Hlavní navigace

Portál T-Music nabízí legální stahování hudby

14. 2. 2007

[Tisková zpráva] Úspěšný hudební portál t-music (www.t-music.cz) přichází s novou službou t-music PLAY!, díky níž si uživatelé mohou legálně stahovat hudbu. Věrní fanoušci TV hitparády t-music, kterou přináší společnost T-Mobile, se také mohou těšit na úplně nový design stránek a řadu dalších vychytávek.

Služba t-music PLAY! nabízí uživatelům možnost legálního stahování hudby, a to nejen do počítače, ale také do mobilního telefonu. Hudební fanoušci si mohou vybírat z katalogu obsahujícího více než 400 000 skladeb, od starých hitů až po horké novinky nasazené v TV hitparádě. Kromě toho může uživatel libovolnou skladbu nebo album darovat či doporučit svým známým.

Úplnou novinkou na trhu je velice jednoduchý způsob placení. Při registraci na stránkách t-music nebo t-zones zadá každý uživatel své telefonní číslo (musí být ze sítě T-Mobile). Tarifním zákazníkům je pak cena jednotlivých položek připočítána k jejich pravidelnému měsíčnímu Vyúčtování služeb. Majitelům předplacených karet Twist je útrata stržena rovnou z jejich kreditu. Službu t-music PLAY! mohou používat stávající i noví zákazníci T-Mobile.

V souvislosti se spuštěním služby t-music PLAY! uvedl Michal Němec, ředitel služeb mobilních portálů společnosti T-Mobile CZ,: „Rádi bychom vycházeli vstříc potřebám mladých lidí v oblasti hudby a nových technologií, a to nejen jako informační hudební kanál, ale zejména jako všem dostupná interaktivní zábava s jednoduchým a legálním přístupem k novinkám z různých hudebních žánrů “. Společnost T-Mobile navíc značně přiblížila hudební portál t-music a zákaznický portál t-zones, což pro uživatele znamená především zjednodušení při přihlašování a objednávání všech on-line služeb včetně stahování hudby.

Nová verze portálu t-music má ambici stát se největším digitálním obchodem s hudbou v České republice. Kromě možnosti stahování kompletních písniček či alb portál nabízí i široké portfolio vyzváněcích melodií, uvítacích tónů, videoklipů či obrázků a tapet pro mobilní telefony. Návštěvníci naleznou na t-music i nadále informace a novinky ze showbusinessu, soutěže, chaty s celebritami, vstupenky na koncerty a to vše v novém odlehčeném designu. Hudební fanoušci se tak mají na co těšit.

Společnost FG Forrest, která spolupracuje s T-Mobile již několik let, se spolupodílela na tvorbě designu a propojení služby t-music PLAY! s portály t-zones a t-music.

FG Forrest, a. s. od roku 1996 poskytuje komplexní řešení pro elektronická média – od monitoringu a analýz přes návrh, realizaci a správu internetových řešení, až po online marketing. Při práci využívá nejnovější trendy kreativních technologií, což oceňují např. tito klienti E.ON Česká republika, Kancelář prezidenta republiky, pojišťovna Kooperativa, PPF, Komerční banka, McDonald's, T-Mobile.

Společnost T-Mobile Czech Republic a.s. působí na českém trhu od roku 1996. Od svého založení klade důraz na kvalitu nabízených služeb a vynikající péči o své zákazníky. K 31. prosinci 2006 společnost obsluhovala celkem 5,049 milionu zákazníků.

Společnost T-Mobile Czech Republic a.s. je operátorem veřejné mobilní komunikační sítě ve standardu GSM 900 MHz a 1800 MHz a zároveň je oprávněna provozovat síť UMTS. Tuto technologii třetí generace T-Mobile spustil jako první v České republice dne 19.10.2005 pod názvem Internet 4G.

T-Mobile je členem mezinárodní telekomunikační skupiny T-Mobile International. Zákazníci díky mezinárodnímu zázemí mohou v zahraničí počítat s dostupností služeb, na něž jsou zvyklí z domova, či využít jednotné a velmi výhodné ceny za volání.

Další informace o společnosti: www.t-press.cz nebo www.t-mobile.cz.

DigiZone.cz: Senzi se vrátila do slovenského DVB-T

Senzi se vrátila do slovenského DVB-T

Podnikatel.cz: První česká finta, jak lze obejít #EET

První česká finta, jak lze obejít #EET

120na80.cz: Nová pomoc pro rodiče s autisty

Nová pomoc pro rodiče s autisty

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Podnikatel.cz: Zbrojí proti EET, za účtenku chce 5 Kč

Zbrojí proti EET, za účtenku chce 5 Kč

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Podnikatel.cz: Dali slevu, která se nevyplatila. Pozor na to

Dali slevu, která se nevyplatila. Pozor na to

Podnikatel.cz: Restauracím klesne DPH z 21 na 15 %. Kdy?

Restauracím klesne DPH z 21 na 15 %. Kdy?

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

DigiZone.cz: DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

DigiZone.cz: První den konference Radiokomunikace

První den konference Radiokomunikace

Podnikatel.cz: Schillerová: Náklady na EET? Zatím 52 mil.

Schillerová: Náklady na EET? Zatím 52 mil.

DigiZone.cz: RRTV k neodvysílání Show Jana Krause

RRTV k neodvysílání Show Jana Krause

Podnikatel.cz: Restaurace s menu za 69 Kč. Okrádají stát?

Restaurace s menu za 69 Kč. Okrádají stát?

120na80.cz: Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

120na80.cz: Jak se pozná autista?

Jak se pozná autista?

Vitalia.cz: Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Sraz starých počítačů

Děti, to je kazeta. Sraz starých počítačů

120na80.cz: Zastavte akutní průjem

Zastavte akutní průjem