Hlavní navigace

Ositis otevřel hlavní kancelář pro Evropu, Blízký Východ

13. 9. 2001

[Tisková zpráva]

Ositis otevřel hlavní kancelář pro Evropu, Blízký Východ a Afriku

ZANDHOVEN/ANTVERPY (Belgie), 13. září 2001 (PROTEXT/Busi­nesswire) --- Společnost Ositis Software Inc., přední americká firma v oblasti software pro sdílení internetového připojení, otevřela v belgických Antverpách svoji pobočku pro Evropu, Blízký Východ a Afriku.

Kancelář bude zajišťovat prodej programů WinProxy® v Evropě, Africe a na Blízkém Východě. Dalším úkolem kanceláře bude zajištění podpory a servisu v této oblasti.

Expanze na rostoucí evropský trh zajistí firmě Ositis celosvětový růst. Protože nyní dochází k nasazování širokopásmových technologií (např. DSL), kabelových a satelitních internetových technologií, vzrostou požadavky firem na zajištění rychlého a bezpečného přenosu dat po internetu. Program WinProxy nabízí jedinečnou kombinaci zabezpečení sítě před neoprávněným vniknutím, sdílení internetového připojení, antivirové ochrany, nastavení filtrů pro jednotlivé servery a správu uživatelů sítě. Díky tomu lze vytvářet bezpečné internetové a intranetové sítě pro velké množství uživatelů.

Představenstvo firmy Ositis Software Inc. jmenovalo do čela evropské pobočky společnosti Mieke Van Meenselovou. Meenselová dříve pracovala jako ředitelka prodeje a obchodního rozvoje u společnosti Psion PLC. Ještě před tím byla jedním ze zakladatelů společnosti Xircom Europe, kde zastávala významné manažerské funkce (ředitelka obchodu a marketingu).

Van Meenselová k tomu poznamenala: „Komunikace on-line a elektronický obchod jsou tržní segmenty, které zaznamenávají velký růst v Evropě. Díky tomu se zvyšuje poptávka po kvalitním zabezpečení serverů a přístupu k internetu. To představuje velkou příležitost pro firmu Ositis a my jsme připraveni nabídnout našim evropským zákazníkům řešení šitá na míru jejich konkrétním potřebám.“

Distribuční strategie firmy Ositis:

Strategie Van Meenselové spočívá ve dvou hlavních bodech. V první fázi hodlá firma vybudovat distribuční síť na prodej svých programů přes distributory, poskytovatele kompletních řešení a klasické prodejce. Ve druhé fázi pak chce firma nabídnout svůj software jako OEM firmám, které se zabývají provozem telefonních sítí, prodejem software a hardware a poskytovatelům připojení k internetu. V každé zemi pak bude vybráno několik distributorů, kteří se stanou partnery firmy Ositis v rámci partnerského programu společnosti. Tento partnerský program zahrnuje marketingovou podporu a školení.

O programu WinProxy:

Program WinProxy umožňuje bezpečné připojení několika osobních počítačů doma či v kanceláři k internetu. Připojení je zabezpečeno před násilným vniknutím. Program podporuje všechny poskytovatele připojení včetně AOL. Díky své jednoduchosti a spolehlivosti získal program celou řadu ocenění od mezinárodních expertů v oblasti IT. Program WinProxy je také nejprodávanějším produktem svého druhu v USA, kde drží 95 procent trhu. Mezi ocenění, která program získal, patří: cena časopisu PC Magazine, ceny časopisů Windows Magazine a SC Magazine.

Program WinProxy funguje se všemi typy připojení k internetu, včetně vytáčeného připojení, ISDN, DSL, kabelového modemu, satelitu či bezdrátového připojení. Program šetří peníze tím, že eliminuje nutnost více telefonních linek, modemů a uživatelských účtů. Program také šetří peníze tím, že automaticky vypíná a zapíná připojení k internetu dle potřeby (u vytáčeného připojení a ISDN).

Program nabízí:

  • Ochranu proti neoprávněnému vniknutí do serveru
  • Centrální antivirovou ochranu
  • Filtrace serverů
  • Zachytávání často navštěvovaných serverů a jejich následné rychlé načtení
  • Upozornění při zaznamenání virového napadení nebo pokusu o násilné vniknutí do serveru
  • Nastavení přístupových práv pro jednotlivé uživatele Proxy technologie umožňuje eliminovat instalaci speciálního konfiguračního programu.

Prodej programů

Program WinProxy 4.0 se prodává v licencích pro 3, 5, 10, 25 a neomezený pro počet uživatelů. Cena programu pro 3 uživatele je 68,04 Euro (bez DPH). Program WinProxy je kompatibilní s programem Windows 95, 98, NT, 2000 a Me. Bezplatná zkušební verze (30 dní) je k dispozici na serveru http://www.osi­tis.com.

O společnosti Ositis Software Inc.

Společnost Ositis Software navrhuje, vytváří a prodává aplikace pro bezpečné připojení domácností a firem k internetu. Firma prodává své programy přes distribuční síť prostřednictvím OEM partnerů i přímo. V případě dotazů nebo pokud chcete získat seznam evropských distributorů produktů firmy Ositis, volejte na číslo: +32 3 380 08 90, faxujte na číslo +32 3 380 08 99, nebo navštivte server http://www.osi­tis.com.

Copyright © 2001 Ositis Software Inc.
VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA
WinProxy je registrovaná ochranná známka společnosti Ositis Software, Inc. Všechny ostatní ochranné známky jsou registrovanými známkami svých vlastníků. Microsoft, MSN a logo MSN jsou registrované ochranné známky společnosti Microsoft Corporation.

Kontakt:

Ositis Evropa
Renate Rossiau
+32 3 380 08 90
Rrossiau@ositis­.com

nebo

Ositis USA:
S&S Public Relations
Heather Kelly
+1 317 2752275
heather@sspr.com

nebo

Ositis vztahy s investory, USA
Liana Abele
+1 925 2258900
labele@ositis.com

Podnikatel.cz: Alza.cz 28. října otevře. Dle ČOI poruší zákon

Alza.cz 28. října otevře. Dle ČOI poruší zákon

Podnikatel.cz: První česká finta, jak lze obejít #EET

První česká finta, jak lze obejít #EET

Podnikatel.cz: Zbrojí proti EET, za účtenku chce 5 Kč

Zbrojí proti EET, za účtenku chce 5 Kč

DigiZone.cz: Sat novinky: promo Sky 1 HD

Sat novinky: promo Sky 1 HD

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Vitalia.cz: Pane doktore, je to akutní!

Pane doktore, je to akutní!

Podnikatel.cz: Hygiena je věda, tohle ale přehnali

Hygiena je věda, tohle ale přehnali

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Sraz starých počítačů

Děti, to je kazeta. Sraz starých počítačů

Vitalia.cz: Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

Vitalia.cz: Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Podnikatel.cz: Dali slevu, která se nevyplatila. Pozor na to

Dali slevu, která se nevyplatila. Pozor na to

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DigiZone.cz: DVB-T2: problémy českých TV stanic

DVB-T2: problémy českých TV stanic

Podnikatel.cz: Restauracím klesne DPH z 21 na 15 %. Kdy?

Restauracím klesne DPH z 21 na 15 %. Kdy?

120na80.cz: Každou operaci očí pojišťovny neuhradí

Každou operaci očí pojišťovny neuhradí

Podnikatel.cz: Schillerová: Náklady na EET? Zatím 52 mil.

Schillerová: Náklady na EET? Zatím 52 mil.

Vitalia.cz: Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?