Hlavní navigace

Reuters Market Data System poběží na platformě SUSE Linux Enterprise Server

9. 5. 2006

[Tisková zpráva] Praha, Česká republika – 9. května 2006 – Společnosti Reuters (LSE: RTR; NASDAQ: RTRSY) a Novell oznámily alianci na podporu řešení Reuters Market Data System (RMDS) na platformě SUSE Linux Enterprise Server pro finanční instituce po celém světě. Společnosti Novell a Reuters spolupracovaly na zpřístupnění provozních a podpůrných výhod systému SUSE Linux Enterprise Server zákazníkům řešení RMDS.

Tento krok umožní klientům společnosti Reuters provozovat standardní platformu informací o kapitálových trzích RMDS na systému SUSE Linux Enterprise Server, který v odvětví finančních služeb zaznamenává stále větší oblibu. Společnost Reuters kromě toho vstoupila do programu Novell PartnerNet a certifikovala RMDS na systému SUSE Linux Enterprise Server, aby pomohla zajistit úspěchy společných zákazníků v odvětví finančních služeb.

Michael Parlapiano, globální ředitel řešení správy informací ve společnosti Reuters, řekl: „Společnost Reuters je odhodlána poskytovat zákazníkům opravdovou možnost volby a zajistit nejlepší možnou výkonnost. Považujeme zpřístupnění řešení RMDS pro platformu SUSE Linux Enterprise Server za důležitý způsob, jak tohoto cíle dosáhnout. Podpora systému SUSE Linux Enterprise Server ze strany širokého okruhu výrobců hardwaru a partnerů v odvětví finančních služeb z něj dělá ideální řešení potřeb našich klientů.“

Ron Hovsepian, prezident a provozní ředitel společnosti Novell, řekl: „Organizace v odvětví finančních služeb dosahují se systémem SUSE Linux Enterprise Server významného nárůstu výkonu svých obchodovacích prostředí. Novell si váží toho, že může ve spolupráci se společností Reuters pomoci našim společným zákazníkům v odvětví finančních služeb získat konkurenční výhodu. Společně zajistíme zákazníkům spolehlivou, škálovatelnou a flexibilní platformu pro jejich nejdůležitější aplikace a služby.“ Angelo Pereira, ředitel pro data z kapitálových trhů ve společnosti Deutsche Bank, řekl: „V rámci celé Deutsche Bank jsme zavedli Reuters Market Data System na platformě SUSE Linux Enterprise Server. Tato kombinace se nám osvědčila jako velmi stabilní platforma s naprosto bezproblémovým provozem už od okamžiku instalace.“

Richard Cappellano, globální ředitel infrastruktury ve společnosti Susquehanna International Group (SIG), řekl: „Strategicky se soustředíme na řešení s jasnou hodnotou, která nám poskytují konkurenční výhodu, a pokud jde o Linux, SUSE Linux Enterprise Server od Novellu je pro naši firmu nejlepší technologickou platformou. Tento přístup nám také umožňuje využívat výkonově orientovanou hardwarovou platformu. Je naprosto stěžení, aby výrobci pro tento operační systém certifikovali své produkty a ručili za jejich kompatibilitu a podporu. Společnosti Reuters a Novell velmi úzce spolupracovaly s našimi inženýry, což nám umožnilo velmi brzy začít provozovat RMDS na systému SUSE Linux Enterprise Server. Získali jsme tak možnost vybudovat si skutečně prvotřídní řešení obchodování.“ Další informace o řešeních společnosti Novell pro Linux najdete na webové stránce http://www.no­vell.com/linux.

Lupa.cz: IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

Vitalia.cz: Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DigiZone.cz: Je tu nový formát programatické reklamy

Je tu nový formát programatické reklamy

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

120na80.cz: I stařec může mít spermie jako zamlada

I stařec může mít spermie jako zamlada

Měšec.cz: Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P
MarketVoice

Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P

Vitalia.cz: Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Podnikatel.cz: První česká finta, jak lze obejít #EET

První česká finta, jak lze obejít #EET

Vitalia.cz: Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

Podnikatel.cz: Hygiena je věda, tohle ale přehnali

Hygiena je věda, tohle ale přehnali

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA