Hlavní navigace

Snadno a rychle na web – se systémem Amadeo

19. 7. 2007

[Tisková zpráva] Brno, Praha, 18. července 2007 – Amadeo, český dodavatel webových řešení a služeb, přináší zákazníkům další možnosti vylepšení webových prezentací prostřednictvím svého stejnojmenného publikačního systému. Rozšíření přináší modul pro automatické generování RSS kanálů, efektivním marketingovým nástrojem je podpora snadného vytváření webových formulářů a zpracování zaslaných odpovědí.

Kvalitní webová prezentace dnes patří k základním nástrojům pro komunikaci se stávajícími i potenciálními zákazníky a obchodními partnery. Zároveň jde o značně efektivní způsob prezentace, který nevyžaduje přemrštěné investice do tradiční formy reklamy nebo marketingu.

Jak vypadá opravdu dobrý web?
Každá webová prezentace se pro návštěvníka může stát oblíbeným informačním zdrojem, stejně tak ale místem, kam se podívá pouze jednou. Rozhodují o tom zdánlivé maličkosti. Pouze asi jen 10 vteřin má prezentace na to, aby upoutala pozornost a aby na ní nově příchozí návštěvník rychle našel to, co hledá. Neaktualizovaný obsah či archaický vzhled jej téměř určitě odradí od dalšího hledání a opakované návštěvy. Naopak, přehledná struktura, aktuální obsah a moderní design jsou zárukou úspěchu, klíčového zejména u komerčních webových prezentací.

Snadno a rychle na web
Amadeo, univerzální publikační systém pro správu internetových prezentací, poskytuje jednoduché intuitivní ovládání přes webové rozhraní, zaručující uživatelům rychlou a efektivní editaci obsahu doslova 24 hodin denně a po 7 dnů v týdnu. Uživatelé se zároveň nemusí jakkoliv zatěžovat starostí o programovací jazyky či optimalizaci pro různá prostředí – Amadeo zajišťuje 100% podporu webových standardů a také 100% kompatibilitu s dostupnými internetovými prohlížeči. Integrovaný editor zcela automaticky generuje plnohodnotný a korektní XHTML kód, což mimo jiné zajišťuje také bezproblémové propojení na další podnikové aplikace a informační systémy zákazníka.

Vše pro plně funkční web
„Na rozdíl od mnoha jiných publikačních systémů obsahuje Amadeo standardně vše potřebné pro plnohodnotné publikování informací na webu – vše důležité je již zahrnuto v základní ceně. Amadeo umožňuje také přesně a snadno nastavit rozličné úrovně oprávnění pro různé uživatele,“ doplňuje Petr HRUBAN, ředitel Amadeo.cz. „Funkčnost celého systému lze bezproblémově rozšířit pomocí připravených modulů, stejně jako modulů zhotovených na míru dle individuálních potřeb každého zákazníka.“

Moudří již vsadili na Amadeo
Jednoduché, přehledné a efektivní rozhraní oslovuje společnosti různých velikostí a z rozličných oborů – od známých dodavatelů IT řešení přes renomované výrobce stavebních prvků až například po exkluzivní restaurant v centru Prahy. Svou důvěru mu věnovaly společnosti TÜV UVMV s.r.o. (nezávislá a mezinárodně uznávaná schvalovací a zkušební autorita pro automobilový průmysl, součást automobilové divize holdingu TÜV SÜD AG), ANECT a.s. (přední český dodavatel profesionálních informačních a komunikačních řešení), Onduline (přední výrobce lehkých střešních krytin), mateřská agentura Virklis, a.s., a řada dalších.

Případové studie nasazení publikačního systému v praxi naleznete na adrese: www.amadeo.cz/cs/re­ference/pripa­dove-studie.

Vyzkoušejte si sami
Jednoduchost práce v publikačním systému Amadeo si můžete vyzkoušet zdarma a bez nutnosti jakékoliv instalace. Bližší informace najdete na adrese: www.amadeo.cz/cs/pu­blikacni-system-amadeo/zkusebni-verze.

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

DigiZone.cz: DVB-T2: ČRa a přechodová síť 12

DVB-T2: ČRa a přechodová síť 12

Vitalia.cz: dTest vybral nejlepší indukční desku

dTest vybral nejlepší indukční desku

DigiZone.cz: DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

Root.cz: „Chytré“ kamery útočí po internetu

„Chytré“ kamery útočí po internetu

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Měšec.cz: Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Podnikatel.cz: Co se změní v daňovém zvýhodnění 2017?

Co se změní v daňovém zvýhodnění 2017?

Podnikatel.cz: Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Root.cz: WoSign a StartCom se oddělí a vymění vedení

WoSign a StartCom se oddělí a vymění vedení

Podnikatel.cz: Toto je aplikace EET. Seznamte se

Toto je aplikace EET. Seznamte se

Podnikatel.cz: Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Podnikatel.cz: Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Podnikatel.cz: Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?