Hlavní navigace

Řešení EMPIRE zvýšilo efektivitu uzavírání smluv České podnikatelské pojišťovny

[Tisková zpráva] Česká podnikatelská pojišťovna hodnotí řešení od EMPIRE jako velmi úspěšné; systém pomáhá významně snížit chybovost smluv a zautomatizovat proces zpracování

PRAHA 27. února 2008 – Společnost EMPIRE, přední český dodavatel informačních a komunikačních technologií, implementovala v České podnikatelské pojišťovně vysoce sofistikovaný Systém uzavírání smluv. Řešení, které prochází neustálým rozvojem a je zdokonalováno dle potřeb ČPP, je založeno na produktu EMPIRE CONTRACT MANAGEMENT. Od svého nasazení pomohlo významně snížit chybovost při vyplňování smluv, tím i zvýšit efektivitu uzavírání smluv a počet korektně uzavřených nových smluv.

Vývoj nového Systému uzavírání smluv v České podnikatelské pojišťovně byl prováděn řadu měsíců a využil znalostí i variant dosavadního uzavírání smluv pojišťovacími poradci v praxi. Inspiroval se rovněž zpracováním smluv v předchozím systému na uzavírání smluv. Vysledováním možných chyb a zkvalitněním procesů zpracování dat vznikl dokonalejší Systém uzavírání smluv s mnohem nižším procentem chybovosti.

„Současný dokonalejší Systém uzavírání smluv nedovolí pracovníkům udělat chybu při uzavírání smluv,“ dodal Ondřej Lubovský, obchodní ředitel společnosti EMPIRE. „Je konkrétní variantou našeho produktu Empire Contract Management, který jsme nasadili a uzpůsobili dle specifických potřeb České podnikatelské pojišťovny.“

Nový Systém uzavírání smluv má řadu nesporných kvalit, díky nimž došlo k prudkému poklesu chybovosti uzavíraných smluv nebo k přesnější realizaci obchodního plánu, a tudíž zvýšení obratu v konečném důsledku. Patří mezi ně také vyloučení rizika podvodů na základě antidatovaných nebo zfalšovaných smluv, snížení nákladů na proces uzavírání smluv nebo jeho zrychlení díky sjednocení a automatizaci procesů. V případě sjednatelů smluv to umožňuje výrazné usnadnění práce, jelikož není nutná znalost všech metodických pokynů a výjimek k sjednání smluv. Nový systém se rovněž vyznačuje otevřeností řešení k rychlému dopracování změn nebo nových funkcionalit bez nutnosti zasahovat do stávajících systémů a business logiky aplikace.

„Jsme velmi spokojeni s řešením od společnosti EMPIRE, které pomohlo výrazně snížit procento chybovosti při uzavírání smluv,“ řekla Ing. Alexandra Švábová, Manažerka projektu IT České podnikatelské pojišťovny. „Systém uzavírání smluv je pro naše pracovníky a sjednatele především jednoduchým a přehledným nástrojem, který je nenutí koncentrovat se na mechanické administrativní úkony, ale na vyhodnocení a následné uspokojení potřeb klienta v oblasti pojištění,“ dodala.

Základem Systému uzavírání smluv se stala platforma společnosti IBM WebSphere 6.1, který je základem aplikace, dále pak IBM Http Server, starající se o webové komunikační rozhraní, a Microsoft SQL Server 2005, který obstarává databázové řešení. Online část aplikace používá jako klientskou aplikaci webový prohlížeč Internet Explorer.

Vitalia.cz: 9 největších mýtů o mase

9 největších mýtů o mase

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Podnikatel.cz: Chtějte údaje k dani z nemovitostí do mailu

Chtějte údaje k dani z nemovitostí do mailu

Podnikatel.cz: Změny v cestovních náhradách 2017

Změny v cestovních náhradách 2017

Vitalia.cz: Test na HIV je zdarma i za pět set

Test na HIV je zdarma i za pět set

Vitalia.cz: Pravda o přibírání na zimu

Pravda o přibírání na zimu

Podnikatel.cz: Vládu obejde, kvůli EET rovnou do sněmovny

Vládu obejde, kvůli EET rovnou do sněmovny

Vitalia.cz: Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

Podnikatel.cz: Udávání kvůli EET začalo

Udávání kvůli EET začalo

DigiZone.cz: ČT má dalšího zástupce v EBU

ČT má dalšího zástupce v EBU

Vitalia.cz: Pamlsková vyhláška bude platit jen na základkách

Pamlsková vyhláška bude platit jen na základkách

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

Podnikatel.cz: 3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

DigiZone.cz: Rádio Šlágr má licenci pro digi vysílání

Rádio Šlágr má licenci pro digi vysílání

Vitalia.cz: Když přijdete o oko, přijdete na rok o řidičák

Když přijdete o oko, přijdete na rok o řidičák

120na80.cz: Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

120na80.cz: Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Měšec.cz: Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Root.cz: Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

DigiZone.cz: Česká televize mění schéma ČT :D

Česká televize mění schéma ČT :D