Hlavní navigace

Sloučení produktových řad HP ProCurve a 3Com vnímá Azlan jako zásadní příležitost pro obchodní partnery

[Tisková zpráva] Praha, 6. 5. 2010 – Azlan, divize podnikových systémů celoevropské distribuční sítě Computer 2000, označil sloučení produktových řad HP ProCurve a 3Com jako významnou příležitost pro síťové resellery, která zároveň vybízí partnery obou výrobců k zapojení se do programů migrace a vzájemného využívání zkušenostní pro co nejrychlejší vytvoření jednotné produktové řady.

Převzetí 3Comu firmou HP umožňuje prodejcům přístup k obsáhlým a velmi flexibilním řadám síťových řešení, které umožní klientům využít sílu konvergence k urychlení obchodního růstu při nižších nákladech na vlastnictví. Nové síťové portfolio HP kombinuje HP ProCurve LAN produkty v segmentu hraničních přepínačů s 3Com řešeními pro routing, zabezpečení, datová centra a switching v páteřích velkých podnikových sítí. Poskytuje tak ideální základ pro plně konvergované infrastruktury, který pružně reaguje na měnící se potřeby trhu.

Azlan jako jeden z největších distribučních partnerů HP i 3Com má ideální předpoklady k zachování kontinuity dodávek zboží, služeb a podpory a tím umožňuje maximalizovat výhody, které nové portfolio přinese jak koncovým uživatelům, tak obchodním partnerům.

„Sloučení produktových řad HP Procurve a 3Com má obrovský potenciál pro partnery v prodejních kanálech. Obě společnosti vlastní výjimečné technologie a zkušenosti na poli vysoce výkonných sítí, bezdrátových technologií, sjednocených komunikací a zabezpečení a navíc se navzájem dokonale doplňují. Očekáváme výrazný potenciál jak pro již existující zákazníky tak pro dynamický rozvoj nových obchodů. Azlan bude průkopníkem v pomoci partnerům identifikovat a maximalizovat nové příležitosti pro jejich růst.“ říká Mark Walker, Director for Converged Infrastructure, Azlan UK.

Azlan spatřuje obzvláště dobré vyhlídky na poli rychlého rozvoje konvergovaných síťových řešení. „Jak HP, tak 3Com jsou na síťovém trhu již zavedené a důvěryhodné značky. Očekáváme, že spojením produktových řad budeme moci poskytovat zákazníkům na enterprise i SMB trzích škálovatelná, flexibilní a vysoce funkční síťová řešení.“ dodává Mark Walker, Director for Converged Infrastructure, Azlan UK.

Azlan plánuje významné investice k zajištění přístupu resellerů k informacím, vzdělávání a řešením, která budou nezbytná pro zajištění kontinuity obchodu. Díky jeho bezkonkurenčním zdrojům a úzkým obchodním vztahům s oběma společnostmi má Azlan jedinečnou výchozí pozici v poskytování přístupu k produktům resellerům a v podpoře jejich rychlého přechodu k novému jednotnému obchodnímu kanálu.

Nové HP Networking portfolio se skládá ze čtyř hlavních produktových řad:

  • řada A poskytuje plně vybavené síťové technologie s maximální propustností pro podnikové zákazníky, se sníženou spotřebou energie, zjednodušeným managementem a s redundantními centrálními přepínacími maticemi.
  • řada E pro středně velké klienty, hledající cenově dostupné a snadno použitelné technologie
  • řada V určená pro malé a středně velké podniky usnadňující jejich růst na základě otevřených a na standardech založených řešeních
  • řada S nabízející zákazníkům zvýšení zabezpečení sítě a ochrany využívající nejpokročilejší metody odhalování zranitelností

O společnosti Tech Data Distribution
Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, která je od roku 1999 vlastněna americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. Společnost dosáhla v roce 2008 obratu 6,4 mld. Kč.

O společnosti Tech Data Corporation
Společnost Tech Data Corporation (NASDAQ GS: TECD), založená v r. 1974, je předním distributorem produktů informačních technologií, s více než 100 000 zákazníky ve více než 100 zemích po celém světě. Obchodní model společnosti umožňuje poskytovatelům řešení, výrobcům a vydavatelům efektivněji prodávat své produkty a podporovat koncové uživatele od malých a středních firem (SMB) až po velké podniky. Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 109. místě a dosáhla tržeb ve výši 22,1 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2010. Více informací najdete na: www.techdata.com

Vitalia.cz: Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Měšec.cz: Za palivo zaplatíte mobilem (TEST)

Za palivo zaplatíte mobilem (TEST)

Podnikatel.cz: Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

DigiZone.cz: Placené VoD a obsah zdarma

Placené VoD a obsah zdarma

Podnikatel.cz: Změny v cestovních náhradách 2017

Změny v cestovních náhradách 2017

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

DigiZone.cz: ČT má dalšího zástupce v EBU

ČT má dalšího zástupce v EBU

DigiZone.cz: NG natáčí v Praze seriál o Einsteinovi

NG natáčí v Praze seriál o Einsteinovi

Vitalia.cz: Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

Vitalia.cz: Když přijdete o oko, přijdete na rok o řidičák

Když přijdete o oko, přijdete na rok o řidičák

120na80.cz: Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

DigiZone.cz: Perspektivy TV v roce 1939 podle časopisu Life

Perspektivy TV v roce 1939 podle časopisu Life

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

Root.cz: 250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

Měšec.cz: Jak levně odeslat balík přímo z domu?

Jak levně odeslat balík přímo z domu?

DigiZone.cz: Recenze Westworld: zavraždit a...

Recenze Westworld: zavraždit a...

Měšec.cz: Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

DigiZone.cz: Rádio Šlágr má licenci pro digi vysílání

Rádio Šlágr má licenci pro digi vysílání

Vitalia.cz: Pravda o přibírání na zimu

Pravda o přibírání na zimu

Měšec.cz: Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)