Hlavní navigace

Komunikační řešení společností Siemens a T-Systems nyní mluví jedním hlasem

29. 4. 2010

[Tisková zpráva] Globální partnerství pro korporátní zákazníky. Příležitost pro pokročilá hlasová a datová řešení s přístupem přes internet. Řešení „Hlas jako služba“ je stále důležitější.

Společnosti Siemens Enterprise Communications GmbH & Co. KG (SEN) a T-Systems uzavřely globální dohodu, která umožní poskytovat firemním zákazníkům standardizovaná a efektivní řešení, rychlejší nasazení a rozvoj technologií a celosvětové služby. Obě společnosti patří mezi významné poskytovatele komunikačních řešení pro korporátní zákazníky a veřejnou správu.

Dnešní doba klade velký důraz na integraci veškerých komunikačních kanálů do sjednoceného prostředí. Tyto trendy jsou reprezentovány řešením, které je postaveno na sjednocené komunikaci (Unified Communications – UC). Dnešní datové a síťové prostředí je obvykle postaveno na proprietárních částích od různých výrobců, kteří obvykle nenabízejí komplexní řešení pro sjednocenou komunikaci. Nová dohoda mezi firmou Siemens a T-Systems usnadní migraci a integraci technologií u zákazníků obou firem.

„Kromě aplikací, služeb datových center a úložišť poskytujeme stále většímu počtu zákazníků řešení „hlas jako služba přes internet,“ říká Reinhard Clemens, člen představenstva společnosti Deutsche Telekom a generální ředitel T-Systems. „Ve společnosti Siemens Enterprise Communications jsme našli kompetentního partnera, který umožní našim zákazníkům opustit proprietární telefonní systémy a přejít na nejvyšší kvalitativní úroveň s technologiemi, které využívají internet a datové sítě.“

„Společnost T-Systems významně přispívá k rozvoji našich řešení Open Communications. T-Systems poskytuje firemním zákazníkům lepší funkcionalitu, maximální flexibilitu a pomáhá k úspoře nákladů,“ říká Hamid Akhavan, generální

ředitel společnosti Siemens Enterprise Communications. „T-Systems poskytuje datová centra a infrastrukturu, naše společnost zajišťuje vrstvy, které jsou nezbytné pro integraci hlasu a sjednocené komunikace. Partnerství s T-Systems posiluje tržní pozici obou firem v oblasti hlasových služeb a sjednocené komunikace. Zároveň pomáháme zákazníkům dosáhnout jejich cílů a připravit se na výzvy, které je v budoucnu očekávají.“

Mnoho zákazníků firmy T-Systems již používá služby sjednocené komunikace, které vznikají ve spolupráci s firmou Siemens Enterprise Communications. Významnou referencí v této oblasti je firma BP (energetika).

Řešení pro sjednocenou komunikaci a moderní hlasové služby založené na principu Voice over IP pro firemní zákazníky poskytuje společnost T-Systems i v České republice. Nová dohoda se společností Siemens Enterprise Communications se promítne i do nabídky a spolupráce na českém trhu.

O společnosti T-Systems
T-Systems Czech Republic nabízí síťově orientovaná ICT řešení a služby zahrnující systémovou integraci, implementaci a provoz ICT systémů. Zaměřuje se především na podnikovou klientelu, a to jak na nadnárodní koncerny s celosvětovou působností, tak i na významné lokální podniky. V roce 2009 činily výnosy společnosti přes tři miliardy korun.

Skupina T-Systems patřící do koncernu Deutsche Telekom AG je jedním z vedoucích evropských poskytovatelů služeb a řešení informačních a komunikačních technologií (ICT) pro podnikové zákazníky. Skupina má přes 45.000 zaměstnanců ve více než 20 zemích světa a její výnosy v roce 2009 činily přibližně devět miliard eur.

Služby společnosti T-Systems představují pro zákazníky optimalizaci procesů, zlepšení kvality a snížení nákladů na oblast interních ICT systémů. To ve svém důsledku poskytuje zákazníkům vyšší flexibilitu a možnost koncentrace na jejich hlavní předmět činnosti. Informace o společnosti a jejích službách najdete na internetových stránkách www.t-systems.cz nebo na mezinárodních stránkách www.t-systems.com.

Vitalia.cz: Pane doktore, je to akutní!

Pane doktore, je to akutní!

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

DigiZone.cz: DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Root.cz: „Chytré“ kamery útočí po internetu

„Chytré“ kamery útočí po internetu

Měšec.cz: Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Podnikatel.cz: Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

Vitalia.cz: dTest vybral nejlepší indukční desku

dTest vybral nejlepší indukční desku

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Vitalia.cz: Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně