Hlavní navigace

S T-Mobile můžete získat služby zdarma

[Tisková zpráva] Twist na zkoušku či zprávy z internetové brány. Hudba za cenu, kterou si určíte sami, nebo zdarma k vybraným tarifům. Internet v mobilu až na měsíc bez poplatku. SMS/MMS Info zdarma. Nemáte kredit? Nevadí, i tak zůstanete v kontaktu. Správná kombinace služeb a zvýhodňujících balíčků sníží účet o stovky korun měsíčně.

Praha, 12. dubna 2010 – Ne za všechny telekomunikační služby musíte platit, zvláště ne u T-Mobile. Na www.t-mobile.cz najdete řadu služeb zdarma či návody, jak – často i výrazně – ušetřit. Jde jak o informační služby, tak i o nabídku stažení hudby, či o možnost získat bezplatně Twist kartu s malým startovním kreditem.

„T-Mobile se snaží svým zákazníkům nabízet vždy něco užitečného navíc,“ říká Martina Kemrová, manažerka firemní komunikace T-Mobile. „Totéž platí i u nabídky zdarma: nejde jen o cenu, důležitý je i obsah, ať už jde o zpravodajství, hudbu anebo třeba velice populární internetovou SMS a MMS bránu. Naši zákazníci mohou ušetřit i při vhodné kombinaci placených služeb, jako jsou volání, posílání textových a multimediálních zpráv přímo z mobilu anebo připojení k internetu.“

Telefon nemusí být jen prostředkem komunikace, ale i užitečným informačním kanálem – T-Mobile nabízí zdarma např. měsíční odběr zpravodajství televize Z1 či týdenní odběr sportovních SMS a MMS. MMS kanály na zkoušku zdarma se neomezují pouze na zpravodajství – v nabídce najdete např. MMS videokanál Kamasutra, MMS lekce angličtiny, MMS recepty a MMS a SMS info o seriálu České televize Vyprávěj. Po uplynutí zkušební doby jsou tyto informační kanály zpoplatněny dle platného ceníku. Pokud ale zákazníka příslušný informační kanál nezaujme, může jej samozřejmě zdarma odhlásit. Přehled je k dispozici na www.t-mobile.cz/zdarma.

S účtem ve výši 0 Kč můžete odejít i z návštěvy hudebního portálu t-music. Touto cenovkou se pyšní kompletní MMS zpravodajství ze světa hudby. Informační kanál t-music obsahuje novinky o deskách, koncertech, hitparádě t-music chart a jejím zákulisí i informace o zajímavých soutěžích. Sami návštěvníci si v minulosti mohli určit cenu za stažení alb Jeviště od skupiny Kryštof, Návod ke čtení manuálu od Xindla X, 54 dole hlavou od Horkýže Slíže anebo Klenot od Vypsané fiXy. Poslední novinkou je deska Polarity od české kapely Imodium.

Pokud ještě nepoužíváte internet v mobilu, je načase jej vyzkoušet. Pokud si do 30. 4. 2010 objednáte zvýhodnění Surf+ nebo Surf&Mail+, získáte celý měsíc surfování zdarma. Zákazníci s přeplacenou službou Twist mohou do 30. 4. 2010 využít Twist Surf+ na 2 týdny zdarma. Nabídka platí pro první aktivaci těchto balíčků.

Zcela zdarma je také odesílání SMS do sítě T-Mobile prostřednictvím webové SMS brány, kterou mohou využívat zákazníci libovolného mobilního operátora. Pro klienty T-Mobile je navíc připravena i bezplatná MMS brána. SMS a MMS zprávy odeslané prostřednictvím webové brány zákazníka T-Mobile přitom z pohledu příjemce vypadají zcela identicky jako ty odeslané přímo z mobilu.

Výčet bezplatných služeb, které stojí za to vyzkoušet, uzavírá služba Postm@n, nabízející bezplatné okamžité doručování e-mailů na mobilní telefon prostřednictvím jedné SMS zprávy. Postm@n přitom přináší i pokročilé verze umožňující rozdělit příchozí e-mail do více SMS anebo jej doručit prostřednictvím MMS, a to včetně příloh. Tyto verze jsou však již zpoplatněny.

Pro ty, kteří se ocitli ve finančních problémech, nabízí T-Mobile dvě možnosti, jak zůstat v kontaktu se svými blízkými. Tarifní zákazníci mohou svou smlouvu změnit na Twist bez změny čísla a zákazníci, využívající Twist, pak mohou přijímat hovory a SMS i v případě, že mají nulový kredit.

Jako pomyslnou třešničku na dortu ke službám zdarma pak můžete ušetřit stovky korun měsíčně například díky kombinaci mobilních služeb a pevného ADSL internetu od T-Mobile či využitím některého z balíčků nebo tarifních zvýhodnění, ať jde o balíček 2v1, nákup v eShopu, který přinese 20% zvýhodnění, či podpis smlouvy na dobu určitou.

Nejširší možnosti úspor pak přinášejí doplňkové balíčky a tarifní zvýhodnění. S nimi lze získat levnější SMS, MMS, volání blízkým, na pevnou linku či do sítě T-Mobile. K dispozici jsou i speciální balíčky nabízející buď výrazně zlevněné volné minuty, nebo neomezené volání ve vybranou dobu do pevné sítě či sítě T-Mobile. Více informací naleznete na webových stránkách www.t-mobile.cz.

O společnosti
Společnost T-Mobile Czech Republic působí na českém trhu od roku 1996. K 31. pro­sinci 2009 společnost obsluhovala více než 5,46 milionu zákazníků. T-Mobile je operátorem veřejné mobilní komunikační sítě ve standardu GSM 900 MHz a 1800 MHz, zároveň je oprávněn provozovat síť UMTS. Tuto technologii třetí generace spustil jako první v České republice v říjnu 2005.

Od 1. ledna 2008 je T-Mobile poskytovatelem služby vysokorychlostního přístupu k internetu technologií ADSL a rovněž nabízí hlasové služby prostřednictvím veřejné pevné sítě elektronických komunikací. Od svého založení společnost klade důraz na kvalitu nabízených služeb, vynikající péči o své zákazníky a korektní chování k obchodním partnerům, zaměstnancům a životnímu prostředí. T-Mobile je mimo jiné držitelem ocenění VIA Bona 2009 za zapojování zaměstnanců do dárcovství a dobrovolnictví.

T-Mobile je členem mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom. Zákazníci díky mezinárodnímu zázemí mohou v zahraničí počítat s dostupností služeb, na něž jsou zvyklí z domova, či využít jednotné a velmi výhodné ceny za volání. Další informace o společnosti: www.t-press.cz nebo www.t-mobile.cz.

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Měšec.cz: Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

DigiZone.cz: Optimedia: hybridní kampaň Nescafé

Optimedia: hybridní kampaň Nescafé

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

DigiZone.cz: ČT má dalšího zástupce v EBU

ČT má dalšího zástupce v EBU

Vitalia.cz: To nejhorší při horečce u dětí: Febrilní křeče

To nejhorší při horečce u dětí: Febrilní křeče

Podnikatel.cz: Alza.cz má StreetShop. Mall.cz více výdejních míst

Alza.cz má StreetShop. Mall.cz více výdejních míst

DigiZone.cz: Recenze Westworld: zavraždit a...

Recenze Westworld: zavraždit a...

Podnikatel.cz: Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

Podnikatel.cz: Udávání kvůli EET začalo

Udávání kvůli EET začalo

Měšec.cz: Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Podnikatel.cz: Vládu obejde, kvůli EET rovnou do sněmovny

Vládu obejde, kvůli EET rovnou do sněmovny

Root.cz: Kamery Sony se dají ovládnout na dálku

Kamery Sony se dají ovládnout na dálku

Měšec.cz: Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Vitalia.cz: Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

Root.cz: Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

120na80.cz: Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Měšec.cz: Banky mlží o nákladech na předčasnou splátku hypotéky

Banky mlží o nákladech na předčasnou splátku hypotéky

Podnikatel.cz: EET: Totálně nezvládli metodologii projektu

EET: Totálně nezvládli metodologii projektu