Hlavní navigace

NOVÁ PROCESOROVÁ TECHNOLOGIE INTEL® CENTRINO® 2 PŘINÁŠÍ LUXUS VE FORMĚ VYSOKÉHO ROZLIŠENÍ A VĚTŠÍ FLEXIBILITY

15. 7. 2008

[Tisková zpráva] 15. července 2008 - Představte si, že máte v notebooku vše potřebné pro plnohodnotnou domácí zábavu - od HD filmů a hudby po fotografie a hry. Tuto představu naplňují notebooky založené na nové procesorové technologií Intel® Centrino® 2. Mobilní procesorová technologie společnosti Intel je opět o něco lepší a ještě šetrnější k životnímu prostředí. Intel® Centrino® 2 disponuje vyšším výkonem pro multitasking nebo výpočetně náročné aplikace, jakými jsou například filmy ve vysokém rozlišení nebo hry. Navíc umí Intel® Centrino® 2 šetřit energii a životnost baterie, což je pro „mobilní život“ každého uživatele notebooku velmi důležité.

Notebooky, založené na nové procesorové technologii Intel® Centrino® 2, umožní:

  • Ponořit se do nejnovějších filmů ve vysokém rozlišení: Sledujte ty nejnovější Blu-ray* tituly s nativní podporou dekódování Blu-ray. Navíc se teď můžete dívat na celý film pouze na jedno nabití baterie.
  • Maximalizovat využití multimédií a minimalizovat čekání: Procesorová technologie Intel Centrino 2 zdvojnásobuje rychlost zpracování instrukcí pro streamová média a v porovnání s předchozími generacemi Centrino 2 umožňuje až dvojnásobný datový průtok. Nabízí tak vyšší výkon pro náročné HD multimediální aplikace. Mezi ně patří např. komprese při zpracování videa, která je až o 90 % rychlejší a umožňuje dosáhnout špičkové kvality obrazu. Výsledkem je více hotové práce a méně času stráveného čekáním. 5
  • Hrát realističtější hry: Procesorová technologie Intel® Centrino® 2 poskytuje realističtější a věrohodnější vizuální detaily a nabízí další nové funkce, zlepšující zážitky ze hry. Volitelný Mobile Intel Graphics Media Accelerator 4500MHD poskytuje minimálně o 50 % vyšší grafický výkon pro realističtější hraní. Prohlubuje vizuální detaily pomocí nových 3D grafických funkcí jakou je například Vertex Shader Model* 3.0 a Hardware Transform and Lighting*
  • Delší výdrž baterií: Osvoboďte se od napájecího kabelu. Nová správa výkonu a funkce pro úsporu energie pomáhají prodloužit výdrž baterií. Na jedno nabití si tak můžete užívat mnohem více zábavy, her a hudby.
  • „Myslet tence“: S nejnovějšími 25W procesory Intel® Core™2 Duo si můžete užívat výkonu s notebooky, které jsou tenké, lehké, a navíc i energeticky úsporné.
  • Vybrat si vyšší výkon nebo prodloužit výdrž baterie: Potřebujete vysoký grafický výkon pro hraní her nebo naopak uspořit energii na cestách? Nyní můžete mít oboje díky technologii Switchable Graphics, která umožňuje přepínat mezi výkonnou přídavnou nebo úspornou integrovanou grafickou kartou. Vy rozhodnete, kterou potřebujete a kdy.
  • Rychlejší a jednodušší připojení k internetu: Integrované bezdrátové technologie nabízí jednoduché a rychlé připojení k internetu, se kterým se připojíte k jakékoli veřejné Wi-Fi síti. Zvyšte až pětinásobně bezdrátový výkon ještě dnes a buďte připraveni na rychlejší technologii wireless N!.7
  • Zbavit se olova: Procesor Intel® Core™2 Duo nejen šetří energii ve chvílích nečinnosti, ale díky použití bezolovnaté a bezhalogenové technologie je také ekologicky šetrný.

O společnosti Intel
Společnost Intel je světovým lídrem v oblasti výroby a vývoje polovodičů, technologií, produktů a iniciativ s cílem soustavně zlepšovat pracovní prostředí a životy lidí. Další informace o společnosti Intel jsou dostupné na www.intel.com/pres­sroom a http://blogs.in­tel.com.

Měšec.cz: Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P
MarketVoice

Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P

Lupa.cz: Z pražského sídla CETINu budou byty

Z pražského sídla CETINu budou byty

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

Vitalia.cz: Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Víc než polovina lidí je moc silná v pase

120na80.cz: Nová pomoc pro rodiče s autisty

Nová pomoc pro rodiče s autisty

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Podnikatel.cz: Zbrojí proti EET, za účtenku chce 5 Kč

Zbrojí proti EET, za účtenku chce 5 Kč

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

Podnikatel.cz: První česká finta, jak lze obejít #EET

První česká finta, jak lze obejít #EET

120na80.cz: Jak se pozná autista?

Jak se pozná autista?

Vitalia.cz: Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

DigiZone.cz: Volby: nízká účast i nízký zájem o pořady

Volby: nízká účast i nízký zájem o pořady

Měšec.cz: ČNB: ERB bank není solventní

ČNB: ERB bank není solventní

Podnikatel.cz: Alza.cz 28. října otevře. Dle ČOI poruší zákon

Alza.cz 28. října otevře. Dle ČOI poruší zákon

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

120na80.cz: Neplivejte pecky z vína

Neplivejte pecky z vína