Hlavní navigace

Efektivní řízení zakázek ve stavebnictví a strojní výrobě se SAP Business One

31. 5. 2010

[Tisková zpráva] Pardubice, 31. května 2010 – společnost FRK s.r.o. zabývající se stavební, strojní a zámečnickou výrobou si pro řízení firemních procesů zvolila informační systém SAP Business One. Implementaci zajišťuje autorizovaný GOLD partner společnosti SAP v oblasti řešení SAP Business One – firma Versino CZ s.r.o.

Hlavním důvodem pro zavedení nového informačního systému ve společnosti FRK s.r.o. je potřeba sjednocení všech procesů a informací v jednom podnikovém informačním systému a implementace nástrojů proaktivního řízení s důrazem na poskytování aktuálních výstupů pro vyhodnocování zakázek z pohledu dodržování plánovaných nákladů a stanovených termínů.

Požadavkům společnosti FRK s.r.o. nejlépe vyhovělo oborově přizpůsobené řešení Versino Project Factory™ na platformě informačního systému SAP Business One. Řešení Project Factory™ rozšiřuje standardní vlastnosti SAP Business One o výkonné nástroje pro plánování a řízení zakázek (projektů) dle finančních ukazatelů a časových milníků včetně možnosti analyzovat, plánovat a řídit finanční zdroje (cash-flow) na úrovni každé zakázky.

Díky tomu, že firma SAP právě uvedla na trh novou verzi informačního systému SAP Business One 8.8, může společnost FRK s.r.o. využívat všechny nové vlastnosti a funkce, které tato inovovaná verze nabízí – výrazně inovované uživatelské rozhraní, rozšířené možnosti vykazování a analýz, zjednodušení firemní procesů, vyšší výkon a další.

Projekt dodávky a implementace informačního systému SAP Business One je spolufinancován z programu „OPPI – ICT v podnicích“.

Více informací o SMB řešeních SAP lze získat na webových stránkách www.sap.cz/smb nebo www.sap.cz/sap_smb.

O SAP
SAP je největším světovým dodavatelem softwaru pro informační systémy podniků a organizací všech velikostí. Celkově více než 33,200 zákazníků ve 120 zemích světa využívá přes 100,600 instalací SAP software. Na českém trhu působí společnost SAP od roku 1992 a dosud získala více než 520 českých zákazníků z oblasti podniků, finančních institucí a organizací státní správy a samosprávy. Mezi zákazníky patří nejen menší a střední firmy, ale i velké společnosti a organizace.

Řešení mySAP Business Suite postavené na platformě SAP NetWeaver napomáhá organizacím a společnostem v potřebných inovacích a změnách, které zlepšují vztahy k zákazníkům a občanům, vylepšují spolupráci s externími partnery a organizacemi a zvyšují efektivitu procesů uvnitř podniků a organizací. SAP je veřejně obchodovatelnou společností na několika světových burzách, včetně Frankfurtské burzy a NYSE. Více informací najdete na www.sap.com/cz.

O VERSINO CZ
Společnost Versino CZ, s.r.o. je předním dodavatelem podnikových řešení pro malé a střední firmy na platformě informačního systému SAP® Business One v České republice.

Jako certifikovaný SAP a IBM Business Partner nabízí Versino CZ, s.r.o. pro zákazníky z oborů výroba, distribuce a profesionální služby integrovaná a procesně přizpůsobená řešení na platformě SAP® Business One a IBM – Versino Solution Factory™. Dále společnost Versino CZ, s.r.o. nabízí vlastní úpravy a obecná rozšíření standardní funkcionality SAP® Business One.

Společnost Versino CZ, s.r.o. byla v letech 2006, 2007 a 2008 vyhodnocena jako nejúspěšnější prodejce informačního systému SAP Business One v České republice. V roce 2009 společnost Versino CZ, s.r.o. získala statutu SAP GOLD Partner.

Více informací lze získat na www.versino.cz.

Lupa.cz: IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

Podnikatel.cz: První česká finta, jak lze obejít #EET

První česká finta, jak lze obejít #EET

Lupa.cz: Jak si vedou české sítě pro Internet věcí?

Jak si vedou české sítě pro Internet věcí?

Měšec.cz: ČNB: ERB bank není solventní

ČNB: ERB bank není solventní

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

Vitalia.cz: Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

Vitalia.cz: Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Měšec.cz: Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Měšec.cz: Povinné ručení podle najetých kilometrů

Povinné ručení podle najetých kilometrů

120na80.cz: I stařec může mít spermie jako zamlada

I stařec může mít spermie jako zamlada

Vitalia.cz: Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Víc než polovina lidí je moc silná v pase

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

DigiZone.cz: Je tu nový formát programatické reklamy

Je tu nový formát programatické reklamy

120na80.cz: Sem vás dají, když budete v karanténě

Sem vás dají, když budete v karanténě

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

Měšec.cz: Když krachuje banka

Když krachuje banka

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom