Hlavní navigace

Pracujete na svém Apple iPadu na cestách? Získejte až 8 hodin života navíc pro jeho baterii

25. 11. 2010

[Tisková zpráva] Sunnysoft uvedl na trh napájecí redukci Gorilla-pad connector pro iPad od britské značky Powertraveller. Gorilla-pad connector je určen pro použití se solárními a záložními nabíječkami Powergorilla, Minigorilla nebo Solargorilla. Set Gorilla-pad connector a záložní nabíječka Minigorilla je přímo navržený pro nabíjení iPadu na cestách. Tento set dodá baterii iPadu 8 hodin života navíc.

Sunnysoft, specialista na oblast mobilních řešení, kapesních počítačů, smartphonů  a GPS navigací, uvedl na český trh napájecí redukci Gorilla-pad connector pro Apple iPad. Gorilla-pad connector společně s nabíječkou Minigorilla je vhodný pro všechny, kteří chtějí mít neustále k dispozici internet, zábavu a komunikaci. Set obou produktů totiž baterii jejich iPadu dodá až 8 hodin života navíc.

Napájecí redukce Gorilla-pad connector společně se záložní nabíječkou Minigorilla z řady britských výrobků Powertraveller slouží k nabití baterie iPadu bez potřeby elektrické energie nebo počítače. Produkt stačí připojit do lehké a přenosné záložní nabíječky Minigorilla a iPad se po 2 hodinách nabije. Jeho baterie pak dokáže pracovat při plném zatížení a se spuštěnou wifi sítí až 8 hodin. Se svými malými rozměry se oba produkty navíc vejdou do každého batohu nebo kabelky.

„Produkty značky Powertraveller jsou speciálně určeny pro pobyt mimo domov a bez přístupu k elektrické energii. Gorilla-pad connector společně s Minigorillou jsou navrženy pro ty, kteří chtějí mít zábavu a internet neustále po ruce. Tomu je také uzpůsobena jejich váha i rozměry. Praktičnost a funkčnost obou produktů tak ocení každý, kdo používá svůj iPad ve vlaku, v autobuse nebo čeká v letištní hale na své letadlo,“ říká Jiří Strouhal, Ředitel divize obchod ve společnosti Sunnysoft.

Gorilla-pad connector disponuje speciální redukcí. Ta převádí výstupní napětí ze záložní nabíječky Minigorilla na výstup o napětí 5 V a proudu 2 A, což je specifikace standardního nabíjení iPadu. Pro vyšší účinnost konverze je pro použití s produktem Minigorilla doporučeno využít výstupní napětí 8,4 V.

Napájecí redukce Gorilla-pad connector je určena také pro použití se solárními a záložními nabíječkami Powergorilla a Solargorilla. Záložní nabíječka Powergorilla je větší než Minigorilla, ale disponuje daleko větší kapacitou. IPad tak vydrží dalších 20 hodin plného provozu.

Výhradním distributorem solárních nabíječek a záložních zdrojů značky Powertraveller na českém trhu je společnost Sunnysoft, specialista na oblast mobilních řešení, kapesních počítačů, smartphonů a GPS navigací. Bližší informace o produktech jsou dostupné na adrese www.sunnysoft.cz a www.solarnina­bijecky.cz.

O společnosti Sunnysoft

Sunnysoft poskytuje firmám, společnostem i jednotlivcům komplexní podporu jejich rozvoje za pomoci mobilních technologií. Díky desetiletým zkušenostem a působení na trhu dnes patří Sunnysoft mezi vyhledávané specialisty s nejširší nabídkou mobilních telefonů, smartphonů, GPS navigací a příslušenství. Na českém a slovenském trhu výhradně zastupuje značky Powertraveller (www.solarnina­bijecky.cz), Brodit (držáky mobilních zařízení a navigací do aut, www.brodit.cz), a dále značky Krusell (pouzdra a brašny) a Sygic (softwarová navigace).

 

Ve společnosti Sunnysoft tvoří divize Obchod společně s Mo­bilním řešením pro firmy a Vývojem software pro koncové uživatele tři hlavní pilíře její činnosti. V roce 2009 se společnost umístila v žebříčku firem TOP 100 ICT, získala titul IT produkt 2009 za řešení mControl a uvedla na trh značku Powertraveller. Více informací je k dispozici na adrese www.sunnysoft.cz.

O produktech Powertraveller

Produkty z řady Powertraveller představují komplexní outdoorové řešení solárních a záložních nabíječek na cesty. Jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů a komponent, a vytváří tak kombinaci vysoké spolehlivosti a odolnosti. Všechny tyto vlastnosti oceníte právě ve chvíli, kdy to budete nejvíce potřebovat. Společnost Sunnysoft přináší na český trh tyto multifunkční solární a záložní nabíječky s konektory pro převážnou část mobilů, PDA, MP3 přehrávačů, fotoaparátů a dokonce i notebooků. Více informací je k dispozici na adrese www.solarnina­bijecky.cz.

Měšec.cz: Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Podnikatel.cz: Co se změní v daňovém zvýhodnění 2017?

Co se změní v daňovém zvýhodnění 2017?

DigiZone.cz: První den konference Radiokomunikace

První den konference Radiokomunikace

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Root.cz: WoSign a StartCom se oddělí a vymění vedení

WoSign a StartCom se oddělí a vymění vedení

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Root.cz: Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

120na80.cz: 10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

120na80.cz: Nová pomoc pro rodiče s autisty

Nová pomoc pro rodiče s autisty

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Podnikatel.cz: Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Podnikatel.cz: Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

120na80.cz: Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?