Hlavní navigace

Oddejte se špičkovým video a audio inovacím

21. 7. 2007

[Tisková zpráva] Praha 20. července 2007 - Společnost ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel kompletních 3C řešení, uvádí na trh svůj nejnovější LCD monitor s označením PG221, který uspokojí zákazníky, jenž vyžadují od svých monitorů více možností pro multimediální využití. Tento 22” širokoúhlý monitor slučuje stylový a inovativní design s vynikajícím výkonem videa i zvuku, což umožňuje uživatelům plně si vychutnat tento zázrak kosmického věku. Velké množství video vstupů a podpora USB 2.0 dělají z PG221 ideální multimediální středisko pro váš pokoj.

Vychutnejte si ostrý zvuk
Monitor PG221 má zabudované 2.1 kanálové stereo reproduktory s 10W satelity a 15W subwooferem inspirovaným armádním tankem v zadní části. Pro další zvýšení zvukového prožitku nabízí ASUS PG221 také podporu pro 6.1-kanálový prostorový systém s technologií SRS TruSurround XT™, která je obvykle k nalezení u LCD televizí. Díky tomu umožňuje LCD monitor PG221 uživatelům plně si užít intenzivní zvukové efekty bez použití dalších přídavných reproduktorů, což šetří místo a přináší uživatelům plnohodnotnou zábavu domácího videa.

Bohatá multimediální podpora
Stejně jako modely PW201 a PG191, také PG221 přichází s vestavěnou 1,3megapixelovou webovou kamerou a vstupy pro mikrofon a sluchátka, čímž zkvalitňuje videotelefonní komunikaci. Kromě možnosti propojení tohoto monitoru s osobním počítačem jej lze také transformovat na multimediální centrum, protože je vybaven mnoha audio a video vstupy, a to včetně VGA, DVI, Composite A/V, S-Video a Component (YPbPr až do 1080i/p) vstupů, a v neposlední řadě také porty USB 2.0, což umožňuje propojení tohoto monitoru se všemi druhy současné spotřební elektroniky, jako jsou například HD DVD přehrávače, herní konzole, set-top boxy, MP3/CD přehrávače, karaoke boxy, digitální fotoaparáty, kamery a další.

Skvělý komfort pro oči
Monitor ASUS PG221 má 22” širokoúhlou obrazovku tvořenou jasným panelem s technologií Color Shine, který nabízí krystalicky čistý obraz a vizuální požitek jako u klasického kina. Nová video technologie Splendid™ Video Intelligence přináší optimální video výkon současně s možností inteligentního nastavení korekcí barev, jasu, kontrastu a ostrosti, díky kterým si mohou uživatelé vychutnat skvělou kvalitu obrazu během hraní her. Monitor PG221 je též vybaven technologií Trace Free, díky níž vykazuje bleskovou odezvu pouhých 2ms (gray to gray), která se zasluhuje o hladší zobrazení videa bez kazového obrazu při hraní náročných her, zatímco technologie ASCR (ASUS Smart Contrast Ratio) umožňuje dosažení vysokého kontrastního poměru 2000:1, což činí obraz ostřejším a jasnějším. Monitor PG221 uspěl v testech WHQL a je tedy certifikován pro použití s operačním systémem Windows Vista™ Premium který umožňuje ještě bohatší prožití grafiky.

Úžasný vzhled
V souladu s častými herními koncepty designu má černo-stříbrný monitor PG221 elegantní hliníkový krk, kruhovou základnu a lesklý černý přední rám. Kontura displeje je inspirována stealth bombardéry a krabice subwooferu v zadní části má tvar kanónu tanku. Kromě toho přichází PG221 s inovativními světelnými efekty Light-in-Motion, které jsou odvozeny od světelného meče ze Star Wars. Každá z barev (červená/zele­ná/oranžová/rů­žová/modrá) symbolizuje vždy jeden z několika přednastavených zvukových módů (bojová hra/strategická hra/hudba/diva­dlo/standard).

Revoluční kontrola LED senzorem
Kromě všeho zmíněného obsahuje tento monitor navíc neviditelný kontrolní LED senzor, který je společností ASUS zabudováván do LCD monitorů od jeho prvního použití u modelu PW191. Tento senzor umožňuje uživatelům využít nejnovějších technologií pomocí horkých kláves, posuvníku a exkluzivních interaktivních stereo melodií, které vytváření úplně nové uživatelské rozhraní. Mimořádné stereo melodie zahrnují také 4 typy tématických melodií pro vypnutí a zapnutí, a dalších 6 interaktivních melodií pro jednotlivé ovládací klávesy.

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

DigiZone.cz: Mňam TV splnila slib a odešla z DVB-T

Mňam TV splnila slib a odešla z DVB-T

Vitalia.cz: To není kašel! Správná diagnóza zachrání život

To není kašel! Správná diagnóza zachrání život

Vitalia.cz: Vláknina: Rozpustná, nebo nerozpustná?

Vláknina: Rozpustná, nebo nerozpustná?

Měšec.cz: Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Podnikatel.cz: 3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

120na80.cz: Bojíte se encefalitidy?

Bojíte se encefalitidy?

Vitalia.cz: Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Vitalia.cz: Chtějí si léčit kvasinky. Lék je jen v Německu

Chtějí si léčit kvasinky. Lék je jen v Německu

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

120na80.cz: Rakovina oka. Jak ji poznáte?

Rakovina oka. Jak ji poznáte?

DigiZone.cz: Milan Kruml: procházka TV historií

Milan Kruml: procházka TV historií

Vitalia.cz: Manželka je bio, ale na sex moc není

Manželka je bio, ale na sex moc není

Lupa.cz: Babiš: E-shopů se EET možná nebude týkat

Babiš: E-shopů se EET možná nebude týkat

Měšec.cz: Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

120na80.cz: Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Podnikatel.cz: EET zvládneme, budou horší zákony

EET zvládneme, budou horší zákony

Podnikatel.cz: Přivýdělek u Airbnb nebo Uberu? Čekejte kontrolu

Přivýdělek u Airbnb nebo Uberu? Čekejte kontrolu

Lupa.cz: Avast po spojení s AVG propustí 700 lidí

Avast po spojení s AVG propustí 700 lidí