Hlavní navigace

Sníh na Atlasu - vše co potřebujete vědět, pokud se chystáte na

14. 12. 2005

[Tisková zpráva] Nastala nám opět zima a lyžařská sezóna je v plném proudu. Pokud jste se ještě nerozhodli, kam letos za sněhem, sněhový speciál na Atlasu Vám v tom určitě pomůže.

Speciál, který návštěvníci Atlasu naleznou na adrese cestovani.atlas­.cz v sekci Sníh, přináší veškeré informace související s děním na horách, ať už v České republice, na Slovensku či kdekoliv jinde ve světě.

Úvodní stránka je věnována převážně důležitým aktualitám, které by si neměl nechat ujít žádný příznivec zimních aktivit. Zde se například dozvíte, které regiony trpí špatnými podmínkami pro lyžování, které jsou přelidněné a které naopak vykazují vysokou spokojenost návštěvníků. Díky tomu se můžete vyhnout zbytečným nepříjemnostem.

Zimním nadšencům je zde k nahlédnutí řada zajímavých článků o zimních sportech i jednotlivých lyžařských regionech, v nichž se zaujatě odráží vlastní zážitky jejich autorů. Protože v zimě se dá praktikovat mnoho sportů, je záběr velmi široký, počínaje lyžováním přes snowboarding, bruslení, bobování, skeleton až po takové, o jejichž existenci možná nemáte ani tušení.

Stav sněhu na horách zajímá rovněž kdekoho, kdo by nerad jezdil obloučky kolem travnatých ploch, proto také hned na první stránce figuruje přehledná tabulka s informacemi o celkové a nově napadané sněhové pokrývce v různých regionech. Kompletní výpis všech regionů získá uživatel jediným klikem na příslušný odkaz.

Speciál dále zahrnuje informace o vybraných českých zimních střediscích, což pohodlně usnadní výběr toho, který nejlépe odpovídá Vaším požadavkům. Tato rubrika Vás seznámí s historií střediska, tím, čím je nejvíc charakteristické, nabízí možnost vyhledat si ubytování v místních pensionech, hotelích a chybět nemohou ani informace o sjezdovkách (délka, náročnost), provozu lanovek a vleků (délka, typ), běžeckých tratích i cenách za lístky či permanentky včetně možných slev. Díky rozpisu kontaktů se můžete snadno telefonicky či přes internet informovat na vše co potřebujete vědět přímo v místě, kam se chystáte jet. Pro potřebu v nouzi jsou zde uvedena i čísla na horskou službu.

K dispozici jsou také důležité dopravní informace, které pomohou zejména těm, kteří cestují ve vlastním případně hromadnou dopravou.

Snowboardisté jistě ocení komplexní přehled SNB parků v České republice, kde se dozví vše o skladbě překážek a celkovém vybavení s odkazy na konkrétní parky.

V případě, že plánujete zimní dovolenou s využitím služeb některé z cestovních agentur, pomocí odkazu na zájezdy v rámci informací o jednotlivých střediscích se dostanete na široký přehled v sekci Zájezdy, ve které stačí vybrat typ „lyžařský“. Nechybí ani možnost nezávazné objednávky.

Preferujete-li lyžování v zahraničí s vlastním programem a potřebujete se na požadované místo v zahraničí pouze dopravit, s Atlasem je to snadné. Stačí jednoduše využít on-line nákupu mezinárodní jízdenky či letenky.

Na závěr příznivcům prodloužených víkendů na horách připomínáme, že je pro ně na Atlasu k dispozici katalog ubytovacích zařízení, z nichž převážná většina slouží jako samostatné relaxační středisko s řadou nadstandardních služeb.

DigiZone.cz: Mňam TV splnila slib a odešla z DVB-T

Mňam TV splnila slib a odešla z DVB-T

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Měšec.cz: Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

120na80.cz: Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Vitalia.cz: Tesco: Chudá rodina si koupí levné polské kuře

Tesco: Chudá rodina si koupí levné polské kuře

Podnikatel.cz: EET zvládneme, budou horší zákony

EET zvládneme, budou horší zákony

Měšec.cz: Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

120na80.cz: Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

120na80.cz: Bojíte se encefalitidy?

Bojíte se encefalitidy?

Podnikatel.cz: Pozor, pojišťovny mění čísla účtů

Pozor, pojišťovny mění čísla účtů

Měšec.cz: U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

Podnikatel.cz: Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Podnikatel.cz: Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

Podnikatel.cz: Na poslední chvíli šokuje vyjímkami v EET

Na poslední chvíli šokuje vyjímkami v EET

DigiZone.cz: Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

Lupa.cz: UX přestává pro firmy být magie

UX přestává pro firmy být magie

Vitalia.cz: Manželka je bio, ale na sex moc není

Manželka je bio, ale na sex moc není

DigiZone.cz: Milan Kruml: procházka TV historií

Milan Kruml: procházka TV historií

Lupa.cz: Babiš: E-shopů se EET možná nebude týkat

Babiš: E-shopů se EET možná nebude týkat