav a snižuje nepředvídané výdaje tím, že zahrnuje náhodné poškození displejů, klávesnic a dalších vnitřních a vnějších součástí, a to bez dodatečných výdajů — tím pomáhá zajišťovat, že zákazníci budou mít stále rozhodující možnosti komunikace, kterou potřebují. Servis s komplexním pokrytím od počátku přináší také značné snížení času potřebného k opravám zařízení, dále telefonické spojení na inženýry technické podpory a internetový přístup k technické dokumentaci. Zmíněné služby zajišťují flexibilní opravu zařízení přímo ve vaší firmě a časté preventivní kontroly za účelem dosažení maximální výkonnosti systému.

Mobilní terminál MC17 bude k dispozici ve třetí čtvrtině roku 2007 prostřed­nictvím prodejců společnosti Motorola a jejích obchodních partnerů v Severní Americe, Evropě a Tichomoří.

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

DigiZone.cz: DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Vitalia.cz: Pane doktore, je to akutní!

Pane doktore, je to akutní!

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Podnikatel.cz: Toto je aplikace EET. Seznamte se

Toto je aplikace EET. Seznamte se

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Root.cz: Chrome už nebude žroutem paměti

Chrome už nebude žroutem paměti

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Podnikatel.cz: Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Podnikatel.cz: Nenašel, co hledal. Tak si to založil sám

Nenašel, co hledal. Tak si to založil sám

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Podnikatel.cz: Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

120na80.cz: Nová pomoc pro rodiče s autisty

Nová pomoc pro rodiče s autisty

Lupa.cz: Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

DigiZone.cz: Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Podnikatel.cz: Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?