Hlavní navigace

Nový Oracle Audit Vault zabezpečí informace z firemních auditů

2. 6. 2007

[Tisková zpráva] REDWOOD SHORES, Kalifornie, 1. června 2007 - Společnost Oracle uvedla na trh řešení Oracle Audit Vault, které pomůže organizacím řešit regulatorní požadavky a obavy spojené s vnitřními hrozbami. Oracle Audit Vault, postavený na spolehlivém a škálovatelném infrastrukturním softwaru Oracle Database, je podnikové řešení konsolidace a správy auditů, které umožňuje organizacím zjednodušit vykazování shody s předpisy, pomáhá aktivně zjišťovat hrozby, snižovat náklady a zabezpečit auditní data.

Organizace, které se potýkají s četnými regulačními nároky a rostoucími obavami z vnitřních hrozeb, využívají auditní databáze jako důležité bezpečnostní opatření, jež jim pomáhá prosazovat princip „důvěřuj, ale prověřuj.“ Oracle Audit Vault poskytuje hloubkový a komplexní pohled na auditní data získaná z databáze, pomáhá zajistit integritu těchto informací a snižuje náklady na zajištění shody tím, že usnadňuje auditorům a bezpečnostním specialistům správu a vykazování těchto dat. Pomocí tohoto produktu mohou organizace konsolidovat různé auditní databáze napříč celým podnikem a bezpečně uchovávat data z auditů na jednom místě. Funkce řešení Oracle Audit Vault pro upozorňování navíc pomáhají organizacím včas zjistit neoprávněný přístup, což pomáhá omezit rizika a potenciální finanční odpovědnost.

Oracle Audit Vault je klíčové řešení v rámci ucelené nabídky produktů Oracle pro řízení rizik a zajištění shody s předpisy, které obsahuje špičkové produkty společnosti pro datové sklady, práci se systémovými oddíly a zabezpečení. Organizace mohou pomocí řešení Oracle Audit Vault centrálně spravovat konfiguraci auditní databáze, což usnadňuje nasazení konzistentních, jednotných zásad auditu. Zákazníci mohou využít otevřené schéma datového skladu řešení Oracle Audit Vault a generovat zprávy z úložiště auditních informací pomocí analytického nástroje, který jim vyhovuje, například Oracle BI Publisher nebo nástrojů pro generování sestav od jiných společností.

Hodnota pro zákazníky i partnery
Zákazníci a partneři, kteří se zúčastnili beta programu k aplikaci Oracle Audit Vault, rychle poznali výjimečnou schopnost tohoto produktu pomoci při řešení auditních nároků spojených s předpisy v nejrůznějších odvětvích. Auditní data spravovaná a uchovávaná v řešení Oracle Audit Vault pomáhají organizacím prokázat auditorům, že jejich implementovaná preventivní opatření jsou z hlediska regulačních nároků vhodná a dostatečně efektivní. Například poskytovatel finančních služeb využije Oracle Audit Vault k ověření shody se zákony a předpisy prostřednictvím auditu transakcí a monitorování aktivit uživatelů napříč různými finančními systémy.

Oracle Audit Vault nabízí systémovým integrátorům, nezávislým dodavatelům softwaru a poradenským firmám příležitost zvýšit hodnotu jejich stávajících služeb a řešení. Systémoví integrátoři mohou tento produkt začlenit do své poradenské praxe v oblasti řízení rizik, zatímco dodavatelé softwaru mohou Oracle Audit Vault zabudovat do svých produktů a pomoci tak svým zákazníkům minimalizovat vnitřní hrozby a rychle vyhovět požadavkům platných předpisů.

DigiZone.cz: Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Podnikatel.cz: Co se změní v daňovém zvýhodnění 2017?

Co se změní v daňovém zvýhodnění 2017?

Měšec.cz: 6 změn novely občanského zákoníku

6 změn novely občanského zákoníku

Root.cz: Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Vitalia.cz: Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Vitalia.cz: dTest vybral nejlepší indukční desku

dTest vybral nejlepší indukční desku

Měšec.cz: Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Root.cz: „Chytré“ kamery útočí po internetu

„Chytré“ kamery útočí po internetu

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Měšec.cz: Elektrokolo. Výhodná koupě, která šlape sama?

Elektrokolo. Výhodná koupě, která šlape sama?

Podnikatel.cz: Zahraniční faktura v hlášení k DPH?

Zahraniční faktura v hlášení k DPH?

Podnikatel.cz: Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Podnikatel.cz: Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Podnikatel.cz: Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Lupa.cz: Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

120na80.cz: Zastavte akutní průjem

Zastavte akutní průjem

Vitalia.cz: Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin