Hlavní navigace

SITRONICS představuje změny ve vedení telekomunikační divize

16. 3. 2007

[Tisková zpráva] Praha/Hannover (CeBIT), 16. března 2007 – SITRONICS JSC dnes na veletrhu CeBIT představil tři nové muže ve vedení své divize Telecom Solutions. Igor Hulák zaujal pozici výkonného ředitele, Alexander Manos a Jevgenij Maximenko se stali náměstky ředitele s odpovědností za oblast východní Evropy, Středního Východu a Afriky, respektive Ruska a zemí Společenství nezávislých států.

Igor Hulák pracuje ve společnosti SITRONICS Telecom Solutions (dříve STROM telecom) od roku 2005. Původně působil jako náměstek generálního ředitele společnosti STROM telecom a od srpna 2006 hrál z pozice prvního náměstka výkonného a finančního ředitele společnosti INTRACOM Telecom významnou roli při převzetí 51% podílu v této firmě společností SITRONICS. Holding SITRONICS dnes zároveň oznámil, že Nihad Hurem, zakladatel a bývalý výkonný ředitel společnosti SITRONICS Telecom Solutions, Czech Republic nadále povede vývoj a výzkum v oblasti telekomunikačních projektů.

„Igor Hulák čelí obtížnému ale zajímavému úkolu, kterým je sjednocení všech aktivit získaných koncernem SITRONICS do jedné společnosti. SITRONICS Telecom Solutions je nadnárodní společnost s aktivitami po celém světě. Je proto logické, že ji povede člověk, který má rozsáhlé zkušenosti v oblasti mezinárodního obchodu,” vysvětlil Jevgenij Utkin, prezident společnosti SITRONICS. „Panu Huremovi, který založil STROM telecom, jsem vděčný za jeho nesmírný přínos k rozvoji společnosti. Vývoj a výzkum je pro SITRONICS klíčovou oblastí a vědomosti pana Hurema budou i nadále pro SITRONICS významným přínosem.“

Igor Hulák, výkonný ředitel, SITRONICS Telecommunication Solutions
Igor Hulák se narodil v roce 1970 v Uherském Hradišti. Vysokoškolské vzdělání v oboru ekonomie získal na Fakultě mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze, které si rozšířil na Sheffield Hallam University, kde získal titul MBA. Igor Hulák je také absolventem studijního programu Corporate Finance na London Business School. Igor v průběhu své kariéry získal také rozsáhlé praktické zkušenosti s vedením mezinárodního obchodu a finančním a strategickým plánováním.

Před svým příchodem do společnosti STROM telecom v roce 2005 pracoval Igor Hulák 11 let v rámci anglicko-skandinávské skupiny Outokumpu, kde byl nejprve zodpovědný za rozvoj aktivit společnosti ve střední a východní Evropě, později byl jmenován viceprezidentem společnosti pro finance a strategii ve Velké Británii. V srpnu roku 2006 zaujal Igor Hulák také pozici náměstka výkonného a finančního ředitele společnosti INTRACOM TELECOM.

Alexander Manos, náměstek výkonného ředitele, SITRONICS Telecom Solutions Alexander Manos se narodil ve Washingtonu v roce 1971. Vystudoval obor elektrotechnické inženýrství a ekonomii na Brownově univerzitě a titul MA v oborech elektrotechnické inženýrství a počítačové technologie získal na prestižním Massachusetts Institute of Technology (MIT).

Alexander Manos byl od roku 1998 součástí vedení společnosti INTRACOM telecom. V roce 2002 začal řídit její dceřinou společnost CONKLIN CORPORATION v americké Atlantě, do funkce výkonného ředitele byl jmenován v prosinci 2002.

V březnu 2004 byl Alexander Manos jmenován generálním manažerem korporátního marketingu a divize mezinárodních služeb a v lednu 2005 výkonným ředitelem divize telekomunikačních systémů. O rok později převzal Alexander řízení celé společnosti INTRACOM TELECOM.

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

DigiZone.cz: DVB-T2: ČRa a přechodová síť 12

DVB-T2: ČRa a přechodová síť 12

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Měšec.cz: Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Lupa.cz: Proč nevěřít Muskovi a jeho cestám na Mars

Proč nevěřít Muskovi a jeho cestám na Mars

Podnikatel.cz: Co se změní v daňovém zvýhodnění 2017?

Co se změní v daňovém zvýhodnění 2017?

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

120na80.cz: 10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Vitalia.cz: dTest vybral nejlepší indukční desku

dTest vybral nejlepší indukční desku

Podnikatel.cz: Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Podnikatel.cz: Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Root.cz: „Chytré“ kamery útočí po internetu

„Chytré“ kamery útočí po internetu

Měšec.cz: Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka