Hlavní navigace

Oddejte se špičkovým video a audio inovacím

21. 7. 2007

[Tisková zpráva] Praha 20. července 2007 - Společnost ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel kompletních 3C řešení, uvádí na trh svůj nejnovější LCD monitor s označením PG221, který uspokojí zákazníky, jenž vyžadují od svých monitorů více možností pro multimediální využití. Tento 22” širokoúhlý monitor slučuje stylový a inovativní design s vynikajícím výkonem videa i zvuku, což umožňuje uživatelům plně si vychutnat tento zázrak kosmického věku. Velké množství video vstupů a podpora USB 2.0 dělají z PG221 ideální multimediální středisko pro váš pokoj.

Vychutnejte si ostrý zvuk
Monitor PG221 má zabudované 2.1 kanálové stereo reproduktory s 10W satelity a 15W subwooferem inspirovaným armádním tankem v zadní části. Pro další zvýšení zvukového prožitku nabízí ASUS PG221 také podporu pro 6.1-kanálový prostorový systém s technologií SRS TruSurround XT™, která je obvykle k nalezení u LCD televizí. Díky tomu umožňuje LCD monitor PG221 uživatelům plně si užít intenzivní zvukové efekty bez použití dalších přídavných reproduktorů, což šetří místo a přináší uživatelům plnohodnotnou zábavu domácího videa.

Bohatá multimediální podpora
Stejně jako modely PW201 a PG191, také PG221 přichází s vestavěnou 1,3megapixelovou webovou kamerou a vstupy pro mikrofon a sluchátka, čímž zkvalitňuje videotelefonní komunikaci. Kromě možnosti propojení tohoto monitoru s osobním počítačem jej lze také transformovat na multimediální centrum, protože je vybaven mnoha audio a video vstupy, a to včetně VGA, DVI, Composite A/V, S-Video a Component (YPbPr až do 1080i/p) vstupů, a v neposlední řadě také porty USB 2.0, což umožňuje propojení tohoto monitoru se všemi druhy současné spotřební elektroniky, jako jsou například HD DVD přehrávače, herní konzole, set-top boxy, MP3/CD přehrávače, karaoke boxy, digitální fotoaparáty, kamery a další.

Skvělý komfort pro oči
Monitor ASUS PG221 má 22” širokoúhlou obrazovku tvořenou jasným panelem s technologií Color Shine, který nabízí krystalicky čistý obraz a vizuální požitek jako u klasického kina. Nová video technologie Splendid™ Video Intelligence přináší optimální video výkon současně s možností inteligentního nastavení korekcí barev, jasu, kontrastu a ostrosti, díky kterým si mohou uživatelé vychutnat skvělou kvalitu obrazu během hraní her. Monitor PG221 je též vybaven technologií Trace Free, díky níž vykazuje bleskovou odezvu pouhých 2ms (gray to gray), která se zasluhuje o hladší zobrazení videa bez kazového obrazu při hraní náročných her, zatímco technologie ASCR (ASUS Smart Contrast Ratio) umožňuje dosažení vysokého kontrastního poměru 2000:1, což činí obraz ostřejším a jasnějším. Monitor PG221 uspěl v testech WHQL a je tedy certifikován pro použití s operačním systémem Windows Vista™ Premium který umožňuje ještě bohatší prožití grafiky.

Úžasný vzhled
V souladu s častými herními koncepty designu má černo-stříbrný monitor PG221 elegantní hliníkový krk, kruhovou základnu a lesklý černý přední rám. Kontura displeje je inspirována stealth bombardéry a krabice subwooferu v zadní části má tvar kanónu tanku. Kromě toho přichází PG221 s inovativními světelnými efekty Light-in-Motion, které jsou odvozeny od světelného meče ze Star Wars. Každá z barev (červená/zele­ná/oranžová/rů­žová/modrá) symbolizuje vždy jeden z několika přednastavených zvukových módů (bojová hra/strategická hra/hudba/diva­dlo/standard).

Revoluční kontrola LED senzorem
Kromě všeho zmíněného obsahuje tento monitor navíc neviditelný kontrolní LED senzor, který je společností ASUS zabudováván do LCD monitorů od jeho prvního použití u modelu PW191. Tento senzor umožňuje uživatelům využít nejnovějších technologií pomocí horkých kláves, posuvníku a exkluzivních interaktivních stereo melodií, které vytváření úplně nové uživatelské rozhraní. Mimořádné stereo melodie zahrnují také 4 typy tématických melodií pro vypnutí a zapnutí, a dalších 6 interaktivních melodií pro jednotlivé ovládací klávesy.

Root.cz: Chrome už nebude žroutem paměti

Chrome už nebude žroutem paměti

120na80.cz: Neplivejte pecky z vína

Neplivejte pecky z vína

Vitalia.cz: Ahold nabízel falšovaný slunečnicový olej

Ahold nabízel falšovaný slunečnicový olej

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

Vitalia.cz: Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Vitalia.cz: Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

120na80.cz: Sem vás dají, když budete v karanténě

Sem vás dají, když budete v karanténě

Měšec.cz: Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P
MarketVoice

Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

Root.cz: WoSign a StartCom se oddělí a vymění vedení

WoSign a StartCom se oddělí a vymění vedení

Podnikatel.cz: Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Podnikatel.cz: Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Podnikatel.cz: Zahraniční faktura v hlášení k DPH?

Zahraniční faktura v hlášení k DPH?

120na80.cz: I stařec může mít spermie jako zamlada

I stařec může mít spermie jako zamlada