Hlavní navigace

RYCHLÁ, SPOLEHLIVÁ, CENOVĚ DOSTUPNÁ LASEROVÁ TISKÁRNA, KTERÁ SE HODÍ NA VÁŠ STŮL

24. 6. 2007

[Tisková zpráva] Nejnovější barevná laserová tiskárna Dell 1320c nabízí vysoce výkonný barevný tisk za vynikající cenu a navíc v malém, stylovém designu.

Praha, 19. června 2007 – Společnost Dell dnes uvedla na trh svou zbrusu novou, zatím nejmenší barevnou laserovou tiskárnu Dell 1320c. Typ 1320c je stylová a cenově dostupná tiskárna, která nabízí skvělý poměr cena/výkon. Tiskárna je určena pro domácí uživatele i zákazníky z řad malých firem. Typ 1320c je ihned k dostání za cenu 7525 Kč bez DPH.

Dell 1320c nahrazuje současnou barevnou tiskárnu druhé generace, typ 3010cn. Oproti předchozímu modelu nabízí takřka trojnásobnou rychlost1 tisku, je mnohem menší a v neposlední řadě také podstatně levnější. Náklady na tisk jedné stránky nejsou vyšší než u výrobku předchozí generace. Toto všechno přináší zákazníkům významnou úsporu.

Uvedení tiskárny 1320c na trh je také završením úsilí společnosti Dell o omlazení celé její řady laserových výrobků. Nejstarší výrobek v celém sortimentu není nyní starší než 12 měsíců.

Ať doma či v kanceláři, typ 1320c umožňuje uživatelům tisknout barevné dokumenty v profesionální kvalitě rychle, tiše a snadno. Rychlost tisku, 12 barevných stran formátu A4 za minutu2 (ppm) a 16 černobílých stran A4 za minutu2 je impozantní. Tiskárna se velice snadno ovládá a instaluje – k ovládání 1320c jsou k dispozici pouze dvě tlačítka. Tonery, které se vkládají z boku, se jednoduše nasazují a nešpiní. Výsledkem kompletního technologického přepracování je výrobek, který je ještě spolehlivější než jeho cenami ověnčený předchůdce.

Typ 1320c je dodáván s tonery se standardní kapacitou, díky které může uživatel vytisknout v průměru 1000 stran3, než je potřeba toner vyměnit. Optimální tiskové náklady na stránku nabízejí rovněž vysokokapacitní tonery (přibližně 2000 stran3). Provozní náklady jsou výrazně pod úrovní běžných domácích a kancelářských inkoustových tiskáren. Tisk je rychlejší, jeho kvalita vyšší a intervaly výměn spotřebního materiálu jsou nižší. Toto vše dělá z modelu 1320c ideální náhradu za inkoustové tiskárny jak pro domácí kancelář, tak pro firemní uživatele.

JEDNODUCHÝ A STYLOVÝ DESIGN
Dell 1320c je kompaktní a lehká tiskárna s rozměry 400×422 mm. To je jen o málo více než běžné stolní černobílé tiskárny. Díky svým malým rozměrům a slušivému černo-stříbrnému vzhledu se hodí do většiny pracovních prostředí, ať už doma, či v kanceláři.

„Koncept Home Office je dnes již zcela běžný,“ poznamenal David Myers, ředitel pro Imaging společnosti Dell EMEA. „Zákazníci však požadují, aby jejich kancelářské zařízení bylo dostatečně stylové, aby se hodilo do jejich domova a zároveň aby nabízelo technologii a výkon, jaké by čekali v běžné kanceláři. Malé a střední podniky stále více hledají vysokovýkonné barevné tiskárny, které pro svou instalaci a údržbu nevyžadují IT specialisty: například když dojde k poruše 1320c během záruční doby, tak ji další pracovní den4 jednoduše vyměníme. Se svými malými rozměry, stylovým průmyslovým designem, spolehlivostí a výkonem podporovaným globálním servisním týmem společnosti Dell splňuje nová barevná laserová tiskárna 1320c všechny tyto požadavky.“

