Hlavní navigace

Rubena a.s. představuje nový e-shop od společnosti NetDirect s.r.o.

3. 2. 2005

[Tisková zpráva]

Rubena a.s. představuje nový e-shop od společnosti NetDirect s.r.o.

Ostrava, 3.2. 2005 – Rubena a.s. představila po úspěšném testování nový, ergonomicky řešený e-shop (www.rubena.cz). Jedná se o B2B řešení (určené pro obchodní partnery) vystavené na ShopEngine společnosti NetDirect s.r.o., Ostrava. Data e-shopu jsou automaticky aktualizována z ERP sytému Movex. Mezi hlavní přednosti e-shopu bezpochyby patří účelná grafika s ohledem na rychlé načítání, možnost volby výběru přes kategorie nebo prostřenictvím piktogramů a sofistikovaná inteligence parametrického vyhledávání.

V současné době tvoří nabídku e-shopu cca 6.000 produktů a nabízený sortiment se neustále doplňuje do komplexní a co nejpodrobnější formy. „Našim primárním kritériem kladeným na nové řešení bylo zjednodušení práce obchodním partnerům společnosti Rubena a zároveň i završení etapy výstavby portálu s růstovým potenciálem obchodů prostřednictvím řešení internetového obchodu ShopEngine vytvořeným společností NetDirect s.r.o. Tento portál je ve vlastnictví České gumárenské společnosti (www.cgs.cz), jehož nedílnou součástí je výrobně-obchodní základna společnosti Rubena a.s.,“ vyjádřil se Jiří Šimánek, vedoucí propagace Rubena a.s. „Novým e-shopem jsme vložili našim obchodním partnerům do rukou jednoduchý online nástroj pro přehledné objednávání. Nové řešení od společnosti NetDirect s.r.o. splňuje naše představy a cíl, současně předstihuje kvalitu řešení našich konkurentů,“ dodal Martin Vostřes. Z pozice vedoucího Sevisního skladu Rubena a.s. oceňuje M.Vostřes vyčerpávající marketingové nástroje, které mu ShopEngine nabízí, např. SEO marketing, statistiky sledovanosti stran, zájmů o jednotlivé produkty aj.

V detailech produktů jsou zařazeny technické nákresy a veškeré technické parametry, z nichž se zákazník přesně dozví, co kupuje. Každý zákazník má možnost volby, zda bude produkt vyhledávat přes fulltextový či parametrický vyhledávač. Umělá inteligence parametrického vyhledávače nasměruje zákazníky přímo k jejich potřebám. Zadá-li zákazník do vyhledávače parametr, který neexistuje (např. nevyrábějící se průměr), nabídne mu vyhledávač nejbližší vhodné zboží. V další etapě implementace e-shopu se v jednotlivých produktových listech bude zobrazovat reálné množství zvolené komodity na skladě.


V případě zájmu o další informace, prosíme, kontaktujte:

Ing. Petra Kubánková, NetDirect s.r.o.
Marketingová ředitelka
Poděbradova 109, 702 00 Ostrava
e-mail: petra.kubanko­va@netdirect.cz
tel.: 596 115 633

Společnost Rubena a.s.
Rubena a.s. je předním evropským výrobcem gumárenské produkce s téměř 100letou tradicí, patřící do skupiny podniků České gumárenské společnosti. Dnešní akciová společnost Rubena Hradec Králové vznikla v roce 1999 spojením dvou do té doby samostatných subjektů, a sice firem Rubena Náchod a Gumokov Hradec Králové. Výrobní a logistické provozy jsou situovány v Hradci Králové, Náchodě a Velkém Poříčí, ve kterých zaměstnává v současné době 2341 zaměstnanců. Výrobní program zahrnuje výzkum, vývoj a výrobu následujících produktů: gumárenské směsi, technická pryž lisovaná, antivibrační systémy, těsnicí elementy, pryžové povlaky válců, pryžotextilní výrobky, klínové řemeny, silikonové výrobky, velopláště a veloduše celosvětově distribuovaných pod obchodní značkou Rubena. Spolehlivost a vysoká kvalita vyráběné produkce odpovídá mezinárodním standardům certifikovaným společností RW TUV Essen: ISO 9001:2000, ISO/TS 16949:2002, ISO 14001. Další informace o společnosti na www.cgs.cz.

Společnost NetDirect s.r.o.
NetDirect s.r.o. patří k nejvýznamnějším dodavatelům e-commerce řešení pro profesionální nasazení v České republice. Hlavními produkty firmy jsou internetová obchodní řešení ShopEngine a publikační systém MediaEngine. Od roku 2003 je NetDirect s.r.o. držitelem mezinárodního titulu Microsoft Certified Partner. V roce 2004 společnost získala mezinárodní certifikát ISO 9001 pro oblast Vývoj a implementace internetových softwarových aplikací a ekologický certifikát ISO 14001. Společnost NetDirect s.r.o. byla založena v dubnu 2002 a v současné době zaměstnává 35 zaměstnanců. Další informace o společnosti na www.netdirect.cz.

Produkt ShopEngine
ShopEngine je modulární systém pro budování internetových obchodních řešení v segmentech B2C i B2B. K zásadním výhodám z pohledu provozovatele internetového obchodu patří možnost on-line i off-line propojení s libovolným informačním systémem a z toho vyplývající nízké provozní režie e-commerce řešení. Další informace naleznete na internetové adrese www.shopengine­.cz.

Produkt MediaEngine
MediaEngine je moderní modulární systém pro správu obsahu (Content Managemet System) vhodný pro intranetové a extranetové firemní portály a publikování na Internetu. Přestože má za sebou řadu úspěšných implementací, bude na trh oficiálně uveden v druhé polovině září roku 2004.
Další informace naleznete od září 2004 na internetové adrese www.mediaengi­ne.cz.

Měšec.cz: Soutěžte o jeden ze tří minidronů

Soutěžte o jeden ze tří minidronů

Podnikatel.cz: Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Root.cz: Chrome už nebude žroutem paměti

Chrome už nebude žroutem paměti

Podnikatel.cz: Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Root.cz: OnlyOffice: hezké rozhraní, horší kompatibilita

OnlyOffice: hezké rozhraní, horší kompatibilita

Podnikatel.cz: Zahraniční faktura v hlášení k DPH?

Zahraniční faktura v hlášení k DPH?

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

Vitalia.cz: dTest vybral nejlepší indukční desku

dTest vybral nejlepší indukční desku

Podnikatel.cz: Co se změní v daňovém zvýhodnění 2017?

Co se změní v daňovém zvýhodnění 2017?

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Podnikatel.cz: Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

120na80.cz: Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA