Hlavní navigace

Samsung představuje novinku Samsung Star II s rozšířenou podporou sociálních sítí

19. 1. 2011

[Tisková zpráva] Společnost Samsung uvádí na trh mobilní telefon Samsung Star II, který je nástupcem velice úspěšného modelu Samsung Star – tentokrát s rozšířenou podporou sociálních sítí.

Soul, Korea, 18. ledna 2011 – Společnost Samsung Electronics Co., Ltd., přední výrobce mobilních telefonů, dnes představila mobilní telefon Samsung Star II – nástupce úspěšného modelu Samsung Star, kterého se prodalo více než 30 milionů kusů.

Samsung Star II byl navržen tak, aby uživatelům nabídl dokonalou mobilní podporu sociálních sítí a umožnil jim pohodlný přístup na všechny sítě pomocí jediného zařízení. Zůstat tak mohou v neustálém spojení s jednotlivými sítěmi, skupinami, přáteli a rodinou. Nastavitelné uživatelské prostředí doplňuje dotykový displej, který je zárukou snadného a intuitivního ovládání přístroje. Samsung Star II bude uveden do prodeje v únoru v Německu a později budou následovat další evropské země, SNS, Jižní Amerika, Indie a Střední východ.

JK Shin, prezident a ředitel obchodní jednotky Mobile Communications společnosti Samsung Electronics, uvedl: „Původní Samsung Star překonal veškerá očekávání. V případě jeho následovníka, modelu Samsung Star II, se nám podařilo vytvořit jedinečné plně dotykové zařízení, které vychází vstříc rostoucím požadavkům na podporu sociálních sítí a nabízí nebývalé možnosti přizpůsobení. U modelu Samsung Star II jsme se soustředili na těsnou integraci podpory sociálních sítí, a uživatelům tak nabízíme možnost zůstat v kontaktu s lidmi, kteří jsou pro ně důležití. Jsme pevně přesvědčeni, že tento model naváže na úspěchy svého předchůdce."

Samsung Star II podporuje řešení Social Hub společnosti Samsung, které  uživatelům umožňuje integrovat kontakty v telefonu se sociálními sítěmi a účastnit se přímo z telefonu života na jednotlivých sociálních platformách.  Social Hub také uživatelům umožňuje zvolit si způsob, jakým chtějí zůstat v kontaktu se svými přáteli a rodinou, neboť jim v rámci jednoho zařízení umožňuje přístup na všechny jejich účty na sociálních sítích.

Samsung Star II se také dodává s předinstalovanými aplikacemi pro přístup na sociální sítě, jako jsou Facebook či Twitter, a dále také s aplikací IM 2.0, která umožňuje jednoduše zůstat v kontaktu s přáteli prostřednictvím nejrůznějších platforem pro instant messaging – včetně chatu na Facebooku, Yahoo Messenger, Gtalk, a AIM.

Uživatelské  rozhraní TouchWiz 3.0 je intuitivní a lze jej individuálně  upravovat. Úvodní obrazovku a lištu s widgety je možno si libovolně přizpůsobit, takže uživatelé si mohou telefon upravit způsobem, jaký jim vyhovuje. Widgety přinášejí proud nejaktuálnějších zpráv, takže zůstáváte informováni o všem, co se děje ve společnosti kolem vás. Vylepšené funkce jako QuickType pomocí t9 Trace nabízejí rychlejší a snadnější vkládání textu než standardní způsob – namísto stisku tlačítek mohou uživatelé průběžně pohybovat prstem nad písmeny slova a přístroj inteligentně určí, které slovo chce uživatel napsat.

Lepší komunikaci v rámci sociálních sítí umožňuje zdokonalený hardware modelu Samsung Star II. Fotografie pořízené pomocí zabudovaného 3,2megapixelového fotoaparátu vypadají na elegantní 3palcové WQVGA obrazovce úchvatně. Můžete je sdílet s přáteli nebo je prostřednictvím superrychlého WiFi připojení odesílat do sociálních sítí.

Samsung Star II se bude na českém trhu prodávat od února 2011 za doporučenou maloobchodní cenu 3 300 Kč včetně DPH. K dispozici bude ve dvou barevných variantách – černé a bílé.

Podnikatel.cz: Toto je aplikace EET. Seznamte se

Toto je aplikace EET. Seznamte se

Měšec.cz: Pojištění proti zneužití karty: kde jej dokoupit?

Pojištění proti zneužití karty: kde jej dokoupit?

Root.cz: Chrome už nebude žroutem paměti

Chrome už nebude žroutem paměti

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Vitalia.cz: Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Root.cz: OnlyOffice: hezké rozhraní, horší kompatibilita

OnlyOffice: hezké rozhraní, horší kompatibilita

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

Podnikatel.cz: Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Vitalia.cz: Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Podnikatel.cz: Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Root.cz: „Chytré“ kamery útočí po internetu

„Chytré“ kamery útočí po internetu

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Lupa.cz: IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Root.cz: Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku