Hlavní navigace

Nové vedení holdingu KASA.cz a Obchodní-dům.cz

8. 1. 2010

[Tisková zpráva] Řízení holdingu KASA.cz a Obchodní-dům.cz se od 1. 1. 2010 ujímá Tomáš Richter.

Novým generálním ředitelem předního českého internetového prodejce, holdingu KASA.cz a Obchodní-dům.cz, se k 1. 1. 2010 stal Tomáš Richter (30), který se internetovému byznysu věnuje již od roku 2001, kdy nastoupil do společnosti KASA.cz. Nejdříve působil na postu obchodníka, později v roli obchodního ředitele, v rámci níž řídil nákup, prodej, logistiku a toky informací. Tomáš Richter zavedl ve společnosti KASA.cz inovativní logistické procesy a stal se tvůrcem myšlenky interního informačního systému specializovaného na internetový obchod a toky informací v mezinárodní síti obchodů. Jeho krédem je efektivita všech činností společnosti a přímý dopad na kvalitu nabízených služeb zákazníkům. Tomáš Richter vystudoval obor logistika/IT na Vysoké škole ekonomické v Praze a před příchodem do společnosti KASA.cz se věnoval podnikání v oblasti IT poradenství a pořádání marketingových a společenských akcí. Ve svém volném čase se věnuje především sportu a cestování, obzvláště rád má adrenalinové zážitky, lyžování a horolezení. Je ženatý a má psa jménem Eda.

Do vedení holdingu KASA.cz a Obchodní-dům.cz nastoupil i Lukáš Zaoral (27), který nahradil ve funkci obchodního ředitele Tomáše Richtera. V dřívějším období prošel několika pracovními pozicemi ve společnosti KASA.cz. V roce 2004 nastoupil na post produktového manažera nově vzniklé kategorie počítače, SW, příslušenství, ze které se díky jeho píli během krátké doby stala pro KASA.cz stěžejní oblast. V roce 2006 začal vykonávat funkci obchodního manažera, který měl na starosti obchodní tým a byl odpovědný za celkové výsledky společnosti. V roce 2007 dostal příležitost vyzkoušet si obchodní vedení slovenské pobočky HEJ.sk. Po velmi úspěšném roce, kdy HEJ.sk potvrdilo pozici jedničky na trhu, se vrátil do vedení obchodu KASA.cz a věnoval se spolupráci s dodavateli a značkami. Lukáš Zaoral vystudoval obor management na Dopravní průmyslové škole a před nástupem do společnosti KASA.cz působil jako prodejce v maloobchodu s elektrem. Ve volném čase se věnuje rodině, případně si rád zajde do fitness centra nebo si zahraje squash.

Odpovědnost za celé oddělení marketingu na pozici marketingové ředitelky holdingu KASA.cz a Obchodní-dům.cz přebírá Jitka Součková (33), která ve funkci nahradí Martina Kasu. Původně měla na starosti marketing pro KASA.cz a HEJ.sk, později i pro další obchody v holdingu. Do internetového byznysu přišla s bohatými zkušenostmi z obchodní i marketingové sféry, kterých nabyla především během svého působení ve vydavatelských domech Paradis Praha a Softwarové noviny. V obou těchto působištích zastávala pozici vedoucí inzertního oddělení a marketingu. Před příchodem do mediální sféry si vyzkoušela i práci ve velkoobchodu, kde měla na starosti kontakty s dodavateli a odběrateli a zavedení dalších produktů do prodeje obchodních řetězců. Jitčiným velkým koníčkem je sport, především spinning a jumping, kterým se věnuje i jako instruktorka. Ráda čte historickou literaturu.

O holdingu KASA.cz a Obchodní-dům.cz
Skupina internetových obchodů KASA.cz a Obchodní-dům.cz provozuje devět obchodů. S obratem přesahujícím 2,2 miliardy korun (rok 2008) a s více než 800 000 registrovanými zákazníky se řadí mezi špičku maloobchodního internetového prodeje v České republice. Kromě toho úspěšně působí také na Slovensku, v Německu, Polsku a Rakousku. Více informací naleznete na www.kasa.eu a http://firma.ob­chodni-dum.cz

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

DigiZone.cz: První den konference Radiokomunikace

První den konference Radiokomunikace

Měšec.cz: Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Podnikatel.cz: Co se změní v daňovém zvýhodnění 2017?

Co se změní v daňovém zvýhodnění 2017?

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Podnikatel.cz: Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Podnikatel.cz: Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Lupa.cz: Proč nevěřít Muskovi a jeho cestám na Mars

Proč nevěřít Muskovi a jeho cestám na Mars

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Podnikatel.cz: Toto je aplikace EET. Seznamte se

Toto je aplikace EET. Seznamte se

DigiZone.cz: DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

Root.cz: „Chytré“ kamery útočí po internetu

„Chytré“ kamery útočí po internetu

Root.cz: OnlyOffice: hezké rozhraní, horší kompatibilita

OnlyOffice: hezké rozhraní, horší kompatibilita

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?