Hlavní navigace

Oracle a Symantec certifikují software Veritas pro datová centra v prostředí Oracle® Enterprise Linux

17. 7. 2007

[Tisková zpráva] CUPERTINO a REDWOOD SHORES, Calif., 16. července, 2007 – V návaznosti na rostoucí zájem zákazníků o službu Oracle® Unbreakable Linux dnes společnosti Oracle a Symantec oznámily certifikaci softwaru Veritas pro datová centra fungující na platformě Oracle Enterprise Linux. Certifikace pomůže organizacím k lepšímu fungování softwaru Symantec v prostředí operačního systému Linux, k úspoře času při zavádění a ke snížení nákladů na implementaci.

Aby podpořil zavádění Linuxu do podnikového prostředí, poskytuje od spuštění služby v roce 2006 Oracle Unbreakable Linux zákazníkům služby té nejvyšší kvality a stal se tak nejvyužívanějším podpůrným programem v oboru. Aplikace Oracle Enterprise Linux, součást služby Oracle Unbreakable Linux, je plně kompatibilní s aplikací Red Hat Enterprise Linux. Zákazníci, využívající službu Oracle Unbreakable Linux, získají díky certifikaci softwaru Symantec při zavádění řešení Veritas společně s Oracle Enterprise Linux, technickou podporu od obou dodavatelů na nejvyšší úrovni. Certifikace se vztahuje na následujích šest produktů Symantec z řady softwaru Veritas pro datová centra: Veritas Storage Foundation 5.0; Veritas Storage Foundation for Oracle 5.0; Veritas Storage Foundation Cluster File System 5.0; Veritas Cluster Server 5.0, Veritas NetBackup 6.0 Client and Veritas i3.

“Program Oracle Unbreakable Linux nadále ukazuje rychlost s jakou pomáháme se zjednodušením rozhodování, vývojem a zaváděním operačního systému Linux do prostoru podnikových sítí. Této rychlosti dosahujeme díky spolupráci s klíčovými hráči v oboru,” říká Wim Coekaerts, vice president, Linux Engineering, Oracle. “Zákazníci z řad podniků zavádějících Linux chtějí mít vliv na firemní storage management, procesy pro vysokou dostupnost dat a standardy, které jsou stěžejní v jejich UNIX prostředích. Díky naší spolupráci se společností Symantec, jsme zákazníkům výrazně usnadnili implementaci jejich řešení do prostředí Oracle Enterprise Linux.”

Symantec v současnosti spolupracuje se společností Oracle na certifikaci aplikace Veritas Storage Foundation Cluster File System s Oracle Real Application Clusters fungující na platformách Oracle Enterprise Linux, Red Hat a SUSE. Tato spolupráce nabídne uživatelům databází Oracle Real Application Clusters v prostředí Linux možnost nasadit škálovatelné systémy správy souborů a podniková řešení pro storage management společnosti Symantec.

“Zavedená a standardizovaná softwarová infrastruktura, která podporuje různorodá datová centra, umožní organizacím zjednodušení správy a rapidní snížení nákladů při současném zvýšení kvality služeb,” uvádí Rob Soderbery, senior vice president of Symantec’s Storage Foundation Group. “Díky pokračování naší spolupráce s Oracle mají nyní naši zákazníci možnost nasadit řešení Veritas pro vysokou dostupnost, ochranu dat a storage management napříč všemi hlavními operačními systémy v jejich datových centrech, včetně Oracle Enterprise Linux.”

DigiZone.cz: RRTV k neodvysílání Show Jana Krause

RRTV k neodvysílání Show Jana Krause

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

120na80.cz: Každou operaci očí pojišťovny neuhradí

Každou operaci očí pojišťovny neuhradí

DigiZone.cz: DVTV: exkluzivní smlouva s Economií

DVTV: exkluzivní smlouva s Economií

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Vitalia.cz: Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Víc než polovina lidí je moc silná v pase

DigiZone.cz: Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Vitalia.cz: Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

Vitalia.cz: Pane doktore, je to akutní!

Pane doktore, je to akutní!

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

DigiZone.cz: První den konference Radiokomunikace

První den konference Radiokomunikace

Podnikatel.cz: Restauracím klesne DPH z 21 na 15 %. Kdy?

Restauracím klesne DPH z 21 na 15 %. Kdy?

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

Vitalia.cz: Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

DigiZone.cz: Je tu nový formát programatické reklamy

Je tu nový formát programatické reklamy

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Sraz starých počítačů

Děti, to je kazeta. Sraz starých počítačů

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

120na80.cz: Sem vás dají, když budete v karanténě

Sem vás dají, když budete v karanténě