Hlavní navigace

SAP zpřístupnil vybrané podnikové aplikace přes mobil

[Tisková zpráva] V roce 2013 bude až 1,19 miliardy zaměstnanců mobilních

Společnost SAP ve spolupráci s firmou Sybase představila dvě nová řešení, díky kterým je možné přistupovat k vybraným funkcím řešení pro řízení vztahů se zákazníky (CRM) a podnikového informačního systému (SAP Business Suite) i z mobilních zařízení. Uživatelé tak mají okamžitý přístup k důležitým podnikovým datům bez ohledu na to, kde se zrovna nacházejí. Podle studie IDC se počet mobilních pracovníků bude prudce zvyšovat. V roce 2013 by měli představovat 34,8 procenta celkové pracovní síly.

„Během několika posledních let jsme zaznamenali, že koncoví uživatelé výrazně změnili svá očekávání od podnikového software. Nová generace uživatelů vyžaduje okamžitý přístup k řešení SAP kdykoliv a kdekoliv prostřednictvím mobilních zařízení. Díky našemu partnerství se Sybase mohou lidé po celém světě udržovat vztahy se zákazníky, partnery a dodavateli a zároveň činit rychlá rozhodnutí za pochodu na přístroji podle vlastního výběru,“ řekl Kevin Nix, senior viceprezident pro Business Solutions a Technology ze společnosti SAP.

Společnosti SAP a Sybase představily dvě nová řešení. První z nich, Sybase Mobile Sales for SAP CRM, umožňuje mobilním pracovníkům využívat software pro řízení vztahů se zákazníky (CRM) ve svých chytrých mobilních telefonech, jako je iPhone či zařízení se systémem Windows Mobile. Toto integrované řešení automatizuje prodejní procesy, zvyšuje produktivitu a zlepšuje služby zákazníkům, protože obchodníci jsou více flexibilní.

Druhé řešení, Sybase Mobile Workflow for SAP Business Suite, umožňuje uživatelům používat ve svých mobilech některé funkce podnikového informačního systému SAP Business Suite. Z mobilů mohou například evidovat průběh práce a cestovních žádostí, nastavit upozornění či zaznamenávat čas strávený na jednotlivých pracovních úkolech, vše prostřednictvím známé a zabezpečené e-mailové schránky.

SAP a Sybase mobilními řešeními reagují na rostoucí počet mobilních pracovníků i uživatelů podnikového software. Podle průzkumu analytické společnosti IDC v roce 2008 pracovalo 919,4 milionů zaměstnanců v terénu, což představovalo 29 procent veškeré pracovní síly. V roce 2013 by se počet mobilních pracovníku měl přiblížit k 1,19 miliardy, což by odpovídalo podílu 34,8 procenta celkové pracovní síly na světě.

O společnosti SAP
SAP je největším světovým poskytovatel aplikačního softwaru pro podniky a organizace všech velikostí. Subjektům působícím ve více než 25 oborech umožňují řešení SAP být nejlépe řízenými organizacemi svého druhu. Společnost SAP má více než 95 tisíc zákazníků ve 120 zemích a její akcie jsou obchodovány na několika světových burzách – včetně Frankfurt Stock Exchange a NYSE – pod kódovým označením „SAP“. V České republice působí společnost od roku 1992 a dosud získala přibližně 900 zákazníků z oblasti podniků, finančních institucí a organizací veřejné správy.

Portfolio SAP BusinessObjects mění způsob fungování organizací prostřednictvím propojení lidí, informací a podnikání. Díky otevřeným řešením, která pracují v heterogenních prostředích a v oblastech jako jsou „business inteligence“, řízení informací, řízení výkonnosti firem a kontrola, řízení rizik a dodržování standardů, umožňuje portfolio SAP BusinessObjects organizacím každodenně uskutečňovat jejich vytýčené strategie.

Více informací najdete na www.sap.com.

DigiZone.cz: Placené VoD a obsah zdarma

Placené VoD a obsah zdarma

Vitalia.cz: 9 největších mýtů o mase

9 největších mýtů o mase

Podnikatel.cz: Chtějte údaje k dani z nemovitostí do mailu

Chtějte údaje k dani z nemovitostí do mailu

Podnikatel.cz: Změny v cestovních náhradách 2017

Změny v cestovních náhradách 2017

Vitalia.cz: Test na HIV je zdarma i za pět set

Test na HIV je zdarma i za pět set

Měšec.cz: Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Měšec.cz: Za palivo zaplatíte mobilem (TEST)

Za palivo zaplatíte mobilem (TEST)

Vitalia.cz: Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Měšec.cz: Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Vitalia.cz: Když přijdete o oko, přijdete na rok o řidičák

Když přijdete o oko, přijdete na rok o řidičák

120na80.cz: Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Měšec.cz: Jak levně odeslat balík přímo z domu?

Jak levně odeslat balík přímo z domu?

120na80.cz: Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

Podnikatel.cz: Udávání kvůli EET začalo

Udávání kvůli EET začalo

Podnikatel.cz: 3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

Root.cz: Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

DigiZone.cz: Perspektivy TV v roce 1939 podle časopisu Life

Perspektivy TV v roce 1939 podle časopisu Life

Root.cz: 250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

120na80.cz: Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček