Hlavní navigace

Portal dodá své účtovací softwarové systémy nové generace firmám skupiny Vodafone na celém světě

[Tisková zpráva]

Portal dodá své účtovací softwarové systémy nové generace firmám skupiny Vodafone na celém světě

Uzavřením nové rámcové smlouvy se společnost Portal stala hlavním dodavatelem software pro účtování hovorného pro společnosti skupiny Vodafone.

Newbury (Velká Británie), Cupertino (Kalifornie, USA), 3. září 2004 – Společnost Portal Software Inc. (Nasdaq:PRSF), přední světový dodavatel software pro účtování hovorného pro světové komunikační a mediální trhy a skupina Vodafone Group Plc, největší světový mobilní operátor, dnes oznámily dvě události, které povedou k rozšíření dosavadní spolupráce.

Na základě dlouhodobé spolupráce se společnosti Vodafone Group a Portal dohodly o spolupráci na vývoji a zavedení globálního programu pro účtování hovorného, který bude nasazen v rámci celé skupiny Vodafone a bude firmě ušit na míru podle jejich konkrétních potřeb.

Společnost Portal dále oznámila, že podepsala dohodu se společností Vodafone a stala se tak jejím strategickým partnerem pro vývoj a implementaci systému účtování hovorného pro celou skupinu Vodafone. Součástí dohody je ujednání o ceně a o poskytnutí služeb, kde se společnost Portal zavazuje k rychlé a bezproblémové instalaci programu správy účtů nové generace.

„Cílem skupiny Vodafone je vytvořit pro své zákazníky jednu celosvětově známou značku a věříme, že nám tato úspěšná spolupráce pomůže dosáhnout tohoto cíle,“ řekl John Little, zakladatel a generální ředitel společnosti Portal Software Inc. „Díky naší úzké spolupráci dojde k vytvoření strategie, která upevní postavení a konkurenceschopnost společnosti Vodafone a výrazně odliší její obchodní značku na celosvětovém trhu.“

Program pro správu tržeb od firmy Portal v současné době skupina Vodafone využívá u své velmi úspěšné služby Vodafone live!™, která patří mezi nejvyhledávanější služby skupiny Vodafone v celosvětovém měřítku. Obě společnosti chápou smlouvu jako „významný mezník v rozvoji jejich strategické spolupráce.“

Thomas Geitner, CTO skupiny Vodafone, řekl, „Naše spolupráce bude i nadále pokračovat a rozvíjet se a sehraje klíčovou roli při udržení naší pozice největšího světového operátora mobilních sítí.“

O společnosti Portal Software, Inc.

Portal je předním poskytovatelem řešení pro účtování hovorného a správu příjmů pro světové komunikační a mediální trhy. Společnost dodává jediný program pro přímou správu příjmů z hovorného od zákazníků. Řešení společnosti Portal umožňují společnostem rychle zavádět nové produkty a zvýšit zisk při současném významném snížení nákladů oproti dosavadním systémům.

Společnost Portal a její řešení pro správu tržeb je partnerem předních světových provozovatelů jako jsou: Vodafone, AOL Time Warner, Německý Telecom (Deutsche Telekom),TELUS, NTT, Čínský Telecom (China Telekom), Reuters, Telstra, Čínský Mobil (China Mobile), Telenor Mobil, a francouzský telecom (France Telecom).

O skupině Vodafone

Vodafone je se 139 miliony uživatelů ve 26 zemích světa a se sítěmi v dalších 13 zemích největším světovým mobilním operátorem. Pro více informací navštivte, prosím, internetové stránky skupiny Vodafone: http://www.vo­dafone.com.

Předpovědi do budoucna

Toto prohlášení může obsahovat tzv. Předpovědi do budoucna, které podléhají určitým rizikům. Tyto rizikové faktory jsou detailně popsány ve výroční zprávě společnosti za daňový rok končící 31. lednem 2004, kterou jsme podali na formuláři 10-K, a také v našich čtvrtletních zprávách, které podáváme na formuláři 10-Q. Prohlášení uvedená v této zprávě jsou platná k datu, které je uvedeno na začátku zprávy. Společnost Portal si vyhrazuje právo neprovádět žádné aktualizace této tiskové zprávy, ani předpovědí do budoucna v ní obsažených. Copyright © 2004, PortalSoftware, Inc. Všechna práva jsou vyhrazena.

Vodafone je registrovanou obchodní značkou skupiny Vodafone. Infranet a logo Portal jsou obchodní značky registrované v USA a Portal je obchodní značka společnosti Portal Software,Inc. Všechny ostatní značky nebo výrobky uvedené v tomto tiskovém prohlášení mohou být ochrannými známkami nebo značkami příslušných firem.

KONTAKT:

Portal Software, Inc., Evropa
Geoff Devlin, +44 (0) 1753 244026
email: gdevlin@portal.com

nebo

Japonsko
Kazuhiko Komabayashi, +81 3 5501 3813
email: kkoma@portal.com

nebo

Asie-Tichomoří
Lay Peng Teo, +65 6248 4660
email: laypeng@portal.com

nebo

Firmy

Big Sky Communications (za Portal Software, Inc.)
Mary Devincenzi, 408–559–1820

nebo

Vodafone
Jon Earl/Janine Young, +44 (0) 1635 673310

Vitalia.cz: Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

120na80.cz: 5 nejčastějších mýtů o kondomech

5 nejčastějších mýtů o kondomech

Vitalia.cz: 9 největších mýtů o mase

9 největších mýtů o mase

Podnikatel.cz: Změny v cestovních náhradách 2017

Změny v cestovních náhradách 2017

Podnikatel.cz: Chtějte údaje k dani z nemovitostí do mailu

Chtějte údaje k dani z nemovitostí do mailu

Podnikatel.cz: Udávání kvůli EET začalo

Udávání kvůli EET začalo

120na80.cz: Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Vitalia.cz: To nejhorší při horečce u dětí: Febrilní křeče

To nejhorší při horečce u dětí: Febrilní křeče

Vitalia.cz: Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

Měšec.cz: Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Podnikatel.cz: 3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

DigiZone.cz: ČT má dalšího zástupce v EBU

ČT má dalšího zástupce v EBU

Měšec.cz: Za palivo zaplatíte mobilem (TEST)

Za palivo zaplatíte mobilem (TEST)

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Měšec.cz: U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

120na80.cz: Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

Root.cz: Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

DigiZone.cz: Recenze Westworld: zavraždit a...

Recenze Westworld: zavraždit a...

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět