Hlavní navigace

SKYPE OHLAŠUJE NEOMEZENÉ MEZINÁRODNÍ VOLÁNÍ, DÍKY NĚMUŽ MŮŽETE BÝT V KONTAKTU S VÍCE NEŽ TŘETINOU OBYVATEL NA CELÉM SVĚTĚ

22. 4. 2008

[Tisková zpráva] … volejte bez starostí, za nízké sazby a v kteroukoli denní i noční dobu – pro žádný z levných měsíčních paušálů nemusíte uzavírat dlouhodobé smlouvy…

Praha, 21. dubna 2008 – Společnost Skype dnes oznámila zavedení neomezeného* volání – nyní je možné být v kontaktu s více než třetinou obyvatel na celém světě díky nabídce nových předplacených služeb pro volání. Nové tarify jsou prvním případem, kdy společnost Skype nabídla jediný, pevný tarif pro mezinárodní hovory na pevné linky ve 34 zemích.

Pro nové tarify není nutné uzavírat dlouhodobé smlouvy. Volat můžete kdykoli si budete přát – během dne nebo v noci, kterýkoli den v týdnu. Ode dneška si můžete vybrat jeden ze tří typů tarifů – od neomezeného volání na pevné linky v zemi, kterou si zvolíte, až po pevné linky v 34 cílových zemích na celém světě.

Viceprezident a generální ředitel společnosti Skype Stefan Oberg řekl: „Pro Skype se jedná o naprosto přirozený krok. Společnost Skype byla založena na principu zpřístupnit bezplatné hlasové i video hovory lidem na celém světě. A nyní díky tomuto našemu kroku může celá komunita uživatelů Skype být v kontaktu s přáteli a rodinami, které ještě na Skypu nejsou. Naše tarify poskytují lidem snadnou a bezproblémovou volbu, jak a kdy se budou se svými blízkými chtít spojit.“

Stefan Oberg pokračuje: „Pokud například žijete v Londýně, můžete za pouhých 2,95 € měsíčně volat své babičce v Polsku kdykoli budete chtít, povídat si bez přerušení až šest hodin a ani trochu se netrápit tím, kolik vás to bude stát. Vaše babička přitom nemusí o Internetu vědět vůbec nic. Jednoduše využijete paušálem předplacenou službu a můžete volat – ona jen zdvihne sluchátko. A pokud jsou vaši přátelé a rodina rozptýleni po celém světě, můžete s kýmkoli z nich mluvit za pouhých 8,95 € za měsíc. Když zkombinujete tři vlastnosti poskytované zdarma, díky nimž si Skype získal svou oblibu – od zasílání okamžitých zpráv přes konferenční hovory až po video hovory – a připojíte k nim naše nové tarify, je obtížné najít lepší alternativu.“

Na celém světě používá Skype více než 309 miliónů lidí, a to nejrůznějšími způsoby – ať se již jedná o pravidelné každotýdenní video hovory se sestrou v Paříži nebo posílání okamžitých zpráv kamarádovi z koleje v Tokiu anebo hovory s obchodním partnerem za oceánem.

Podrobnější informace o možnosti zakoupení předplacených služeb můžete snadno získat na adrese skype.com/go/sub­scriptions. Pokud si koupíte jeden z nových tarifů na tři měsíce nebo na celý rok do 1. června 2008, získáte navíc další slevu ve výši 33%.

Zaplatíte pouze jediný paušální měsíční poplatek. Žádné skryté náklady nebo dodatečné poplatky za spojení.

Souběžně s našimi novými tarify Skype i nadále nabízí možnost zvanou „Pay As You Go“ („plaťte, co utratíte“). Vložte pouhých 10 € na svůj Skype účet a můžete volat komukoli a kdykoli budete chtít za velmi nízké ceny.

*Neomezené volání: všechna volání podléhají FUP (fair usage policy – zásadám spravedlivého využívání) společnosti Skype, které jsou stanoveny na 10.000 minut za měsíc (což odpovídá více než 5 hodinám hovoru každý den). Nevztahuje se na volání na placená, nikoli geograficky daná a jiná speciální čísla.

**Ceny jsou uvedeny bez DPH. Pro země, které patří do EU, se vztahuje 15% lucemburská DPH.

120na80.cz: Vitaminová abeceda

Vitaminová abeceda

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Root.cz: Kamery Sony se dají ovládnout na dálku

Kamery Sony se dají ovládnout na dálku

Měšec.cz: Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Měšec.cz: U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph

DigiZone.cz: Milan Kruml: procházka TV historií

Milan Kruml: procházka TV historií

Podnikatel.cz: Na 3. prosince se chystá protest proti EET

Na 3. prosince se chystá protest proti EET

Měšec.cz: Finančním poradcům hrozí vracení provizí

Finančním poradcům hrozí vracení provizí

DigiZone.cz: Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

Vitalia.cz: Jmenuje se Janina a žije bez cukru

Jmenuje se Janina a žije bez cukru

120na80.cz: Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Podnikatel.cz: 3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

DigiZone.cz: HD programy ČT i v UPC Horizon

HD programy ČT i v UPC Horizon

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

Měšec.cz: Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Podnikatel.cz: Udávání kvůli EET začalo

Udávání kvůli EET začalo

Měšec.cz: Golfové pojištění: kde si jej můžete sjednat?

Golfové pojištění: kde si jej můžete sjednat?

Vitalia.cz: Dáte si jahody s plísní?

Dáte si jahody s plísní?