Hlavní navigace

OKsystem a Comstor Czech oznamují spolupráci

15. 10. 2009

[Tisková zpráva] Praha, 12. října 2009 - Společnost OKsystem uzavřela partnerství se společností Comstor Czech, která je součástí mezinárodní společnosti Westcon Group Inc. OKsystem i Comstor Czech v nedávně době začaly působit na českém trhu v oblasti Cisco technologií. Zatímco OKsystem se stal druhým školicím střediskem v ČR, které nabízí autorizovaná školení Cisco, Comstor je na českém trhu novým distributorem Cisco.

Comstor, globální distributor firmy Cisco působící nově i na českém trhu, zde zahájil svoji činnost v květnu tohoto roku a hledal vhodného partnera pro spolupráci v oblasti autorizovaných školení Cisco, aby mohl svým obchodním partnerům poskytnout podporu nejen v oblasti klasické distribuce, ale také v oblasti certifikací a autorizovaných školení Cisco. Český Comstor proto uvítal rozšířenou nabídku školení od OKsystemu, oslovil tuto společnost a došlo k dohodě o vzájemné spolupráci.

„S ohledem na velikost a význam společnosti Comstor nás potěšil její vstup na český trh a nabídka k těsné spolupráci. OKsystem odděluje své školicí a distribuční aktivity a vychází v oblasti školení z dlouholeté tradice autorizovaného školicího střediska. Jsem přesvědčen, že ze spolupráce OKsystem a Comstor budou profitovat jak resellerské společnosti, tak i koncoví uživatelé Cisco“, uvedl k navázání spolupráce ředitel společnosti OKsystem Martin Procházka.

„Společnost OKSystem má na Českém trhu tradici ve vysoké kvalitě dodávaných školení a proto jsem upřímně rád, že se nám podařilo navázat spolupráci s tak silným partnerem. Tato spolupráce nám umožní nabídnout našim partnerům alternativu k dosavadní situaci v oblasti školení na českém trhu“, řekl generální manažer společnosti Comstor Czech Tomáš Jilík.

„Poptávka po certifikovaných specialistech v oblasti počítačových sítí dlouhodobě převyšuje nabídku na trhu a do budoucna podle průzkumů ještě poroste. Jsem proto potěšen, že se díky partnerství společností OKsystem a Comstor zpřístupní certifikované vzdělání ještě širšímu okruhu zájemců než dnes. Rád bych společnostem OKsystem a Comstor popřál hodně spokojených absolventů těchto školení“, řekl Alexander Winkler, generální ředitel Cisco Systems Česká republika.

O společnosti OKsystem s.r.o.
OKsystem je česká softwarová společnost, která působí na trhu v oboru informačních technologií od roku 1990. Dodává software, technologie a poskytuje komplexní služby. Je řešitelem a poskytovatelem rozsáhlých aplikačních programových systémů ve vícevrstvé architektuře pro internet a intranet. Specializuje se také na řešení v oblasti informační bezpečnosti a čipových karet, návrh a realizaci datových skladů a související služby, jako jsou odborné konzultace, autorizovaná školení výpočetní techniky a testování znalostí IT profesionálů.

Více na www.oksystem.cz

O společnosti Comstor Czech
Comstor, první a jediný globální distributor firmy Cisco (držitel ocenění “Global Distributor of the Year” a “Multi-Theatre Partner of the Year“ společnosti Cisco), je součástí mezinárodní společnosti Westcon Group Inc., předního distributora síťových, bezpečnostních, mobility a konvergenčních řešení s pobočkami v České republice, USA, Brazílii, Nizozemí, Belgii, Německu, Francii, Španělsku, Rakousku, Velké Británii, Turecku, Středním a Dálném Východě, Austrálii a dalších zemích.

Comstor nabízí své prvotřídní distribuční schopnosti a možnosti IT prodejcům, systémovým integrátorům i poskytovatelům telekomunikačních služeb, založené na produktovém portfoliu společnosti Cisco. Společnost Comstor získala ocenění za Cisco orientované programy a podporu., OneNetwork, OneVoice and OneDefense. Tyto programy, které jsou k dispozici na šesti kontinentech světa, jsou spolehlivým a jednotným zdrojem informací o produktech, situaci na trhu, prodejními a marketingovými nástroji pro Cisco partnery.

Více na www.comstor.cz

120na80.cz: Jak se pozná autista?

Jak se pozná autista?

Podnikatel.cz: První česká finta, jak lze obejít #EET

První česká finta, jak lze obejít #EET

Vitalia.cz: Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Víc než polovina lidí je moc silná v pase

DigiZone.cz: E-liga na FTV Prima: je tu Hearthstone

E-liga na FTV Prima: je tu Hearthstone

120na80.cz: Nová pomoc pro rodiče s autisty

Nová pomoc pro rodiče s autisty

DigiZone.cz: První den konference Radiokomunikace

První den konference Radiokomunikace

Podnikatel.cz: Alza.cz 28. října otevře. Dle ČOI poruší zákon

Alza.cz 28. října otevře. Dle ČOI poruší zákon

Vitalia.cz: Pane doktore, je to akutní!

Pane doktore, je to akutní!

DigiZone.cz: Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Podnikatel.cz: Restaurace s menu za 69 Kč. Okrádají stát?

Restaurace s menu za 69 Kč. Okrádají stát?

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Sraz starých počítačů

Děti, to je kazeta. Sraz starých počítačů

120na80.cz: Válka s uhry. Můžete ji vyhrát

Válka s uhry. Můžete ji vyhrát

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

DigiZone.cz: Volby: nízká účast i nízký zájem o pořady

Volby: nízká účast i nízký zájem o pořady

120na80.cz: Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DigiZone.cz: Je tu nový formát programatické reklamy

Je tu nový formát programatické reklamy