Hlavní navigace

Nový e-shop Ready2Go rozšiřuje nabídku oXy Online

26. 2. 2010

[Tisková zpráva] Brno 24. února 2010: Společnost oXy Online přinesla v únoru na trh další internetové prodejní řešení a rozšířila tak portfolio svých produktů o pronajímaný e-shop Ready2Go. Tento produkt přidává ke stávající nabídce produktů OXID eShop a oXySHOP enterprise e-shop určený především pro malé podnikatele a střední firmy.

Nové řešení Ready2Go se stalo součástí nabídky e-shopů od firmy oXy Online. „Rozhodli jsme se přijít s novým řešením, protože naši zákazníci o tuto variantu projevili značný zájem. Nyní naše nabídka zahrnuje kompletně celou škálu e-shopů pro firmy všech velikostí i nároků,“ uvedl ředitel společnosti oXy Online Zdeněk Michálek. V současné době společnost nabízí internetové prodejní řešení zdarma OXID eShop Community Edition, pronájem e-shopu Ready2Go, profesionální e-shopy OXID eShop a oXySHOP enterprise.

OXID eShop Community Edition je určen pro začínající obchodníky, kteří nemají prostředky na profesionální řešení. Tuto verzi si mohou volně stáhnout a pracovat s ní. „Podle informací z našeho podpůrného fóra a z uživatelských zpráv víme, že pod tímto řešením fungují přibližně čtyři stovky e-shopů. Na to, že jsme tento produkt v Čechách představili ani ne před rokem, je to velmi slušný výsledek,“ informoval ředitel divize eSales Petr Uttendorfský.

Dalším řešením v rámci produktového portfolia je nový produkt Ready2Go, pronajímaný eshop určený svou příznivou cenou především pro malé podnikatele a živnostníky, kteří s obchodováním na internetu začínají. Za cenu 2190 Kč měsíčně získají uživatelé profesionální e-shop s jednoduchou a intuitivní administrací. Vzhled svého internetového obchodu si mohou zvolit z množství připravených grafických šablon nebo se rozhodnout pro kompletní grafický návrh. Internetový obchod je typicky spuštěn během 24 hodin a to s doživotní zárukou. „Klient platí vždy cenu na měsíc, součástí této platby je i doživotní záruka řešení s možnými reklamacemi a záručními úpravami systému,“ sdělil produktový manažer Ready2Go Oliver Dlouhý.

Třetí v řadě je vyspělý internetový prodejní systém OXID eShop, jehož implementaci oXy Online zajišťuje. Jedná se o výkonný, několika tisícovkami instalací po celém světe osvědčený software s komplexní funkcionalitou a maximální užitnou hodnotou. „Snadno se přizpůsobí požadavkům našich klientů a díky možnosti propojení s informačním systémem se plně integruje do stávajících obchodním procesů.

Poskytujeme na něj rovněž doživotní záruku,“ doplnil obchodní ředitel Štěpán Mrázek. OXID eShop je určen především pro střední a větší e-shopy. Na špici produktového portfolia oXy Online je e-commerce řešení oXySHOP enterprise, které v minulosti dvakrát získalo Cenu českého internetu Křišťálovou Lupu. Toto řešení je vyráběné zcela na zakázku podle požadavků klienta a disponuje velmi rozsáhlou funkcionalitou přizpůsobenou potřebám konkrétního prodejce. Na této platformě například funguje známý e-shop Czech Computer.

Stručně o společnosti oXy Online
Firma oXy Online patří mezi významné české dodavatele e-commerce systémů Ready2Go, OXID eShop a oXySHOP. Je rovněž vydavatelem elektronických médií Svět hardware, TV Freak a Digimanie. Úspěch internetových řešení společnosti oXy Online ilustruje například ocenění Křišťálová Lupa 2006 a 2007 a nominace na Křišťálovou Lupu 2008 a 2009 v kategorii e-shop.

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Podnikatel.cz: Vrátí zvýhodnění, ale výrazně omezí paušály

Vrátí zvýhodnění, ale výrazně omezí paušály

Podnikatel.cz: Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

Měšec.cz: Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Podnikatel.cz: Víme první výsledky doby odezvy #EET

Víme první výsledky doby odezvy #EET

120na80.cz: Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Podnikatel.cz: Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

DigiZone.cz: ČT má dalšího zástupce v EBU

ČT má dalšího zástupce v EBU

Lupa.cz: Babiš: E-shopů se EET možná nebude týkat

Babiš: E-shopů se EET možná nebude týkat

Podnikatel.cz: Na poslední chvíli šokuje výjimkami v EET

Na poslední chvíli šokuje výjimkami v EET

Lupa.cz: Seznam mění vedení. Pavel Zima v čele končí

Seznam mění vedení. Pavel Zima v čele končí

Měšec.cz: Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Podnikatel.cz: 3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

Vitalia.cz: Dáte si jahody s plísní?

Dáte si jahody s plísní?

120na80.cz: Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Lupa.cz: Google měl výpadek, nejel Gmail ani YouTube

Google měl výpadek, nejel Gmail ani YouTube

Měšec.cz: Golfové pojištění: kde si jej můžete sjednat?

Golfové pojištění: kde si jej můžete sjednat?

Podnikatel.cz: Dárky v podnikání. Jak je uplatnit v daních?

Dárky v podnikání. Jak je uplatnit v daních?

DigiZone.cz: Flix TV má set-top box s HEVC

Flix TV má set-top box s HEVC