Hlavní navigace

Xerox představuje software pro komplexní přípravu tisku

24. 6. 2008

[Tisková zpráva] Praha, 24. června 2008 – Společnost Xerox přináší výkonný software pro workflow do malých tiskových prostředí uvedením FreeFlow Express to Print, nejnovějšího přírůstku do portfolia nástrojů pro workflow.

S uživatelsky přívětivým grafickým rozhraním umožňuje FreeFlow Express to Print využívat předtiskové funkce jednoduchým kliknutím a metodou táhni a pusť. Tabulátory, začátky kapitol a vodoznak se jednoduše umisťují kliknutím a přetažením na vybrané místo v dokumentu. Na monitoru se okamžitě zobrazí grafický náhled každé stránky v tiskové úloze, který zajišťuje, aby se vytiskla přesně, jak se očekává.

Tradiční komplexní nástroje pro workflow, které se zaměřují na rozsáhlé a vysokoobjemové tiskové potřeby, jsou pro potřeby malých produkčních prostředí příliš nákladné. Express to Print je cenově dostupný a navržený s ohledem na specifické potřeby základních digitálních tiskových operací, u nichž automatizuje předtiskové funkce a snižuje množství kroků nezbytných k naprogramování tiskových úloh, jako jsou vizitky, brožury, pohlednice, knihy nebo manuály. Express to Print zjednodušuje standardní i komplexní tiskové úlohy a tím, že umožňuje realizovat více tiskových úloh, otevírá nové možnosti pro tvorbu zisku.

FreeFlow Express to Print obsahuje integrované předdefinované šablony pro bezproblémovou tiskovou přípravu a do oblasti nízkonákladového tisku přináší dostupnost a vyšší produktivitu. Jakmile se úlohy vloží do šablony, není již nutný žádný další zásah. Soubor se automaticky zpracuje a předtisková příprava je hotova. Více než 70 šablon umožňuje komplexní úlohy, jako jsou číslování stránek, čárové kódy, vodoznak a finishing. FreeFlow Express to Print navíc podporuje úpravu šablon, takže si uživatelé mohou sami vytvořit vlastní šablony.

„Pracovně náročné úkony, kdy se musela každá tisková úloha samostatně nastavovat od svého počátku, jsou minulostí. Výsledkem je rychlejší příprava tiskové úlohy, kratší doba tisku a méně chyb během procesu,“ říká Lubomír Dvořák, produktový manažer společnosti Xerox Czech Republic.

FreeFlow Express to Print lze nainstalovat během několika minut bez zásahu na serveru a bez komplikovaného programování, takže ho zákazníci mohou okamžitě začít používat. Xerox nabízí bezplatnou zkušební verzi FreeFlow Express to Print, kterou lze stáhnout na www.xerox.com.

Software je představován ve spojení s novými digitálními barevnými tiskárnami nižší třídy, které společnost uvedla na veletrhu drupa, největší konferenci a výstavě pro tiskařský průmysl konané v Düsseldorfu. FreeFlow Express to Print je dostupný pro podporu modelů Xerox 4112/4127 Copier/Printer, Xerox 4112/4127 Enterprise Printing Systems a DocuColor 242/252/260, přičemž další modely se plánují na rok 2009.

XEROX CZECH REPUBLIC prodává na našem trhu publikační tiskové systémy, černobílé a plnobarevné multifunkční kopírovací stroje s faxy a tiskárnami, velkoformátové stroje a tiskárny, stejně jako software pro document management. Ke všem strojům dodává Xerox i spotřební materiál a poskytuje kompletní servis a údržbu. Do nabídky firmy rovněž patří celá škála služeb od pronájmu strojů až po outsourcing, kterému se věnuje samostatná divize XGS (Xerox Global Services).

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Podnikatel.cz: EET: Totálně nezvládli metodologii projektu

EET: Totálně nezvládli metodologii projektu

Lupa.cz: Babiš: E-shopů se EET možná nebude týkat

Babiš: E-shopů se EET možná nebude týkat

Root.cz: Vypadl Google a rozbilo se toho hodně

Vypadl Google a rozbilo se toho hodně

Vitalia.cz: Jste stále nemocní? Chybí vám zinek

Jste stále nemocní? Chybí vám zinek

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

Lupa.cz: UX přestává pro firmy být magie

UX přestává pro firmy být magie

Měšec.cz: Banky mlží o nákladech na předčasnou splátku hypotéky

Banky mlží o nákladech na předčasnou splátku hypotéky

Vitalia.cz: Manželka je bio, ale na sex moc není

Manželka je bio, ale na sex moc není

DigiZone.cz: Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

Měšec.cz: Golfové pojištění: kde si jej můžete sjednat?

Golfové pojištění: kde si jej můžete sjednat?

Vitalia.cz: Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Podnikatel.cz: Na 3. prosince se chystá protest proti EET

Na 3. prosince se chystá protest proti EET

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Vitalia.cz: Dáte si jahody s plísní?

Dáte si jahody s plísní?

Podnikatel.cz: Víme první výsledky doby odezvy #EET

Víme první výsledky doby odezvy #EET

DigiZone.cz: HD programy ČT i v UPC Horizon

HD programy ČT i v UPC Horizon

Vitalia.cz: Tesco: Chudá rodina si koupí levné polské kuře

Tesco: Chudá rodina si koupí levné polské kuře

Vitalia.cz: Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

Podnikatel.cz: Pozor, pojišťovny mění čísla účtů

Pozor, pojišťovny mění čísla účtů