Hlavní navigace

OKsystem a Comstor Czech oznamují spolupráci

[Tisková zpráva] Praha, 12. října 2009 - Společnost OKsystem uzavřela partnerství se společností Comstor Czech, která je součástí mezinárodní společnosti Westcon Group Inc. OKsystem i Comstor Czech v nedávně době začaly působit na českém trhu v oblasti Cisco technologií. Zatímco OKsystem se stal druhým školicím střediskem v ČR, které nabízí autorizovaná školení Cisco, Comstor je na českém trhu novým distributorem Cisco.

Comstor, globální distributor firmy Cisco působící nově i na českém trhu, zde zahájil svoji činnost v květnu tohoto roku a hledal vhodného partnera pro spolupráci v oblasti autorizovaných školení Cisco, aby mohl svým obchodním partnerům poskytnout podporu nejen v oblasti klasické distribuce, ale také v oblasti certifikací a autorizovaných školení Cisco. Český Comstor proto uvítal rozšířenou nabídku školení od OKsystemu, oslovil tuto společnost a došlo k dohodě o vzájemné spolupráci.

„S ohledem na velikost a význam společnosti Comstor nás potěšil její vstup na český trh a nabídka k těsné spolupráci. OKsystem odděluje své školicí a distribuční aktivity a vychází v oblasti školení z dlouholeté tradice autorizovaného školicího střediska. Jsem přesvědčen, že ze spolupráce OKsystem a Comstor budou profitovat jak resellerské společnosti, tak i koncoví uživatelé Cisco“, uvedl k navázání spolupráce ředitel společnosti OKsystem Martin Procházka.

„Společnost OKSystem má na Českém trhu tradici ve vysoké kvalitě dodávaných školení a proto jsem upřímně rád, že se nám podařilo navázat spolupráci s tak silným partnerem. Tato spolupráce nám umožní nabídnout našim partnerům alternativu k dosavadní situaci v oblasti školení na českém trhu“, řekl generální manažer společnosti Comstor Czech Tomáš Jilík.

„Poptávka po certifikovaných specialistech v oblasti počítačových sítí dlouhodobě převyšuje nabídku na trhu a do budoucna podle průzkumů ještě poroste. Jsem proto potěšen, že se díky partnerství společností OKsystem a Comstor zpřístupní certifikované vzdělání ještě širšímu okruhu zájemců než dnes. Rád bych společnostem OKsystem a Comstor popřál hodně spokojených absolventů těchto školení“, řekl Alexander Winkler, generální ředitel Cisco Systems Česká republika.

O společnosti OKsystem s.r.o.
OKsystem je česká softwarová společnost, která působí na trhu v oboru informačních technologií od roku 1990. Dodává software, technologie a poskytuje komplexní služby. Je řešitelem a poskytovatelem rozsáhlých aplikačních programových systémů ve vícevrstvé architektuře pro internet a intranet. Specializuje se také na řešení v oblasti informační bezpečnosti a čipových karet, návrh a realizaci datových skladů a související služby, jako jsou odborné konzultace, autorizovaná školení výpočetní techniky a testování znalostí IT profesionálů.

Více na www.oksystem.cz

O společnosti Comstor Czech
Comstor, první a jediný globální distributor firmy Cisco (držitel ocenění “Global Distributor of the Year” a “Multi-Theatre Partner of the Year“ společnosti Cisco), je součástí mezinárodní společnosti Westcon Group Inc., předního distributora síťových, bezpečnostních, mobility a konvergenčních řešení s pobočkami v České republice, USA, Brazílii, Nizozemí, Belgii, Německu, Francii, Španělsku, Rakousku, Velké Británii, Turecku, Středním a Dálném Východě, Austrálii a dalších zemích.

Comstor nabízí své prvotřídní distribuční schopnosti a možnosti IT prodejcům, systémovým integrátorům i poskytovatelům telekomunikačních služeb, založené na produktovém portfoliu společnosti Cisco. Společnost Comstor získala ocenění za Cisco orientované programy a podporu., OneNetwork, OneVoice and OneDefense. Tyto programy, které jsou k dispozici na šesti kontinentech světa, jsou spolehlivým a jednotným zdrojem informací o produktech, situaci na trhu, prodejními a marketingovými nástroji pro Cisco partnery.

Více na www.comstor.cz

Root.cz: Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

Měšec.cz: Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Vitalia.cz: Vychytané vály a válečky na vánoční cukroví

Vychytané vály a válečky na vánoční cukroví

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Měšec.cz: Stavební spoření: alternativa i pro seniory

Stavební spoření: alternativa i pro seniory

DigiZone.cz: Co chtějí operátoři při přechodu na DVB-T2?

Co chtějí operátoři při přechodu na DVB-T2?

Podnikatel.cz: Udávání kvůli EET začalo

Udávání kvůli EET začalo

120na80.cz: Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

120na80.cz: 5 nejčastějších mýtů o kondomech

5 nejčastějších mýtů o kondomech

Podnikatel.cz: Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

Vitalia.cz: Jmenuje se Janina a žije bez cukru

Jmenuje se Janina a žije bez cukru

120na80.cz: Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Vitalia.cz: Jsou čajové sáčky toxické?

Jsou čajové sáčky toxické?

Root.cz: 250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

Vitalia.cz: To nejhorší při horečce u dětí: Febrilní křeče

To nejhorší při horečce u dětí: Febrilní křeče

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph

120na80.cz: Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

Root.cz: Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

Podnikatel.cz: Vládu obejde, kvůli EET rovnou do sněmovny

Vládu obejde, kvůli EET rovnou do sněmovny

DigiZone.cz: Česká televize mění schéma ČT :D

Česká televize mění schéma ČT :D