Hlavní navigace

Novy mobilni pocitac WT4000 Wearable

19. 10. 2006

[Tisková zpráva] Praha 19. října 2006 – Společnost Symbol Technologies dnes představila nový mobilní terminál Wearable pro výkonný provoz v extrémních podmínkách. Mobilní počítače řady WT4000 Wearable jsou určeny pro zákazníky pracující ve skladech a distribuci, kteří potřebují ovládat počítač, aniž by k tomu používali ruce. Je možné jej nosit na zápěstí nebo kolem pasu a umožňuje uživatelům se volně pohybovat - skenovat údaje, získávat důležité informace a v reálném čase vkládat data do systému.

Terminály společnosti Symbol řady WT4000 nabízejí i náhlavní soupravy pro ovládání hlasem, aby byli pracovníci maximálně flexibilní. Umožňují zvyšovat produktivitu práce v distribučních centrech při sbírání objednávek, příjmu, doplňování zásob, nakládání, údržbě a opravách. Dále jsou vhodné pro logistické aplikace včetně třídění balíků a manipulace s nimi.

“Target Express si vybral mobilní terminály Wearable firmy Symbol a terminály řady MC3090 proto, že nabízejí všechno, co potřebujeme k propojení našich lidí v reálném čase, a můžeme tak řídit naši rozvíjející se společnost,” říká Chris Bale, ředitel IT z firmy Target Express. “Rozhodujícím prvkem bylo snížení našeho obrovského pracovního zatížení, které bylo zjednodušeno skutečností, že výrobky firmy Symbol jsou optimalizovány na spolupráci při získávání dat, bezdrátovém přenosu dat a správě zařízení. Používání platforem u výrobků firmy Symbol také znamená, že aplikace, kterou jsme začátkem roku připravili pro mobilní počítač MC3090, mohla být snadno upravena i pro nový mobilní terminál Wearable – tím je naplňován slib ochrany investic.”

Nový mobilní terminál Wearable WT4000 s krytím IP-54 snese i pád na beton z výšky přibližně 120 cm, může pracovat při různých provozních teplotách a je zkonstruován tak, aby přežil nároky každodenního používání v těch nejnáročnějších prostředích, včetně prašných ploch skladů a studeného prostředí mrazíren. Ergonomický přístroj, který podporuje jak pouze hlasové, tak pouze textové, ale i kombinované ovládání, je všestranným mobilním počítačem, který splňuje různé nároky svých uživatelů.

“Nový mobilní terminál a čtečka společnosti Symbol nabízí multimodální hlasové a datové funkce, které jsou důležité pro významné zlepšení provozu ve skladech a dodavatelských řetězcích,” říká Steve Banker, analytik z ARC Advisory Group. “Myslím, že tento nový přístroj nejen zvýší produktivitu, ale i zlepší spokojenost pracovníků díky všestrannému mobilnímu zařízení, které může sloužit k mnoha různým účelům.”

Nové čtečky společnosti Symbol RS309 a RS409 umožňují vysoce kvalitní skenování a přesné čtení jak špatně vytištěných, tak porušených čárových kódů. Mobilní čtečka RS309, kterou lze připnout k oděvu, nabízí širokou škálu možností skenování pro pracovníky, kteří vybírají zboží ze skladů podle objednávek, ale také je chráněna před srážející se vodou při přesunech z chladného prostředí do teplejšího. Mobilní čtečka RS309 se nosí na hřbetu ruky, takže se dá používat po celou směnu, aniž by to pracovníka unavovalo.

Prstenová čtečka RS409 nabízí zároveň zajímavý tvar i funkci, umožňující neomezenou svobodu pohybu a flexibilitu při skenování, vybírání a třídění zboží. Čtečka RS409 je lehké, pevné zařízení, které využívá nejmodernější technologie jak při práci v uzavřených prostorách, tak venku. RS409 se může nosit buď přímo na prstu nebo i přes rukavici a je ideálně zkonstruován pro širokou řadu využití – počínaje pracovníky zpracovávající zásilky na poštách, přes skladníky nakládající bedny se zbožím na paletový vozík, až po vlekaře kontrolující permanentky na sjezdovce.

“Symbol je průkopníkem v kategorii mobilních terminálů, které se dají „oblékat“ a nová série mobilních terminálů WT4000 je výsledkem více než desíti let zkušeností v oblasti navrhování, prodeje a podpory těchto mobilních terminálů,” říká Brian Viscount, vicepresident produkt marketingu v divizi Mobile Computing společnosti Symbol. “Nový terminál WT4000 je třetí generací mobilních počítačů společnosti Symbol, které se dají nosit jako součást oděvu, a díky vývoji v oblasti ergonomie, která zajišťuje uživatelské pohodlí a bezpečnost i pevnost zařízení, ustanovuje terminál WT4000 standard v oblasti zvyšování produktivity pracovníků v oboru logistiky a skladování.”

Přístroje společnosti Symbol se používají v náročném prostředí a často se s nimi zachází tak, že většina ostatních výrobků by už dávno přestala fungovat. Vzhledem k jejich důležitosti pro obchodní operace vyžadují i ty nejpevnější a nejodolnější výrobky dodržování plánu údržby a strategii podpory. Mobilní terminály řady WT4000 mohou využívat servisních služeb firmy v rámci nabídky „Servis od počátku – Uplné pokrytí“, což značně snižuje nepředvídatelné náklady na opravy – služby pokrývají náhodná poškození displejů, klávesnic a ostatních vnitřních i vnějších součástí bez nutnosti příplatku. Navíc dohoda „Servis od počátku – Podpora servisního střediska“ pomáhá maximalizovat dobu provozuschopnosti mobilních čteček RS309 a RS409, a zákazníci tak mohou plně zhodnotit své investice do nejnovější technologie.

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Podnikatel.cz: Toto je aplikace EET. Seznamte se

Toto je aplikace EET. Seznamte se

Root.cz: Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Podnikatel.cz: Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Podnikatel.cz: Nenašel, co hledal. Tak si to založil sám

Nenašel, co hledal. Tak si to založil sám

Lupa.cz: Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Lupa.cz: Proč nevěřít Muskovi a jeho cestám na Mars

Proč nevěřít Muskovi a jeho cestám na Mars

Vitalia.cz: Jakákoli změna znaménka varuje

Jakákoli změna znaménka varuje

Podnikatel.cz: Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

DigiZone.cz: DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

120na80.cz: 10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

Root.cz: Chrome už nebude žroutem paměti

Chrome už nebude žroutem paměti