Hlavní navigace

Prémiové profesionální služby jsou nyní dostupné všem

16. 4. 2009

[Tisková zpráva] Služby, které doposud měli k dispozici profesionálové ve firmách za nemalé poplatky, zpřístupnila ACTIVE 24 všem svým zákazníkům. Práci s profesionálním e-mailovým klientem, plnohodnotným redakčním systémem i s firemním intranetovým řešením tak nyní díky zlepšením a přesné lokalizaci zvládne i laik a za nepoměrně nižší cenu. Samozřejmostí je také množství přidaných doplňkových služeb.

ACTIVE 24 se nyní rozhodla zpřístupnit služby eZ Publish , Business Mail a Sharepoint, které doposud byly využívány převážně nadnárodními společnostmi, i laikům. Upravila tedy jejich funkcionality natolik, aby byly uživatelsky příjemné a vyžadovaly pouze základní znalosti práce s počítačem.

„Tyto produkty jsou jedněmi z nejpoužívanějších mezi světovými top společnostmi, proto nám připadalo logické upravit je natolik, aby byly dostupné i našim klientům. Samozřejmostí je i nonstop technická telefonická podpora 24/7“, dodává marketingový manažer ACTIVE 24 František Grunt.

eZ Publish patří mezi novou generaci redakčních systémů, ve kterých si zákazníci dokáží během pár hodin vytvořit vlastní profesionální statické stránky s dynamickým obsahem. Tím padla omezení, která většina redakčních systémů určených běžným uživatelům (většinou ke stažení na internetu zdarma či za malý poplatek) měla – stránky si mohl vytvořit opravdu každý, ale jejich kvalita zaostávala za stránkami od profesionálů. eZ naopak využívají sami profesionálové. Administrační rozhraní je přímo součástí webu, veškeré změny jsou tedy okamžitě viditelné, pracuje se v reálném čase. Oproti již nabízenému redakčnímu systému Můj Nový Web je eZ rozšířeno o další funkce jako jsou blog, fórum, intranet a extranet. Základní verzi eZ Publish nabízí ACTIVE 24 zdarma k doménám .cz, .org, .eu, .com, .net, .name, .info a .biz.

Business Mail to je profesionální e-mailová komunikace- tedy velký počet schránek s dostatečným prostorem, maximální bezpečnost a hlavně sdílení dat v prostředí Outlooku s kolegy. Díky Business Mailu není třeba starat se o žádný server, zálohování a zabezpečení dat. E-maily, kontakty, kalendář … jsou k dispozici a je možné je sdílet kdykoliv, kdekoliv, odkudkoliv a s kýmkoliv v dobře známém a nejpoužívanějším prostředí MS Outlook. Není třeba nic instalovat, o nic se starat. Zřízením této služby získá zákazník také automaticky zdarma licenci na MS Outlook.

Sharepoint umožňuje online přístup pracovním týmům k dokumentům, nabízí sdílení informací mezi spolupracovníky. Vše je uloženo na jednom místě, ať už se jedná o názory prostřednictvím konferencí a fór, plánování schůzek či sledování stavu jednotlivých zakázek. Sharepoint je velice efektivním řešením firemního intranetu, umožňuje cestovat a odkudkoliv se připojit, veškerá data jsou synchronizována. Bez pořizování složitého vlastního hardwaru a softwaru je k dispozici plnohodnotná síť intranetu.

Jednotlivým uživatelům daného týmu je možno přidělit různou úroveň přístupů (samozřejmě s různými stupni zabezpečení) k datům a práce s nimi. V ceně je zahrnuta i licence na server. Protože se jedná o profesionální služby, je samozřejmostí automatický upgrade, o který se zákazník nemusí starat.

120na80.cz: Jak nosit dítě v zimě?

Jak nosit dítě v zimě?

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Root.cz: Chrome už nebude žroutem paměti

Chrome už nebude žroutem paměti

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Podnikatel.cz: Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Měšec.cz: Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

120na80.cz: Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Podnikatel.cz: Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Podnikatel.cz: Nenašel, co hledal. Tak si to založil sám

Nenašel, co hledal. Tak si to založil sám

Podnikatel.cz: Zahraniční faktura v hlášení k DPH?

Zahraniční faktura v hlášení k DPH?

Vitalia.cz: Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Vitalia.cz: dTest vybral nejlepší indukční desku

dTest vybral nejlepší indukční desku

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?