Hlavní navigace

Nový Oracle Audit Vault zabezpečí informace z firemních auditů

[Tisková zpráva] REDWOOD SHORES, Kalifornie, 1. června 2007 - Společnost Oracle uvedla na trh řešení Oracle Audit Vault, které pomůže organizacím řešit regulatorní požadavky a obavy spojené s vnitřními hrozbami. Oracle Audit Vault, postavený na spolehlivém a škálovatelném infrastrukturním softwaru Oracle Database, je podnikové řešení konsolidace a správy auditů, které umožňuje organizacím zjednodušit vykazování shody s předpisy, pomáhá aktivně zjišťovat hrozby, snižovat náklady a zabezpečit auditní data.

Organizace, které se potýkají s četnými regulačními nároky a rostoucími obavami z vnitřních hrozeb, využívají auditní databáze jako důležité bezpečnostní opatření, jež jim pomáhá prosazovat princip „důvěřuj, ale prověřuj.“ Oracle Audit Vault poskytuje hloubkový a komplexní pohled na auditní data získaná z databáze, pomáhá zajistit integritu těchto informací a snižuje náklady na zajištění shody tím, že usnadňuje auditorům a bezpečnostním specialistům správu a vykazování těchto dat. Pomocí tohoto produktu mohou organizace konsolidovat různé auditní databáze napříč celým podnikem a bezpečně uchovávat data z auditů na jednom místě. Funkce řešení Oracle Audit Vault pro upozorňování navíc pomáhají organizacím včas zjistit neoprávněný přístup, což pomáhá omezit rizika a potenciální finanční odpovědnost.

Oracle Audit Vault je klíčové řešení v rámci ucelené nabídky produktů Oracle pro řízení rizik a zajištění shody s předpisy, které obsahuje špičkové produkty společnosti pro datové sklady, práci se systémovými oddíly a zabezpečení. Organizace mohou pomocí řešení Oracle Audit Vault centrálně spravovat konfiguraci auditní databáze, což usnadňuje nasazení konzistentních, jednotných zásad auditu. Zákazníci mohou využít otevřené schéma datového skladu řešení Oracle Audit Vault a generovat zprávy z úložiště auditních informací pomocí analytického nástroje, který jim vyhovuje, například Oracle BI Publisher nebo nástrojů pro generování sestav od jiných společností.

Hodnota pro zákazníky i partnery
Zákazníci a partneři, kteří se zúčastnili beta programu k aplikaci Oracle Audit Vault, rychle poznali výjimečnou schopnost tohoto produktu pomoci při řešení auditních nároků spojených s předpisy v nejrůznějších odvětvích. Auditní data spravovaná a uchovávaná v řešení Oracle Audit Vault pomáhají organizacím prokázat auditorům, že jejich implementovaná preventivní opatření jsou z hlediska regulačních nároků vhodná a dostatečně efektivní. Například poskytovatel finančních služeb využije Oracle Audit Vault k ověření shody se zákony a předpisy prostřednictvím auditu transakcí a monitorování aktivit uživatelů napříč různými finančními systémy.

Oracle Audit Vault nabízí systémovým integrátorům, nezávislým dodavatelům softwaru a poradenským firmám příležitost zvýšit hodnotu jejich stávajících služeb a řešení. Systémoví integrátoři mohou tento produkt začlenit do své poradenské praxe v oblasti řízení rizik, zatímco dodavatelé softwaru mohou Oracle Audit Vault zabudovat do svých produktů a pomoci tak svým zákazníkům minimalizovat vnitřní hrozby a rychle vyhovět požadavkům platných předpisů.

Měšec.cz: Za palivo zaplatíte mobilem (TEST)

Za palivo zaplatíte mobilem (TEST)

Podnikatel.cz: Změny v cestovních náhradách 2017

Změny v cestovních náhradách 2017

Podnikatel.cz: Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

120na80.cz: 5 nejčastějších mýtů o kondomech

5 nejčastějších mýtů o kondomech

Měšec.cz: Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Root.cz: Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

Měšec.cz: Jak levně odeslat balík přímo z domu?

Jak levně odeslat balík přímo z domu?

Měšec.cz: Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Vitalia.cz: Jmenuje se Janina a žije bez cukru

Jmenuje se Janina a žije bez cukru

Podnikatel.cz: 3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

Root.cz: 250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

Měšec.cz: U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

Vitalia.cz: To nejhorší při horečce u dětí: Febrilní křeče

To nejhorší při horečce u dětí: Febrilní křeče

Vitalia.cz: Když přijdete o oko, přijdete na rok o řidičák

Když přijdete o oko, přijdete na rok o řidičák

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

Podnikatel.cz: Udávání kvůli EET začalo

Udávání kvůli EET začalo

DigiZone.cz: NG natáčí v Praze seriál o Einsteinovi

NG natáčí v Praze seriál o Einsteinovi

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

Měšec.cz: Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

DigiZone.cz: ČT má dalšího zástupce v EBU

ČT má dalšího zástupce v EBU