Hlavní navigace

Prodej produktů značky Koh-i-noor s podporou Byznys ERP

16. 10. 2010

[Tisková zpráva] Společnost Koh-i-noor Hardtmuth Slovensko, slovenská pobočka jednoho z největších světových producentů a distributorů uměleckých, školních a kancelářských potřeb, podepsala smlouvu na dodávku informačního systému Byznys ERP od společnosti J.K.R. Projekt realizuje společnost Gosvo, implementační partner J.K.R. pro oblast Moravy a Slovenska.

„K rozhodnutí využít řešení Byznys ERP pro inovaci informačního systému v Koh-i-nooru nás vedla snaha zkvalitnit maloobchodní a velkoobchodní prodej, včetně získání nástrojů pro analýzu dat s propojením na aplikace sady MS Office,“ uvádí Miloš Ďurč, předseda představenstva společnosti Koh-i-noor Hardtmuth Slovensko. Klíčovým požadavkem Koh-i-nooru pak je, aby se síť maloobchodních prodejen stala nezávislá na funkčnosti vzdáleného připojení do centrály. Tento požadavek bude v rámci systému Byznys ERP řešen prostřednictvím modulu pro maloobchodní prodej, který umožňuje prodej i v případě, že dojde ke snížení kapacity nebo i výpadku internetového spojení s centrálou.

„Výběr systému Byznys ERP pro řešení potřeb společnosti Koh-i-noor vnímáme jako potvrzení předního postavení Byznys ERP v segmentu obchodních společností, ve kterých je kombinován maloobchodní a velkoobchodní prodej. Požadavky zákazníka přesně korespondují s funkcionalitou systému Byznys ERP, což je zárukou pro rychlou a úspěšnou implementaci,“ doplňuje Tomáš Táborský, obchodní ředitel Gosva.

Mezi hlavní očekávané přínosy nasazení systému Byznys ERP pro společnost Koh-i-noor pak patří zejména zajištění prodeje i během výpadku internetového spojení na prodejně, zjednodušení přípravy podkladů pro řízení a jejich využití v produktech MS Office, zlepšení organizace a přehledu o skladových zásobách, a také elektronická výměna dokladů s mateřskou společností.

O společnosti Koh-i-noor Hardtmuth Slovensko
Koh-i-noor Hardtmuth Slovensko je součástí skupiny Koh-i-noor Holding, jednoho z největších světových producentů a distributorů uměleckých, školních a kancelářských potřeb té nejvyšší kvality. Historie společnosti Koh-i-noor Hardtmuth sahá až do roku 1790. V současné době je možné v široké nabídce společnosti nalézt více než 4500 druhů zboží, které prodává ve více než 70 zemí světa.

O společnosti Gosvo
Společnost Gosvo a její dceřiná společnost Gosvo SK jsou distributorem podnikových informačních systémů Byznys ERP pro Moravu a Slovensko, centrála je v Brně, dceřiná společnost sídlí v Trenčíně. Dodávkami a implementací se zabývá od roku 1994. Mezi zákazníky Gosva patří například AZ Klima, Signum, Thermona, Tondach Česká republika a mnoho dalších. Více informací naleznete na www.gosvo.cz nebo www.gosvo.sk.

O společnosti J.K.R.
Společnost J.K.R. je s produkty Byznys ERP předním českým dodavatelem podnikových informačních systémů. Byla založena v roce 1991 v Příbrami, dnes má celostátní působnost a kromě příbramské centrály má pobočky v Praze a Teplicích. Také disponuje rozsáhlou sítí smluvních partnerů.

Podnikové informační systémy Byznys ERP využívá v Česku více než 1 250 organizací v nejrůznějších oblastech podnikání. Mezi zákazníky figurují například Autometal, Canaria Travel, Central Group, Český svaz ledního hokeje, Dopravní podnik města Pardubic, ELO+, ESO travel, H & H Hotels, Humi Outdoor, Integra Group, Kasalova pila, Lekkerland, Letiště Brno, Marimex, Messenger, Newton Media, Nohel Garden, Ravak, Ryor, Sapho, Veskom či Vltava-Labe-Press. Pro další informace navštivte www.jkr.eu nebo www.byznys.eu.

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Root.cz: 500 Mbps přes telefonní linku s G.fast

500 Mbps přes telefonní linku s G.fast

120na80.cz: Neplivejte pecky z vína

Neplivejte pecky z vína

Podnikatel.cz: Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Lupa.cz: IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

Podnikatel.cz: Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Měšec.cz: ČNB: ERB bank není solventní

ČNB: ERB bank není solventní

Vitalia.cz: Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Podnikatel.cz: Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Vitalia.cz: Ahold nabízel falšovaný slunečnicový olej

Ahold nabízel falšovaný slunečnicový olej

DigiZone.cz: Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Měšec.cz: Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

120na80.cz: Sem vás dají, když budete v karanténě

Sem vás dají, když budete v karanténě

Podnikatel.cz: Zahraniční faktura v hlášení k DPH?

Zahraniční faktura v hlášení k DPH?

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?