Hlavní navigace

Siemens Home and Office Communication Devices posiluje oblast middlewaru bran spoluprací s firmou Jungo

17. 1. 2008

[Tisková zpráva] Společnosti Siemens Home and Office Communication Device (SHC), přední výrobce širokopásmových routerů a DECT a IP telefonů, a Jungo Ltd., vedoucí poskytovatel širokopásmových služeb s přidanou hodnotou, spojují své síly a vlastníkům sítí a poskytovatelům internetových služeb nabízejí brány pro dokonalejší služby příští generace. Vylepšené brány Siemens Gigaset fungující na softwarové platformě OpenRG™ společnosti Jungo umožní poskytovatelům služeb nabízet zákazníkům nové služby a aplikace domácí zábavy, například televizi přes internetový protokol (IPTV) a video na vyžádání (VOD).

Strategická spolupráce společností SHC a Jungo spojuje sílu nejlepšího softwaru s globálním výrobcem a značkou a poskytovatelům služeb otevírá příležitost nabízet nové inovativní služby za výrazně nižších provozních nákladů. Zavedení dokonalejšího společného řešení sníží náklady na údržbu a vývojový čas nových aplikací. Výsledkem bude rychlejší a snadnější uvedení služeb jako IPTV a VOD.

Představením nových služeb mohou poskytovatelé získat příjmy, zachovat si zákazníky a odlišit se od konkurence. Koncoví uživatelé také profitují z nových služeb podle vlastních potřeb, dalších bezpečnostních funkcí a velmi snadného aktivačního procesu využívajícího novou jednoduchou technologii Plug and Play.

Software Jungo OpenRG podporuje všechny běžné domácí a přístupové sítě, a tak domácí síti umožňuje začlenit DSL a kabelový internet, dokonalejší telefonii, konvergenci pevné a mobilní linky (FMC) a domácí archiv. Brány Siemens na bázi softwaru Jungo OpenRG umožňují operátorům nabízet další aplikace a služby, například vysoce kvalitní Voice over IP, služby zabezpečení dat, video služby a vzdálený management. Všechny vlastnosti a funkce jsou dostupné na jediné, otevřené, škálovatelné a okamžitě použitelné platformě. Ta může být nakonfigurována a aktualizována vzdáleně. Poskytovatel služeb ji také může snadno upravit tak, aby vyhovovala individuálním potřebám různých zákaznických skupin.

„Požadavky na šířku pásma stále rostou,“ vysvětlil dr. Jochen Eickholt, výkonný ředitel společnosti SHC. „Poptávka po filmech z internetu se zvyšuje – video portály a služby, online hry a IPTV jsou populárnější, a to vše lze nabízet pouze používáním nejnovějšího softwaru. Díky partnerství se společností Jungo nyní Siemens Gigaset nabízí dokonalé, ekonomické a dlouhodobé řešení, a tak dovoluje operátorům flexibilně reagovat na rostoucí očekávání jejich zákazníků.“

„Spojení globální značky, výrobních schopností a produktových možností společnosti Siemens Home and Office Communication Devices s osvědčenými softwarovými výrobky firmy Jungo znamená vedení na trhu s domácími branami pro širokopásmové operátory,“ řekl Eran Rom, výkonný ředitel společnosti Jungo. „SHC má k dispozici dlouholeté zkušenosti, prvotřídní hardware a vynikající design, což je ideální základ pro to, aby společnost Jungo dodala své know-how a inovativní řešení pro software bran.“

Brány Siemens založené na platformě OpenRG budou nabízeny od jara 2008.

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Lupa.cz: Z pražského sídla CETINu budou byty

Z pražského sídla CETINu budou byty

Podnikatel.cz: Hygiena je věda, tohle ale přehnali

Hygiena je věda, tohle ale přehnali

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DigiZone.cz: DVB-T2: problémy českých TV stanic

DVB-T2: problémy českých TV stanic

Vitalia.cz: Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

Měšec.cz: Povinné ručení podle najetých kilometrů

Povinné ručení podle najetých kilometrů

120na80.cz: Neplivejte pecky z vína

Neplivejte pecky z vína

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Měšec.cz: Když krachuje banka

Když krachuje banka

Vitalia.cz: Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Vitalia.cz: Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

120na80.cz: Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Podnikatel.cz: První česká finta, jak lze obejít #EET

První česká finta, jak lze obejít #EET

Root.cz: „Chytré“ kamery útočí po internetu

„Chytré“ kamery útočí po internetu