Hlavní navigace

ProcessWorld 2010: Software AG představuje Process Intelligence For Dummies®

2. 7. 2010

[Tisková zpráva] Publikace Process Intelligence For Dummies®, napsaná členy vedení společnosti a vydaná ve speciální edici Software AG, vysvětluje jak obchodní, tak technologickou stránku Process Intelligence. Nová kniha z řady For Dummies nakladatelského domu Wiley se soustředí na Process Intelligence v praxi, zahrnuje best practices, kterých je možné se držet, a varuje před nástrahami, kterých je dobré se vyvarovat. Software AG představilo knihu na konferenci ProcessWorld 2010, která se konala 22. a 23. června v hlavním městě USA Washingtonu. Zájemci si mohou kompletní knihu stáhnout zdarma.

RESTON/PRAHA 23. června 2010 — Software AG oznámila vydání publikace Process Intelligence For Dummies®, Software AG Special Edition. Kniha, jejíž autorský tým tvořili členové vedení Software AG a IDS Scheer, se zaměřuje na praktické aspekty Process Intelligence a přináší organizacím tipy, kde hledat možné úspory, a umožní jim vidět, kde dochází k plýtvání a ztrátám. Process Intelligence For Dummies® obsahuje aplikační scénáře a best practices pro Process Intelligence. Vyjmenovává také deset nástrah, kterým je třeba se vyhnout. Autoři své dílo představili na konferenci ProcessWorld 2010, která se konala 22. a 23. června v hlavním městě Spojených států Washingtonu.

„Process Intelligence se ve světě businessu rychle etablovala jako prostředek, se kterým můžete vyniknout v moderním procesně orientovaném světě,“ říká Bruce Williams, spoluautor a senior vicepresident Strategic Programs, Software AG. „Process Intelligence For Dummies® zachycuje úplné základy, přesto problematiku důkladně popisuje jak z pohledu řízení podniku, tak i informačnětechno­logické stránky a ukazuje, jak Process Intelligence přispívá k důkladnějšímu zhodnocení potenciálu procesů.“

Process Intelligence je dobře navržená a technologicky pokročilá sada nástrojů a metod, které organizace používají ke zvýšení své výkonnosti – umožňuje jim totiž najít místa plýtvání a ztrát. Process Intelligence pomáhá společnostem okamžitě rozpoznat, že se proces, aktivita či transakce potýká se zpožděním nebo chybou, a odhaluje slabá místa a rizikové oblasti v kterékoli části procesu či aktivity. Manažeři mohou lépe chápat propojení mezi abstraktní strategií a provozními aktivitami a vidět, jak fungují vazby mezi společnostmi, zákazníky a dodavateli.

„V podniku probíhají stovky nebo i tisíce procesů. To, jak dobře jim porozumíte, určuje váš úspěch,” říká Dr. Helge Hess, spoluautor a senior vicepresident Product & Solutions Management, IDS Scheer. „Zejména v dnešní nepředvídatelné a neustále se měnící ekonomice, musejí organizace monitorovat a analyzovat procesy v reálném čase, aby mohly rychleji reagovat na hospodářské podněty. Systémy Process Intelligence je odpovědí na tyto výzvy, nabízí řešení, které kombinuje monitoring minulého i současného výkonu, plánování podpory výkonnosti budoucí a podporu okamžitých provozních potřeb.“

Na publikaci Process Intelligence For Dummies® se podílelo pět expertů ze Software AG a IDS Scheer: Dr. Tobias Blickle, ředitel Product Management for Process Intelligence Solutions, IDS Scheer, který už dříve publikoval články o Process Intelligence; Dr. Helge Hess, senior vicepresident of Product & Solutions Management, IDS Scheer, který často vystupuje na konferencích o BPM a eventech a mimo to napsal nespočet článků o BPM a je spoluautorem knih o BPM, Process Intelligence, řízení výkonnosti a analýze organizací; Jörg Klückmann, ředitel Product Marketing for Process Intelligence Solutions, IDS Scheer, který napsal celou řadu článků o řízení podnikových procesů, podnikové inovaci a Process Intelligence; Mike Lees, vicepresident Enterprise BPM Solutions, Software AG, který je spoluautorem publikace BPM Basics For Dummies; a Bruce Williams, senior vicepresident Strategic Programs, Software AG, který často mluví i píše o trendech v businessu a technologiích a je spoluautorem knih Six Sigma For Dummies, The Six Sigma Workbook For Dummies, Lean For Dummies a BPM Basics For Dummies.

Publikaci Process Intelligence For Dummies®, Software AG Special Edition je možné bezplatně stahovat. Knihu vydalo nakladatelství Wiley Publishing, Inc., a je možné ji získat výhradně u Software AG. Jak je u knih edice For Dummies zvykem, nabízí se v tradiční brožované vazbě, ale také v běžných e-book formátech. Process Intelligence For Dummies® je zatím dostupná pouze v angličtině, tento rok se ovšem počítá i s německou, španělskou a francouzskou verzí. Tištěnou verzi publikace si lze také vyžádat na české pobočce IDS Scheer.

Process Intelligence For Dummies® je v edici For Dummies třetím titulem od Software AG. Předcházely jí svazky SOA Adoption For Dummies a BPM Basics For Dummies.

O společnosti IDS Scheer
IDS Scheer je součástí skupiny Software AG a je přední společností na trhu software pro řízení podnikových procesů (Business Process Management – BPM) a dalších řešení a služeb pro společnosti i veřejné organizace. Nabízí pomocí produktů řady ARIS Platform integrované, komplexní portfolio řešení pro strategii, design, implementaci a controlling podnikových procesů. Použitím vlastní metodiky ARIS Value Engineering (AVE) nabízí IDS Scheer ideální propojení mezi firemní strategií, podnikovými procesy, řešením IT a procesním controlingem.

Plná integrace IDS Scheer a Software AG je plánovaná do konce roku 2010.

O společnosti Software AG
Software AG je přední světový dodavatel řešení pro Business Process Excellence. Již 40 let přichází s inovativními řešeními, mezi nimiž je i první vysoce výkonná transakční databáze Adabas, první platforma pro analýzu podnikových procesů ARIS nebo první B2B server a na SOA založená integrační platforma webMethods.

Naše jedinečnost spočívá v tom, že nabízíme nejjednodušší a nejsnáze ovladatelná end-to-end řešení pro business process management (BPM), navíc s nejnižšími náklady na pořízení a provoz. Naše značky, špičky ve svém oboru – ARIS, webMethods, Adabas, Natural and IDS Scheer Consulting – představují jedinečné portfolio, které zahrnuje procesní strategii, navrhování, integraci a kontrolu procesů, na SOA založenou integraci a data management, implementaci procesně řízeného SAP a konzultační služby a servis v oblasti strategických procesů.

Software AG dosáhla v roce 2009 obratu 847 milionů € (IFRS, neauditováno) a má víc než 6 000 zaměstnanců, kteří poskytují servis pro víc než 10 000 společností a veřejných institucí v 70 zemích světa. Naše komplexní softwarová a servisní řešení umožňují společnostem dosahovat rychleji trvalých podnikatelských výsledků. Vedení společnosti sídlí v Německu, společnost je registrovaná na Frankfurtské burze (TecDAX, ISIN DE 0003304002 / SOW).

Software AG – Get There Faster
Podrobnější tiskové informace včetně databáze obrazových a multimediálních materiálů jsou dostupné na adrese www.softwareag­.com/press nebo www.ids-scheer.com/press.

DigiZone.cz: Skylink: víkendové volné vysílání HBO

Skylink: víkendové volné vysílání HBO

Podnikatel.cz: První česká finta, jak lze obejít #EET

První česká finta, jak lze obejít #EET

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Vitalia.cz: Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Podnikatel.cz: Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Root.cz: Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Podnikatel.cz: Toto je aplikace EET. Seznamte se

Toto je aplikace EET. Seznamte se

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Root.cz: OnlyOffice: hezké rozhraní, horší kompatibilita

OnlyOffice: hezké rozhraní, horší kompatibilita

Root.cz: „Chytré“ kamery útočí po internetu

„Chytré“ kamery útočí po internetu

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Root.cz: 3D tiskárny, roboti i staré počítače na LinuxDays

3D tiskárny, roboti i staré počítače na LinuxDays