OSOBNÍ NEBO SDÍLENÁ – JE TO NA VÁS
Mnoho domácích uživatelů a malých kanceláří cítí jen malou potřebu síťové tiskárny v době jejího nákupu. To se ovšem během doby může změnit a jak se podniky a rodiny rozrůstají, může sdílení tiskárny prostřednictvím sítě ušetřit náklady a snížit spotřebu energie. Přizpůsobení stávající osobní tiskárny pro použití v síti může být obtížné a drahé a někdy je jednodušší koupit úplně novou tiskárnu. Nová tiskárna 1320c společnosti Dell je jiná: přichází s rychlou USB přípojkou jakožto standardem, který umožňuje používat tiskárnu okamžitě po rozbalení z krabice. Volitelnou levnou síťovou kartu, kterou lze zapojit v řádech sekund.

ZJEDNODUŠENÁ RECYKLACE
Stále více lidí recykluje domovní a kancelářský odpad, jako je papír a plasty, ale mnoho z nich si neví rady, jak naložit se starým nebo porouchaným kancelářským zařízením. Společnost Dell u tiskáren tento proces zjednodušuje. Všechny nové tiskárny a zásobníky toneru Dell obsahují úplné instrukce pro bezplatnou, bezpečnou a snadnou likvidaci5. Při koupi nové tiskárny zajistí společnost Dell zdarma recyklaci vaší staré tiskárny bez ohledu na jejího výrobce.

Další technická data tiskárny 1320c:

  • Warm-up je 16 a méně sekund
  • Rychlost tisku černobílé strany A4 ze stavu „ready“ je méně než 18 sekund a barevné stránky méně než 21 sekund
  • Pracovní cyklus je 35 000 stran za měsíc – běžný měsíční objem tisku činí 400 až 1200 stran za měsíc
  • krytý zásobník na 250 listů papíru
  • Standardní servis – výměna zařízení v další pracovní den po dobu 1 roku (za příplatek lze prodloužit až na 5 let)

Všechny laserové tiskárny Dell jsou vybaveny systémem pro správu toneru společnosti Dell (Dell Toner Management System), který automaticky sleduje a umožňuje jeho snadné objednání prostřednictvím rychlého a jednoduchého online nebo telefonického procesu.

Fotografie lze stáhnout z www.dell.com/pho­tos. Další informace a technické údaje o sortimentu tiskáren společnosti Dell lze získat online na www.dell.com/prin­ters.

Vitalia.cz: To není kašel! Správná diagnóza zachrání život

To není kašel! Správná diagnóza zachrání život

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Root.cz: Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

DigiZone.cz: Mňam TV splnila slib a odešla z DVB-T

Mňam TV splnila slib a odešla z DVB-T

Podnikatel.cz: Změny v daních z příjmů u zaměstnávání

Změny v daních z příjmů u zaměstnávání

Lupa.cz: Babiš: E-shopů se EET možná nebude týkat

Babiš: E-shopů se EET možná nebude týkat

Podnikatel.cz: Přivýdělek u Airbnb nebo Uberu? Čekejte kontrolu

Přivýdělek u Airbnb nebo Uberu? Čekejte kontrolu

120na80.cz: Bojíte se encefalitidy?

Bojíte se encefalitidy?

Lupa.cz: UX přestává pro firmy být magie

UX přestává pro firmy být magie

Podnikatel.cz: Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Lupa.cz: Avast po spojení s AVG propustí 700 lidí

Avast po spojení s AVG propustí 700 lidí

120na80.cz: 5 poporodních problémů a jejich řešení

5 poporodních problémů a jejich řešení

Podnikatel.cz: Pozor, pojišťovny mění čísla účtů

Pozor, pojišťovny mění čísla účtů

Vitalia.cz: Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

Podnikatel.cz: 3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

Vitalia.cz: Chtějí si léčit kvasinky. Lék je jen v Německu

Chtějí si léčit kvasinky. Lék je jen v Německu

Vitalia.cz: Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Vitalia.cz: Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Lupa.cz: Google měl výpadek, nejel Gmail ani YouTube

Google měl výpadek, nejel Gmail ani YouTube