Hlavní navigace

Nové systémy Xerox splňují rostoucí požadavky na digitální barevný tisk

16. 9. 2009

[Tisková zpráva] Praha, 16. září 2009 – Na digitálních barevných zařízeních společnosti Xerox se vytiskne více než 50 procent celosvětového počtu stránek. Poskytovatelé tisku nyní mají další možnosti výběru digitálního tiskového zařízení díky uvedení produkčních systémů Xerox DocuColor® 7002/8002.

Hlavními přínosy těchto produkčních systémů jsou vysoká kvalita zobrazení a maximální produktivita, což je ideální kombinace pro tvorbu reklamních tiskovin, materiálů pro direct marketing a fotografické aplikace. Mezi klíčové vlastnosti systémů DocuColor 7002/8002 patří:

  • nový toner, který poskytuje jemné matné výstupy;
  • automatické řízení barevného workflow, které posouvá hranice produktivity u poskytovate­lů tisku;
  • vestavěný spektrofotometr, který měří kalibrační značky, a předává data o stavu systému sadě Automated Color Quality Suite (ACQS). Tato sada automatizuje manuální úlohy, jako jsou kalibrace systému a doladění přímých barev;
  • rozšířené dokončovací možnosti, jako např. GBC eBinder 200, Xerox Tape Binder, Horizon ColorWorks či ColorWorks Pro Document Finisher.

Vestavěný spektrofotometr a sada ACQS jsou nyní standardně v každém systému a jsou kompatibilní i s kontrolery EFI, Creo nebo s tiskovým serverem Xerox FreeFlow®. Možnost volby tiskových serverů, toneru s malým leskem a rozsáhlé možnosti sady ACQS činí ze systému DocuColor 7002/8002 ideální nabídku ve své třídě.

King’s College se sídlem ve Wilkes-Barre v americké Pensylvánii bude jako první instalovat tuto novou technologii okamžitě po dodání systému DocuColor 7002 během tohoto měsíce.

„Jednou z našich největších a nejdražších tiskových úloh je náš každoroční katalog kurzů, který používáme pro různé náborové akce během celého roku,“ řekl Brian Blight, umělecký ředitel King’s College. „Se systémem DocuColor 7002 značně snížíme výrobní náklady a vytiskneme více menších úloh, takže budeme moci aktualizovat statistiky a popisy kurzů v průběhu roku, což nám pomůže v náboru.“

Standardní dokončovací zařízení řady DocuColor i zařízení třetích stran jsou na nových systémech k dispozici spolu s následujícími vestavěnými dokončovacími možnostmi:

  • GBC eBinder 200 – jediné zařízení stohuje, děruje i váže a vytváří 360stupňovou brožuru, což šetří čas a omezuje manuální zásahy obsluhy. eBinder používá trvanlivé a samonastavující polyesterové vázací prvky a vytváří profesionální výstupy, jako jsou kalendáře a prezentace, které mají až 100 listů.
  • Xerox Tape Binder vytváří knihy s páskovou vazbou v rozsahu od 15 do 125 listů o rozměru 8,5" x 11" nebo formátu A4 s použitím termické lepicí pásky pro vazbu stránek a vytvoření profesionálních dokumentů s pevnou a pružnou vazbou.
  • Standardní dokumentové finišery Horizon ColorWorks a ColorWorks Pro umožňují nízkonákladovou profesionální tvorbu brožur s ohýbáním a sešíváním v rohu či na okraji, ořezáváním a stohováním. Finišer ColorWorks Pro navíc nabízí čelní a boční ořez.

Produkční systémy tisknou rychlostí 70, resp. 80 stránek za minutu, a rovněž umožňují oboustranný tisk všech formátů a gramáží až 300 g/m2, takže obsluha může rychle provádět jednoduché úlohy na běžných papírech nebo komplexní úlohy na papírech s vysokou gramáží. Poskytovatelé tiskových služeb si mohou vybrat mezi tiskovými servery Xerox FreeFlow Print Server, Efi Fiery nebo Creo CX podle toho, který nejlépe vyhovuje požadavkům v jejich provozovně.

Stejně jako všechny produkční systémy Xerox i DocuColor 7002/8002 obsahuje sadu produktů FreeFlow Digital Workflow, které pomáhají zákazníkům pracovat plynule po celý den, díky automatizaci snižovat náklady a podporovat nové aplikace. Xerox rovněž podporuje rozvoj podnikání pomocí více než 100 nástrojů a zdrojů sady ProfitAccelerator® a rovněž službami New Business of Printing, které jsou navržené pro rozvíjení dalších tiskových služeb.

Dostupnost
Objednávky na produkční systémy Xerox DocuColor 7002/8002 v České republice se přijímají od října.

XEROX CZECH REPUBLIC prodává na našem trhu publikační tiskové systémy, černobílé a plnobarevné multifunkční kopírovací stroje s faxy a tiskárnami, velkoformátové stroje a tiskárny, stejně jako software pro document management. Ke všem strojům dodává Xerox i spotřební materiál a poskytuje kompletní servis a údržbu. Do nabídky firmy rovněž patří celá škála služeb v oblasti tvorby, zpracování, archivace a řízení toku dokumentů s cílem eliminace investičních nákladů a úspory personálních a provozních nákladů zákazníka a zefektivnění jeho obchodních procesů. Těmto službám se věnuje samostatná divize XGS (Xerox Global Services).

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Vitalia.cz: Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Vitalia.cz: Jak vybrat ořechy do cukroví a kde mají levné

Jak vybrat ořechy do cukroví a kde mají levné

Vitalia.cz: Pravda o přibírání na zimu

Pravda o přibírání na zimu

DigiZone.cz: NG natáčí v Praze seriál o Einsteinovi

NG natáčí v Praze seriál o Einsteinovi

Podnikatel.cz: 3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

Podnikatel.cz: Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

120na80.cz: Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

Vitalia.cz: Jmenuje se Janina a žije bez cukru

Jmenuje se Janina a žije bez cukru

Měšec.cz: Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Měšec.cz: Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Podnikatel.cz: Na 3. prosince se chystá protest proti EET

Na 3. prosince se chystá protest proti EET

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Vitalia.cz: V SAPĚ našli nelegální porážku kachen

V SAPĚ našli nelegální porážku kachen

Měšec.cz: Golfové pojištění: kde si jej můžete sjednat?

Golfové pojištění: kde si jej můžete sjednat?

Měšec.cz: Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

DigiZone.cz: ČT má dalšího zástupce v EBU

ČT má dalšího zástupce v EBU

DigiZone.cz: Recenze Westworld: zavraždit a...

Recenze Westworld: zavraždit a...

Vitalia.cz: Nahradí sluch, ale zvuk je zcela jiný

Nahradí sluch, ale zvuk je zcela jiný

Podnikatel.cz: Hledáte investora? Neunáhlete se

Hledáte investora? Neunáhlete se