Hlavní navigace

Nový eKatalog produktů a služeb společnosti AutoCont CZ a.s.

30. 9. 2009

[Tisková zpráva] Společnost AutoCont přichází od září 2009 s novou formou katalogu IT produktů a služeb pro firmy a organizace. Katalog využívá některé možnosti Adobe formátu PDF a v interaktivnější podobě informuje zákazníka o novinkách, událostech, IT seminářích, technologiích a řešeních, produktových tipech a aktuálních cenách nejzajímavějších produktů. Vše je plně propojeno s webovým katalogem muj.autocont.cz. Struktura katalogu je navržena v „landscape“ formátu pro pohodlné čtení na obrazovce a přitom umožňuje jednoduché vytištění vybraných stran. Katalog je doplněn ovládacími prvky pro komfortní pohyb v něm, stahovací rolety ukazují v každé oblasti relevantní odkazy na internetové stránky s detailnějšími informacemi či online cenami.

V dalších vydáních bude doplněna personalizace katalogu (oslovení konkrétní osoby od zákazníka relevantním obchodníkem AutoContu). Následně budou přidávány další možnosti a prvky PDF formátu čitelné v Adobe Acrobat 9.0 tak, jak budou zákazníci tento reader u sebe postupně nasazovat.

„Toto elektronické medium nám dává daleko kvalitnější šanci doručit nejzajímavější informace z naší nabídky produktů a infrastrukturních služeb před oči správné osoby od zákazníka, s kterou osobně komunikuje obchodník z našeho širokého a regionálně rozloženého obchodního týmu. Využijeme tak i velké investice do CRM systému, kterou jsme udělali na počátku roku 2008 a daleko cíleněji budeme komunikovat s několika tisíci osobami u našich zákazníků ve všech regionech ČR. Tyto vlastnosti včetně zpětné vazby převyšují možnosti tištěného média vloženého v novinách či časopisech nebo umístěného na obchodním místě“ říká Miloslav Záleský, ředitel pro produkty a centrální projekty.

„Katalog IT produktů vydává AutoCont pravidelně od roku 1993. Mnozí zákazníci si pamatují jeho rozličné podoby více jak 150 vydání. Dnes přicházíme s podobou další, tentokrát výrazně jinou. Vyměnit v současné době tištěné médium za elektronické se zdá být přirozené a logické, zejména pro firmu z oboru IT. Přesto nám toto rozhodnutí trvalo poměrně dlouho.. Nechtěli jsme totiž pouze zaměnit papír za PDF formát. Přáli bychom si, aby nový katalog přinesl všem jeho čtenářům nové možnosti, více lepších a přehledněji uspořádaných informací a nám cílenější kontakt s našimi zákazníky“ doplňuje Martin Grigar, předseda představenstva a ředitel společnosti.

O společnosti: AutoCont CZ a.s.
AutoCont CZ a.s. je jednou z dceřiných společností české soukromé společnosti AutoCont Holding. AutoCont působí na českém trhu ICT již od roku 1990 a z původního výrobce PC a prodejce výpočetní techniky se společnost rozvinula v úspěšný holding působící na českém a slovenském ICT trhu. V současné době se AutoCont soustřeďuje především na obsluhu firemních zákazníků. Je jednou z mála firem oboru, které mohou svojí nabídkou výrazně oslovit zákazníky ze segmentu malých firem a organizací (SBS), ze segmentu středních a velkých komerčních firem (MBS) a v neposlední ředě ze segmentu velkých nadnárodních korporací, finančních institucí a státní správy (EBS). Vnitřní struktura AutoContu, obchodní a realizační postupy jsou přizpůsobeny rozdílným požadavkům těchto tří tržních segmentů. AutoCont CZ je součástí českého soukromého holdingu AutoCont, do kterého dále patří například společnosti AutoCont SK, AutoCont Online a Dagis.

Vitalia.cz: Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Měšec.cz: Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P
MarketVoice

Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

Lupa.cz: Jak si vedou české sítě pro Internet věcí?

Jak si vedou české sítě pro Internet věcí?

DigiZone.cz: Je tu nový formát programatické reklamy

Je tu nový formát programatické reklamy

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

Měšec.cz: Povinné ručení podle najetých kilometrů

Povinné ručení podle najetých kilometrů

DigiZone.cz: DVB-T2: problémy českých TV stanic

DVB-T2: problémy českých TV stanic

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Vitalia.cz: Jakákoli změna znaménka varuje

Jakákoli změna znaménka varuje

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

120na80.cz: I stařec může mít spermie jako zamlada

I stařec může mít spermie jako zamlada

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

120na80.cz: Neplivejte pecky z vína

Neplivejte pecky z vína

120na80.cz: Sem vás dají, když budete v karanténě

Sem vás dají, když budete v karanténě

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety