Hlavní navigace

SOFT-TRONIK se stává autorizovaným distributorem společnosti Check Point

[Tisková zpráva]

SOFT-TRONIK se stává autorizovaným distributorem společnosti Check Point

Praha – 13. listopadu 2002 – Společnost SOFT-TRONIK a společnost Check Point Software Technologies Ltd., celosvětově vedoucí společnost v oblasti zabezpečení Internetu, dnes oznámily, že se firma SOFT-TRONIK stává novým distributorem produktů Check Point v České republice.

SOFT-TRONIK úspěšně naplnil kritéria společnosti Check Point pro získání statutu autorizovaného distributora a stává se tak velmi důležitým partnerem společnosti Check Point na cestě jejích špičkových produktů a řešení na český trh. SOFT-TRONIK bude vedle nabídky produktů a služeb Check Point rovněž zajišťovat jejich podporu a bude hrát důležitou roli v odborných službách a marketingu.

Ing. Jan Wieland, Regional Director, Eastern Europe společnosti Check Point, k tomu uvedl: „Od partnerství se společností SOFT-TRONIK si slibujeme další významné rozšíření našich obchodních aktivit v České republice. SOFT-TRONIK má k tomu veškeré předpoklady – výrazně se zaměřuje na oblast bezpečnosti informačních systémů jako jednu z prioritních oblastí rozvoje, má vybudovanou kvalitní partnerskou síť, kterou neustále rozvíjí, a disponuje specialisty, kteří znají velice dobře naše bezpečnostní produkty a řešení. V konečném důsledku to znamená uspokojení potřeb a požadavků našich zákazníků na vysoké úrovni.“

„Špičková bezpečnostní řešení společnosti Check Point velmi vhodně zapadají do portfolia produktů společnosti SOFT-TRONIK v oblasti bezpečnosti, a tvoří tak nedílnou součást firemní produktové strategie,“ řekl Ing. Boris Nevrlý, generální ředitel společnosti SOFT-TRONIK. „Letos je to již druhý nový distribuční kontrakt v této oblasti, když ten první jsme na jaře podepsali se společností RSA Security. Zajištění bezpečnosti má dnes pro všechny manažery informačních systémů jednu z nejvyšších priorit, a proto jsem velmi rád, že se podpisem distribuční smlouvy se společností Check Point naše nabídka v oblasti bezpečnosti významně rozšířila.“

O společnosti Check Point Software Technologies

Společnost Check Point Software Technologies je světový lídr v oblasti zabezpečení Internetu. Pevně si drží vedoucí postavení na světovém trhu s VPN a firewally. Architektura Secure Virtual Network (SVN) této společnosti poskytuje VPN a bezpečnostní infrastrukturu, která jedinečným způsobem umožňuje bezpečnou a spolehlivou internetovou komunikaci. SVN řešení, dodávaná ve skupině produktů Next Generation, zabezpečují obchodní komunikaci a zdroje pro podnikové sítě, vzdálené zaměstnance, pobočky a partnerské extranety. Open Platform for Security (OPSEC) společnosti Check Point zvyšuje potenciál SVN řešení tím, že vytváří oborový rámec a alianci za účelem integrace a interoperability nejlepších řešení od více než 325 význačných společností. Řešení firmy Check Point jsou prodávána, integrována a spravována v rámci sítě 2500 oprávněných partnerů ve 149 zemích. Pro více informací prosím volejte 001–800–4294391 nebo 00420–296379700, nebo navštivte naše webové stránky http://www.chec­kpoint.com, či http://www.op­sec.com.

O společnosti SOFT-TRONIK

Společnost SOFT-TRONIK, a.s. byla založena v roce 1990. Jako value added distributor se společnost zaměřuje na systémy Sun Microsystems, server based computing, networking, software pro kritické aplikace a bezpečnost IT. SOFT-TRONIK má vlastní servisní středisko, nabízí partnerům finanční služby, technické služby, technickou podporu, a rovněž seriály technologických školení. Hlavními partnery jsou: Sun Microsystems, Citrix, RSA Security, Hewlett-Packard, Allied Telesyn a Extreme Networks. SOFT-TRONIK, a.s. má kanceláře v Praze a v Ostravě. Společnost má 31 zaměstnanců a od června 2001 je součástí mezinárodního holdingu DNSint.com AG se sídlem v Německu, který zahrnuje 8 národních společností v Evropě. Více informací o společnosti SOFT-TRONIK a její nabídce lze nalézt na www.soft-tronik.cz.

Vitalia.cz: Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

Podnikatel.cz: Snížení DPH na 15 % se netýká všech

Snížení DPH na 15 % se netýká všech

Podnikatel.cz: Změny v daních z příjmů pro podnikatele

Změny v daních z příjmů pro podnikatele

Root.cz: Firefox hodí za rok přes palubu stará rozšíření

Firefox hodí za rok přes palubu stará rozšíření

DigiZone.cz: Zdeněk Gerlický: nový ředitel nangu.tv

Zdeněk Gerlický: nový ředitel nangu.tv

Měšec.cz: Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Vitalia.cz: Nejlepší obranou při nachlazení je útok

Nejlepší obranou při nachlazení je útok

Měšec.cz: U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

Vitalia.cz: Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Root.cz: Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

Root.cz: Kamery Sony se dají ovládnout na dálku

Kamery Sony se dají ovládnout na dálku

Vitalia.cz: Analýza letáků: Na co lákají do prodejen?

Analýza letáků: Na co lákají do prodejen?

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph

120na80.cz: Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Podnikatel.cz: Chtějte údaje k dani z nemovitostí do mailu

Chtějte údaje k dani z nemovitostí do mailu

Lupa.cz: Teletext je „internetem hipsterů“

Teletext je „internetem hipsterů“

DigiZone.cz: Vedení ČRo: personální změny od ledna

Vedení ČRo: personální změny od ledna

Měšec.cz: Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Podnikatel.cz: Vládu obejde, kvůli EET rovnou do sněmovny

Vládu obejde, kvůli EET rovnou do sněmovny

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět