Hlavní navigace

Nová řada notebooků ASUS S6 oděná v kůži

27. 7. 2006

[Tisková zpráva] Praha 26. července 2006 - ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední výrobce vysoce výkonných notebooků, opět překračuje hranice designu a do nové řady svých notebooků zahrnuje netradiční prvky. Model S6 potažen ručně zpracovanou kůží, osazen nerezovými čepy a leštěnou klávesnicí exceluje svým výpočetním výkonem a představuje tak špičku v oblasti luxususních notebooků. Na dotek příjemný a teplý kožený povrch s vysokou trvanlivostí mění tento průmyslový produkt v něco osobnějšího - polidšťuje techniku a přibližuje ji tak blíže člověku.

Prvotřídní řemeslné zpracování pro nadčasovou klasiku
Volba nekonvenčních materiálů je důkazem vysoké technické úrovně značky ASUS, jejího úsilí o inovace v oblasti designu a o dosahování maximální kvality.

Pravá kůže je přírodní materiál. Každý kus je navíc unikátní – má své charakteristické vlastnosti podobné otiskům prstů, které stvrzují její přírodní původ. Znaky jako vrásky, záhyby nebo změny textury by neměly být považovány za nedostatky, ale spíše za potvrzení toho, že se jedná o opravdovou přírodní kůži. Značka ASUS je známa svými přísnými a nekompromisními standardy v oblasti kvality. Abychom mohli zaručit maximální kvalitu našich produktů, vycházeli jsme z obvyklé tolerance k „vadám“ materiálu, kterou používají uznávaní výrobci koženého zboží, avšak upravili jsme ji podle vlastních technologických standardů.

Každý kus kůže je vybírán a aplikován na hliníkovou konstrukci ručně. Výroba je velmi nákladná a termíny dodávek mohou dosahovat až dvou měsíců. Výzkumnému a vývojovému týmu společnosti ASUS trvalo více než rok, než se mu podařilo zdokonalit postup upevnění kůže na hliníkovou konstrukci tak, aby bylo možné zahájit sériovou výrobu. Konečné produkty jsou podrobeny náročným kontrolám kvality počínaje zkouškami odolnosti vůči teplu a vlhkosti až po ověření odolnosti vůči kosmetickým výrobkům, potu nebo oleji. Každá součást notebooku S6 je navíc v souladu s RoHS a produkt jako celek musí absolvovat SGS test prováděný nezávislým subjektem.

Každý notebook S6 je unikátním kusem, který odráží individualitu svého majitele. Jedná se o spojení technologie a řemeslného zpracování představující prvotřídní digitální módní styl.

Vylepšený výpočetní výkon
Kolekce S6 Leather je založena na nejmodernější mobilní technologii Intel® Centrino® Duo s procesory Intel® Core™ Duo L2300 a L2400. Dvoujádrový systém u S6 umožňuje souběžné zpracování více úloh a nabízí vysoký výpočetní výkon, který překračuje výkon stolních počítačů. Díky tomu máte vše pod kontrolou, neboť notebook pracuje s krátkou dobou odezvy zadané úkoly plní bez jakýchkoliv prodlev.

Dlouhá životnost baterie
Mobilita notebooku S6 je zvýšena díky prodloužené životnosti baterie, která zvyšuje produktivitu uživatele. Systém správy napájení ASUS Power4 Gear+ automaticky upravuje rychlost procesoru v závislosti na zatížení systému. Tato technologie nabízí až osm provozních režimů určených pro hry, sledování DVD, poslech hudby a zpracování textu a dokáže prodloužit životnost baterie až o 20–25%. Uživatel má tak na cestách k dispozici spolehlivý a dlouhodobý zdroj energie.

Výjimečné potěšení z digitální zábavy
11,1“ širokoúhlý LCD displej se speciální Glare vrstvou je vybavený technologiemi Color Shine a Crystal Shine jež tak nabízí živý obraz a kompaktní rozměry ideální pro práci i zábavu. Exkluzivní technologie ASUS Splendid Video Intelligence Technology integruje a synchronizuje různé zdroje multimediálních dat s cílem snížit šum a počet konverzí s cílem zajistit živý obraz s vynikajícím kontrastem, jasem, barevnými tóny a sytostí barev.

Maximální bezdrátová konektivita
Aby bylo možné udržet krok s moderním a rychlým životním stylem dnešních profesionálů, disponuje S6 celou řadou rychlých a snadných bezdrátových řešení. Zabudovaný bezdrátový síťový adaptér WLAN 802.11 a/b/g zajišťuje přístup k internetu všude tam, kde je technologie bezdrátových sítí k dispozici. Bluetooth 2.0 se zvýšenou rychlostí přenosu dat (EDR) umožňuje přenos dat trojnásobnou rychlostí v porovnání se současnými zařízeními Bluetooth s cílem zlepšit konektivitu a synchronizaci mezi digitálními zařízeními.

Více informací o luxusním notebooku S6 a dalších produktech společnosti ASUS naleznete na webových stránkách společnosti www.asus.com nebo cz.asus.com.

Root.cz: „Chytré“ kamery útočí po internetu

„Chytré“ kamery útočí po internetu

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Vitalia.cz: Jakákoli změna znaménka varuje

Jakákoli změna znaménka varuje

DigiZone.cz: Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Vitalia.cz: Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Víc než polovina lidí je moc silná v pase

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Měšec.cz: Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Lupa.cz: Proč nevěřít Muskovi a jeho cestám na Mars

Proč nevěřít Muskovi a jeho cestám na Mars

Podnikatel.cz: Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Podnikatel.cz: Podniky v horách a EET. Zabalí to?

Podniky v horách a EET. Zabalí to?

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

120na80.cz: Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Podnikatel.cz: Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?