Hlavní navigace

Nová verze systému Alveno zdokonalila kontrolu pohybu zaměstnanců

[Tisková zpráva] Společnost IReSoft výrazně inovovala svůj profesionální nástroj pro kontrolu zaměstnanců. Nový produkt Alveno tak nyní nabízí plnohodnotnou kombinaci docházkového a přístupového systému. Dokáže zabezpečit firemní prostory proti vstupu cizích osob a díky moderní technologii přístupových biometrických terminálů umožňuje jednoduchý monitoring pohybu pracovníků.

Sofistikovaný sys­tém společnosti IReSoft nyní nabízí tuzemským podnikům možnost pohodlně sledovat a zpracovávat docházku zaměstnanců. Pracovníci jsou totiž identifikováni pomocí čipových karet nebo otisků prstů, které zaznamenává docházková čtečka. Nejnovější verze byla rozšířena o kompletní podporu přístupových terminálů PSi 50. Tato inovace dovoluje zabezpečit jednotlivé místnosti či budovy podniku a vstup omezit pouze pro autorizované zaměstnance. Stejným otiskem, kterým je evidována docházka, lze pak jednoduše otevírat dveře v budově. 

„Program v současné době dokáže všechny přístupy spolehlivě zaznamenat a uložit. Lze tak například velmi jednoduše zjistit, kdy a kteří zaměstnanci se v místnosti s přístupem pohybovali a kteří nikoliv,“ uvedl Jiří Halousek, ředitel společnosti IReSoft, která se vývojem docházkových systémů zabývá od roku 1998. „Poslední verze našeho produktu reaguje na většinu požadavků našich zákazníků. Přestože se nyní jedná o špičkový systém, budeme ho samozřejmě i nadále zlepšovat a přizpůsobovat novým požadavkům našich klientů,“ dodal. 

V nové verzi programu Alveno byla rovněž provedena revize seznamu mzdových programů, které byly obohaceny o další zdroj. Systém společnosti IReSoft tak nyní maximálně usnadňuje zpracování mzdových podkladů. Program automaticky vyhodnocuje záznamy z čtečky, jednoduše vypočítá odpracovanou dobu a určuje příplatky, které poté spolehlivě exportuje do mzdových programů.  

„V rámci inovací jsme rovněž vytvořili novou zúženou verzi programu s názvem Alveno Access. Ta firmám dovoluje pouze kontrolu přístupu bez možnosti zpracování docházky a plánování služeb,“ upřesnil Aleš Drápal, obchodní manažer společnosti IReSoft. „Tato verze je ideálním nástrojem pro společnosti, které mají zájem řešit pouze přístupový systém bez řešení docházky. Stejně tak je vhodný pro menší podnikatele, kteří mají přehled o činnosti zaměstnanců, potřebují však omezit přístup do prostor podniku cizím osobám,“ doplnil Drápal s tím, že snahou společnosti je stlačit pořizovací náklady systému a umožnit tak monitoring přístupů i firmám, které si doposud nemohly kvalitní programy dovolit. 

 

O společnosti IReSoft, s.r.o.

 

Společnost IReSoft, s.r.o. působí  na českém trhu od roku 2002. V součas­né době patří mezi přední české vý­robce komplexních informačních řešení pro zařízení půso­bící v segmen­tu sociální péče. Poskytuje produkty, služby a servis již více než 800 organizacím. Primárním cílem společnosti IReSoft je maximální flexibilita vůči klientům, servisní zázemí a průběžný vývoj produktů. Velký důraz je rovněž kladen na hladký průběh implementace a řádné proškolení všech uživatelů.

 

Docházkový  systém Alveno

 

Docházkový systém společnosti IReSoft slouží ke kontrole docházky zaměstnanců a jejímu následnému vyhodnocení. Docházkový systém tvoří docházková  čtečka a počítačový program Alveno, který data ze čtečky zpracovává. Zaměstnanci se při příchodu identifikují u čtečky, čímž se vytvoří záznam do systému docházky. Program navíc usnadňuje zpracovávání mzdových podkladů a umožňuje snadnou tvorbu dlouhodobých a měsíčních plánů.

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Podnikatel.cz: Chtějte údaje k dani z nemovitostí do mailu

Chtějte údaje k dani z nemovitostí do mailu

Vitalia.cz: Analýza letáků: Na co lákají do prodejen?

Analýza letáků: Na co lákají do prodejen?

DigiZone.cz: Dreambox DM900 Ultra HD přichází

Dreambox DM900 Ultra HD přichází

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Podnikatel.cz: EET: Totálně nezvládli metodologii projektu

EET: Totálně nezvládli metodologii projektu

Root.cz: 250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

Podnikatel.cz: Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Vitalia.cz: Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

120na80.cz: Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Měšec.cz: U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

Root.cz: Kamery Sony se dají ovládnout na dálku

Kamery Sony se dají ovládnout na dálku

DigiZone.cz: Perspektivy TV v roce 1939 podle časopisu Life

Perspektivy TV v roce 1939 podle časopisu Life

Podnikatel.cz: Vládu obejde, kvůli EET rovnou do sněmovny

Vládu obejde, kvůli EET rovnou do sněmovny

120na80.cz: Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

DigiZone.cz: Rádio Šlágr má licenci pro digi vysílání

Rádio Šlágr má licenci pro digi vysílání

Měšec.cz: Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

Podnikatel.cz: Udávání kvůli EET začalo

Udávání kvůli EET začalo