Hlavní navigace

Oracle bude i po roce 2013 pokračovat ve zdokonalování aplikací JD Edwards na platformě IBM System i

4. 5. 2006

[Tisková zpráva] Nashville/Praha, 4. května 2006 — Společnost Oracle oznámila, že vylepšení aplikací JD Edwards World a JD Edwards EnterpriseOne pro podnikové počítačové řešení IBM System i (dříve iSeries) bude poskytovat i po roce 2013. Oracle se již dříve zavázal, že vývojová vylepšení produktů JD Edwards bude poskytovat do roku 2013, a nynější oznámení tento závazek prodlužuje. Vytváří tak příležitost oslovit nové zákazníky a segmenty trhu.

Pokračující vývoj produktů JD Edwards pro platformu IBM System i5 v kombinaci s politikou podpory po celou dobu životnosti signalizuje odhodlání společnosti Oracle chránit investice zákazníků aplikací JD Edwards a umožňuje jim upgradovat, pokud se rozhodnou, jejich vlastním tempem. Software JD Edwards je pro platformu IBM k dispozici již téměř 30 let a vzhledem k tomu, že jej v celosvětovém měřítku používá více než 4 500 zákazníků, je ze strany nových i stávajících klientů ohromný zájem o tuto kombinaci produktů. Podrobnější informace o zásadách podpory po celou dobu životnosti najdete na webové stránce http://www.ora­cle.com/suppor­t/premier/life­time-support-policy.html.

Podpora pro IBM System i
Toto oznámení je dalším krokem v rámci dlouhodobé podpory společnosti Oracle pro zákazníky, kteří používají aplikace JD Edwards na platformě IBM. Oracle také nedávno oznámil rozšířenou investici, jejímž cílem je společně s IBM dodávat řešení JD Edwards malým a středním firmám prostřednictvím kanálu prodejců IBM. Tato investice má podpořit marketingové aktivity obchodních týmů Oracle, IBM a prodejců s přidanou hodnotou (VAR) při prodeji produktů JD Edwards EnterpriseOne a JD Edwards World.

„Velice vítáme závazek společnosti Oracle zdokonalovat a podporovat aplikace JD Edwards na platformě IBM System nadále i po roce 2013,“ řekl Mark Shearer, ředitel divize IBM.

Pokračující inovace
Oracle již dříve oznámil novou verzi produktu JD Edwards EnterpriseOne a počátkem roku 2007 by měl uvolnit zásadní novou verzi produktu JD Edwards World. Tyto edice budou podporovat nejaktuálnější verzi operačního systému i5/OS, který IBM System i používá, a datový server IBM DB2.

„Oracle i IBM záleží na dlouhodobém úspěchu našich společných zákazníků,“ řekl senior viceprezident společnosti Oracle Corporation pro vývoj aplikací John Wookey. „Závazek vyvíjet řešení JD Edwards pro platformu IBM i po roce 2013 dává našim zákazníkům flexibilitu rozhodnout se, zda a kdy chtějí upgradovat na aplikace Oracle Fusion.“

O platformě IBM System i
IBM System i je integrovaný podnikový systém, který zahrnuje hardware, middleware, úložná zařízení a bezpečnostní mechanismy. Integrovaná platforma System i podporuje otevřené standardy a odstraňuje zbytečnou komplikovanost provozu IT, takže klienti mohou zjednodušit své informační prostředí a ušetřené prostředky vynaložit na inovace podnikání.

O aplikacích společnosti Oracle
Aplikace Oracle včetně produktů Oracle E-Business Suite, PeopleSoft Enterprise, JD Edwards EnterpriseOne, JD Edwards World a Siebel podporují informacemi řízené podnikové procesy, které propojují a automatizují organizaci. Byly vyvinuty tak, aby poskytovaly firmám co nejlepší přehled, vytvářely podmínky pro adaptivní procesy a přinášely jim co největší užitek. Umožňují efektivní správu všech klíčových podnikových funkcí, například interakce se zákazníky, řízení financí, lidských zdrojů a dodavatelského řetězce.

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Měšec.cz: Elektrokolo. Výhodná koupě, která šlape sama?

Elektrokolo. Výhodná koupě, která šlape sama?

DigiZone.cz: Skylink vypíná pořady na RTVS a JOJ Plus

Skylink vypíná pořady na RTVS a JOJ Plus

Měšec.cz: Netradiční pojištění: Co si necháváme pojistit?

Netradiční pojištění: Co si necháváme pojistit?

Vitalia.cz: Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Root.cz: 3D tiskárny, roboti i staré počítače na LinuxDays

3D tiskárny, roboti i staré počítače na LinuxDays

Měšec.cz: Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Podnikatel.cz: První česká finta, jak lze obejít #EET

První česká finta, jak lze obejít #EET

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Podnikatel.cz: Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

120na80.cz: Zastavte akutní průjem

Zastavte akutní průjem

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Lupa.cz: IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

Podnikatel.cz: Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Vitalia.cz: dTest vybral nejlepší indukční desku

dTest vybral nejlepší indukční desku

120na80.cz: Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně