Hlavní navigace

Sníh na Atlasu - vše co potřebujete vědět, pokud se chystáte na

14. 12. 2005

[Tisková zpráva] Nastala nám opět zima a lyžařská sezóna je v plném proudu. Pokud jste se ještě nerozhodli, kam letos za sněhem, sněhový speciál na Atlasu Vám v tom určitě pomůže.

Speciál, který návštěvníci Atlasu naleznou na adrese cestovani.atlas­.cz v sekci Sníh, přináší veškeré informace související s děním na horách, ať už v České republice, na Slovensku či kdekoliv jinde ve světě.

Úvodní stránka je věnována převážně důležitým aktualitám, které by si neměl nechat ujít žádný příznivec zimních aktivit. Zde se například dozvíte, které regiony trpí špatnými podmínkami pro lyžování, které jsou přelidněné a které naopak vykazují vysokou spokojenost návštěvníků. Díky tomu se můžete vyhnout zbytečným nepříjemnostem.

Zimním nadšencům je zde k nahlédnutí řada zajímavých článků o zimních sportech i jednotlivých lyžařských regionech, v nichž se zaujatě odráží vlastní zážitky jejich autorů. Protože v zimě se dá praktikovat mnoho sportů, je záběr velmi široký, počínaje lyžováním přes snowboarding, bruslení, bobování, skeleton až po takové, o jejichž existenci možná nemáte ani tušení.

Stav sněhu na horách zajímá rovněž kdekoho, kdo by nerad jezdil obloučky kolem travnatých ploch, proto také hned na první stránce figuruje přehledná tabulka s informacemi o celkové a nově napadané sněhové pokrývce v různých regionech. Kompletní výpis všech regionů získá uživatel jediným klikem na příslušný odkaz.

Speciál dále zahrnuje informace o vybraných českých zimních střediscích, což pohodlně usnadní výběr toho, který nejlépe odpovídá Vaším požadavkům. Tato rubrika Vás seznámí s historií střediska, tím, čím je nejvíc charakteristické, nabízí možnost vyhledat si ubytování v místních pensionech, hotelích a chybět nemohou ani informace o sjezdovkách (délka, náročnost), provozu lanovek a vleků (délka, typ), běžeckých tratích i cenách za lístky či permanentky včetně možných slev. Díky rozpisu kontaktů se můžete snadno telefonicky či přes internet informovat na vše co potřebujete vědět přímo v místě, kam se chystáte jet. Pro potřebu v nouzi jsou zde uvedena i čísla na horskou službu.

K dispozici jsou také důležité dopravní informace, které pomohou zejména těm, kteří cestují ve vlastním případně hromadnou dopravou.

Snowboardisté jistě ocení komplexní přehled SNB parků v České republice, kde se dozví vše o skladbě překážek a celkovém vybavení s odkazy na konkrétní parky.

V případě, že plánujete zimní dovolenou s využitím služeb některé z cestovních agentur, pomocí odkazu na zájezdy v rámci informací o jednotlivých střediscích se dostanete na široký přehled v sekci Zájezdy, ve které stačí vybrat typ „lyžařský“. Nechybí ani možnost nezávazné objednávky.

Preferujete-li lyžování v zahraničí s vlastním programem a potřebujete se na požadované místo v zahraničí pouze dopravit, s Atlasem je to snadné. Stačí jednoduše využít on-line nákupu mezinárodní jízdenky či letenky.

Na závěr příznivcům prodloužených víkendů na horách připomínáme, že je pro ně na Atlasu k dispozici katalog ubytovacích zařízení, z nichž převážná většina slouží jako samostatné relaxační středisko s řadou nadstandardních služeb.

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

Vitalia.cz: Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

DigiZone.cz: Test set-top boxu s „DVB-T2ověřeno“

Test set-top boxu s „DVB-T2ověřeno“

Podnikatel.cz: První česká finta, jak lze obejít #EET

První česká finta, jak lze obejít #EET

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Měšec.cz: Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P
MarketVoice

Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

120na80.cz: Neplivejte pecky z vína

Neplivejte pecky z vína

Vitalia.cz: Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Měšec.cz: ČNB: ERB bank není solventní

ČNB: ERB bank není solventní

Root.cz: OnlyOffice: hezké rozhraní, horší kompatibilita

OnlyOffice: hezké rozhraní, horší kompatibilita

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Vitalia.cz: Jakákoli změna znaménka varuje

Jakákoli změna znaménka varuje

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

120na80.cz: Sem vás dají, když budete v karanténě

Sem vás dají, když budete v karanténě

Měšec.cz: Povinné ručení podle najetých kilometrů

Povinné ručení podle najetých kilometrů