Hlavní navigace

Oracle uvádí Oracle CRM On Demand Release 15

9. 4. 2008

[Tisková zpráva] Oracle CRM On Demand Release 15 přináší vylepšení v oblasti produktivity koncových uživatelů s novými funkcemi pro společenské sítě, spolupráci a mobilní připojení.

Redwood Shores, USA – 8. dubna 2008 – Společnost Oracle (NASDAQ: ORCL) oznámila Oracle CRM On Demand Release 15, nejnovější verzi webové služby Oracle pro řízení vztahů se zákazníky (CRM), jež pokračuje v inovacích Oracle v tomto segmentu a přináší účinné funkce pro společenské CRM včetně společenských sítí a funkcí spolupráce na podporu vyšší produktivity koncových uživatelů.

Společenské CRM umožňuje uživatelům pracovat efektivněji a produktivněji prostřednictvím snadno použitelných a přesně zacílených týmových aplikací, které využívají kolektivní inteligenci společenských sítí a fungují uvnitř i mimo hranice společností.

K lepší spolupráci v rámci aplikace Oracle CRM On Demand Release 15 přispívá kombinace poznámek (Sticky Notes) a Centra zpráv (Message Center), jež umožňují obousměrnou výměnu aktuálních, konsolidovaných, centralizovaných a snadno přístupných komentářů bez nutnosti vyhledávat konkrétní záznamy. Například členové určitého týmu se mohou přihlásit k odběru poznámek a vytvořit tak společenskou síť spojenou s určitou příležitostí, jejíž všichni členové jsou neustále informováni o aktuálním stavu.

Oracle za posledního čtyři a půl roku uvedl 15 nových verzí produktu Oracle CRM On Demand. Jeho zákazníkům se tak dostalo mnoha vylepšení v oblasti jednoduchosti používání včetně možností přizpůsobení pomocí miniaplikací a osobních portálů a také integrace uživatelského rozhraní s jinými webovými aplikacemi.

Objekty aplikace Oracle CRM On Demand, například nejdůležitější zákaznické účty nebo kontakty, mohou zákazníci začlenit do svých webových portálů jako iGoogle nebo MyYahoo! spolu s obsahem z jiných webových aplikací a kanálů RSS. Získají tak neustálý přístup k aktuálním klíčovým informacím ze systému CRM, aniž by museli opouštět svůj oblíbený portál.

Oracle CRM On Demand Release 15 také rozvíjí špičkové analytické funkce pomocí panelů, které lze přizpůsobit konkrétním obchodním potřebám a metrikám jednotlivých organizací.

Společnost Oracle zároveň oznamuje nový produkt Oracle Mobile Sales Assistant, který znamená zcela nové pojetí mobilního přístupu k systému CRM a pomůže zákazníkům řešení Oracle CRM On Demand dosáhnout vyšší produktivity.

„Produkty generace Enterprise 2.0 zvedly laťku pro všechny poskytovatele softwarových aplikací,“ řekla Mary Wardley, viceprezidentka IDC pro aplikace CRM. „Ve verzi 15 aplikace Oracle CRM On Demand začlenil Oracle společenské sítě a spolupráci přímo do svého řešení CRM a realizoval tak koncept Enterprise 2.0.“

„Uvedením Oracle CRM On Demand Release 15 si Oracle upevňuje pozici průkopníka inovací,“ řekl senior viceprezident společnosti Oracle pro řešení CRM Anthony Lye. „Tato verze přichází s radikálně novým pojetím spolupráce a produktivity koncových uživatelů, které zapadá do ostatních aplikací webu 2.0 a podporuje jednodušší používání. Zároveň poskytuje vedoucím pracovníkům pohotový přehled o obchodním kanálu a o výchozích podnikových datech.“

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Root.cz: Chrome už nebude žroutem paměti

Chrome už nebude žroutem paměti

DigiZone.cz: Skylink: víkendové volné vysílání HBO

Skylink: víkendové volné vysílání HBO

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Lupa.cz: IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

120na80.cz: Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Podnikatel.cz: Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Root.cz: 3D tiskárny, roboti i staré počítače na LinuxDays

3D tiskárny, roboti i staré počítače na LinuxDays

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Root.cz: Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Podnikatel.cz: Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

Měšec.cz: Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Root.cz: OnlyOffice: hezké rozhraní, horší kompatibilita

OnlyOffice: hezké rozhraní, horší kompatibilita

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Měšec.cz: Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení