Hlavní navigace

Nový Acronis True Image Home 2010 nabízí online zálohování a kontinuální ochranu dat

30. 9. 2009

[Tisková zpráva] Praha 1. 10. 2009 — Acronis dnes uvádí na trh Acronis True Image Home 2010, nejnovější verzi řešení zálohování a obnovy dat pro koncové uživatele. Software založený na patentované technologii diskového imagingu nyní přichází s nepřetržitou ochranou systému, kompatibilitou s Windows 7 a s online zálohováním.

Acronis True Image Home 2010 je nezbytnou pojistkou pro uživatele před upgradem na operační systém Windows 7. Vytvoření plného záložního image pomocí Acronis True Image Home 2010 před upgradem na Windows 7 poskytuje možnost snadno a jednoduše obnovit celé PC včetně operačního systému, aplikací, updatů a souborů v případě, kdy dojde k problémům v průběhu upgradu. Navíc umožňuje uživateli snadno obnovit data díky možnosti přístupu do Acronis image souborů prostřednictvím Microsoft Windows Explorer. Uživatelé mohou rovněž snadno ze záložního souboru vytvořit virtuální stroj a spouštět původní instalaci PC v prostředí Windows 7 pomocí vizualizačních nástrojů Microsoft, VMware Inc. nebo Parallels.

Nová funkčnost – Acronis Nonstop Backup nabízí uživatelům úplnou ochranu systému a dat díky automatickým inkrementálním zálohám, a tak možnost vrátit se kdykoliv zpět do jakéhokoliv časového bodu. Uživatelé tak mohou mít naprostou jistotu, že je celý jejich počítač – fotografie, hudba, emaily, rodinná data, stejně jako operační systém, aplikace a nastavení – chráněn nepřetržitě 24 hodin denně. Acronis True Image Home 2010 kombinuje oceňovaný diskový imaging s možností obnovy na holé železo a poskytuje uživatelům možnost snadné a rychlé obnovy po virové nákaze, instalaci nestabilního softwaru nebo hardwarové poruše.

Komponenta pro online zálohování, která je v Acronis True Image Home 2010 nově zařazena, dovoluje uživatelům zálohování souborů a adresářů přes Internet do zabezpečeného prostoru. Acronis tak nabízí uživatelům pomocí jediné aplikace spravovat veškeré úlohy zálohování a obnovy od vytváření plných image souborů pevných disků až po online zálohování specifických souborů a adresářů. Je to komplementární, automatická, jednoduchá a bezpečná cesta pro zálohování všech důležitých souborů. Data jsou bezpečně uložena ve vzdáleném umístění pro dlouhodobé uložení nebo obnovu v případě potřeby.

“Lidé si stále více ukládají soubory, fotografie, hudbu a důležitá právní a finanční data na svých domácích PC a přenosných počítačích,” říká Laurent Dedenis, výkonný vicepresident EMEA ve společnosti Acronis. “Díky nasazení Acronis True Image Home 2010 si mohou být uživatelé zcela jisti, že je jejich počítač dokonale chráněn. V oblasti diskového imagingu, zálohování souborů, lokálního a online zálohování a nepřetržité ochrany dat stanovuje Acronis True Image Home 2010 nový standard pro zálohování a ochranu proti haváriím uživatelských počítačů v jediném dostupném a snadno použitelném řešení.”

Ceny a dostupnost
Acronis True Image Home 2010 je k dispozici v elektronické podobě v anglickém jazyce na adrese www.acronis.cz a u všech hlavních dodavatelů výpočetní techniky. Doporučená koncová cena je 1133,– Kč bez DPH. Doplněk Acronis Online Backup je dostupný v anglickém jazyce v ceně od 4,49 € za měsíc za 25 GB úložného prostoru.Úložný prostor lze zakoupit online na adrese http://www.acro­nis.eu/homecom­puting/produc­ts/trueimage/on­linebackup/

O společnosti Acronis
Acronis je globálním dodavatelem softwaru pro management zálohování, který korporacím i jednotlivcům umožňuje manipulaci, správu a údržbu dat. Acronis prodává inovativní řešení pro obnovu po haváriích, konsolidaci serverů a virtualizační migraci, která uživatelům umožňuje zachovávat kontinuitu podnikání a zredukovat dobu výpadku ve výpočetních prostředích. Softwarové produkty Acronis jsou prodávány ve více jak 180 zemích a jsou dostupné ve 13 jazycích. Pro další informace, prosím, navštivte www.acronis.cz nebo kontaktujte info@acronis.cz.

DigiZone.cz: Skylink: víkendové volné vysílání HBO

Skylink: víkendové volné vysílání HBO

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Podnikatel.cz: Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Podnikatel.cz: Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

Root.cz: Chrome už nebude žroutem paměti

Chrome už nebude žroutem paměti

Měšec.cz: Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Vitalia.cz: Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

120na80.cz: Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Vitalia.cz: Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

Root.cz: 3D tiskárny, roboti i staré počítače na LinuxDays

3D tiskárny, roboti i staré počítače na LinuxDays

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Podnikatel.cz: Toto je aplikace EET. Seznamte se

Toto je aplikace EET. Seznamte se

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu