Hlavní navigace

Nová verze systému Alveno zdokonalila kontrolu pohybu zaměstnanců

11. 3. 2011

[Tisková zpráva] Společnost IReSoft výrazně inovovala svůj profesionální nástroj pro kontrolu zaměstnanců. Nový produkt Alveno tak nyní nabízí plnohodnotnou kombinaci docházkového a přístupového systému. Dokáže zabezpečit firemní prostory proti vstupu cizích osob a díky moderní technologii přístupových biometrických terminálů umožňuje jednoduchý monitoring pohybu pracovníků.

Sofistikovaný sys­tém společnosti IReSoft nyní nabízí tuzemským podnikům možnost pohodlně sledovat a zpracovávat docházku zaměstnanců. Pracovníci jsou totiž identifikováni pomocí čipových karet nebo otisků prstů, které zaznamenává docházková čtečka. Nejnovější verze byla rozšířena o kompletní podporu přístupových terminálů PSi 50. Tato inovace dovoluje zabezpečit jednotlivé místnosti či budovy podniku a vstup omezit pouze pro autorizované zaměstnance. Stejným otiskem, kterým je evidována docházka, lze pak jednoduše otevírat dveře v budově. 

„Program v současné době dokáže všechny přístupy spolehlivě zaznamenat a uložit. Lze tak například velmi jednoduše zjistit, kdy a kteří zaměstnanci se v místnosti s přístupem pohybovali a kteří nikoliv,“ uvedl Jiří Halousek, ředitel společnosti IReSoft, která se vývojem docházkových systémů zabývá od roku 1998. „Poslední verze našeho produktu reaguje na většinu požadavků našich zákazníků. Přestože se nyní jedná o špičkový systém, budeme ho samozřejmě i nadále zlepšovat a přizpůsobovat novým požadavkům našich klientů,“ dodal. 

V nové verzi programu Alveno byla rovněž provedena revize seznamu mzdových programů, které byly obohaceny o další zdroj. Systém společnosti IReSoft tak nyní maximálně usnadňuje zpracování mzdových podkladů. Program automaticky vyhodnocuje záznamy z čtečky, jednoduše vypočítá odpracovanou dobu a určuje příplatky, které poté spolehlivě exportuje do mzdových programů.  

„V rámci inovací jsme rovněž vytvořili novou zúženou verzi programu s názvem Alveno Access. Ta firmám dovoluje pouze kontrolu přístupu bez možnosti zpracování docházky a plánování služeb,“ upřesnil Aleš Drápal, obchodní manažer společnosti IReSoft. „Tato verze je ideálním nástrojem pro společnosti, které mají zájem řešit pouze přístupový systém bez řešení docházky. Stejně tak je vhodný pro menší podnikatele, kteří mají přehled o činnosti zaměstnanců, potřebují však omezit přístup do prostor podniku cizím osobám,“ doplnil Drápal s tím, že snahou společnosti je stlačit pořizovací náklady systému a umožnit tak monitoring přístupů i firmám, které si doposud nemohly kvalitní programy dovolit. 

 

O společnosti IReSoft, s.r.o.

 

Společnost IReSoft, s.r.o. působí  na českém trhu od roku 2002. V součas­né době patří mezi přední české vý­robce komplexních informačních řešení pro zařízení půso­bící v segmen­tu sociální péče. Poskytuje produkty, služby a servis již více než 800 organizacím. Primárním cílem společnosti IReSoft je maximální flexibilita vůči klientům, servisní zázemí a průběžný vývoj produktů. Velký důraz je rovněž kladen na hladký průběh implementace a řádné proškolení všech uživatelů.

 

Docházkový  systém Alveno

 

Docházkový systém společnosti IReSoft slouží ke kontrole docházky zaměstnanců a jejímu následnému vyhodnocení. Docházkový systém tvoří docházková  čtečka a počítačový program Alveno, který data ze čtečky zpracovává. Zaměstnanci se při příchodu identifikují u čtečky, čímž se vytvoří záznam do systému docházky. Program navíc usnadňuje zpracovávání mzdových podkladů a umožňuje snadnou tvorbu dlouhodobých a měsíčních plánů.

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DigiZone.cz: Philips nabídne více TV s DVB-T2/HEVC

Philips nabídne více TV s DVB-T2/HEVC

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Podnikatel.cz: Přiznání na 2 stránky? Jen předvolební pozlátko

Přiznání na 2 stránky? Jen předvolební pozlátko

Lupa.cz: Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

DigiZone.cz: Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

DigiZone.cz: DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Vitalia.cz: dTest vybral nejlepší indukční desku

dTest vybral nejlepší indukční desku

Měšec.cz: Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

120na80.cz: Nová pomoc pro rodiče s autisty

Nová pomoc pro rodiče s autisty

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

120na80.cz: Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Root.cz: „Chytré“ kamery útočí po internetu

„Chytré“ kamery útočí po internetu

120na80.cz: 10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem