Hlavní navigace

Software společnosti CÍGLER SOFTWARE bude nabízet německý gigant DATEV

[Tisková zpráva] Společnosti CÍGLER SOFTWARE, přední český výrobce ekonomických systémů, a DATEV, německý lídr v poskytování softwarových řešení pro daňové poradenství, se staly partnery. Díky exkluzivní spolupráci s CÍGLER SOFTWARE bude DATEV na českém trhu zajišťovat dodávky nového specializovaného balíku Money S5, určeného pro daňové a auditorské kanceláře.

Smlouva o spolupráci byla podepsána 17. července 2007 a obě společnosti v rámci partnerství uplatní své dlouholeté znalosti a zkušenosti z oboru. CÍGLER SOFTWARE dokáže přesně identifikovat potřeby a zvyklosti českých uživatelů v oblasti účetních postupů, DATEV se zase již desítky let pohybuje v prostředí specializované problematiky daňových poradců, účetních firem a auditorů. Navíc DATEV se úzce zaměřuje na aplikaci německých a mezinárodních účetních standardů (IAS/IFRS).

DATEV bude pro svoje stávající i nové zákazníky zajišťovat dodávky systému Money S5, který bude plně integrovaný do ostatních programů DATEV v České republice. Systém Money S5 je představitelem zcela nové produktové řady ekonomických řešení CÍGLER SOFTWARE pro střední a velké firmy. Oficiálně bude na trh uveden na podzim 2007. Společnosti CÍGLER SOFTWARE a DATEV také společně vytvořily balík určený pro daňové a auditorské kanceláře, který bude tvořen přizpůsobenými vybranými moduly Money S5. I tento balík bude na trh uveden na podzim 2007.

Z partnerství lídrů v oblasti ekonomických systémů a problematiky účetních řešení budou profitovat hlavně zákazníci – díky silnému zázemí a zkušenostem oba partneři svým zákazníkům poskytnou záruky kvality dodávaných systémů včetně doplňkových služeb, jako jsou školení nebo technická podpora.

O společnosti CÍGLER SOFTWARE
CÍGLER SOFTWARE, a.s., je s více než 52 000 instalacemi Money S3 lídrem trhu ekonomických systémů pro malé a menší střední společnosti v České a Slovenské republice, a je významným výrobcem a dodavatelem pokladních systémů.

Společnost CÍGLER SOFTWARE je od roku 2004 MCBSP partnerem společnosti Microsoft pro prodej a implementaci ERP systému Microsoft Dynamics NAV. Společnost zaměstnává okolo 100 zaměstnanců, konsolidovaný obrat v roce 2005 přesáhl 140 mil. Kč a byl tvořen převážně prodejem služeb a vlastního softwaru. Společnost je certifikována podle norem ISO 9001:2000, v roce 2005 se zařadila do výběru Českých 100 nejlepších a je držitelem označení Microsoft Gold Certified Partner.

O společnosti DATEV
Firma DATEV eG, softwarová firma a poskytovatel služeb v oblasti IT, se soustředí na podporu profesí, které se zabývají daňovým poradenstvím. Její specializací je podpora elektronického zpracování dat a nabídka souvisejících služeb. Má za sebou čtyřicet let zkušeností v oboru. V současné době patří mezi její zákazníky téměř 39 000 příslušníků těchto profesí v celé Evropě. DATEV eG poskytuje svým členům kompetentní poradenství týkající se daňové kanceláře a právních problémů včetně aktuálních otázek daňového práva. Nabízí také kompletní služby spojené s chodem kanceláře.

Programy firmy DATEV patří mezi nejefektivnější softwarová řešení pro daňové poradenství v České republice. Díky úzkému zaměření na tuto profesi vznikly programy, jejichž užití přináší zvýšení efektivity a kvality práce a pozitivně se projevuje na ziscích kanceláře daňového poradce.

Měšec.cz: Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Vitalia.cz: Vychytané vály a válečky na vánoční cukroví

Vychytané vály a válečky na vánoční cukroví

DigiZone.cz: Recenze Westworld: zavraždit a...

Recenze Westworld: zavraždit a...

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Měšec.cz: U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

Vitalia.cz: Jsou čajové sáčky toxické?

Jsou čajové sáčky toxické?

Měšec.cz: Stavební spoření: alternativa i pro seniory

Stavební spoření: alternativa i pro seniory

Měšec.cz: Sleva na dítě a manželku pro OSVČ je zpět. Ale..

Sleva na dítě a manželku pro OSVČ je zpět. Ale..

120na80.cz: Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Vitalia.cz: Jmenuje se Janina a žije bez cukru

Jmenuje se Janina a žije bez cukru

DigiZone.cz: Perspektivy TV v roce 1939 podle časopisu Life

Perspektivy TV v roce 1939 podle časopisu Life

Root.cz: Kamery Sony se dají ovládnout na dálku

Kamery Sony se dají ovládnout na dálku

Vitalia.cz: Analýza letáků: Na co lákají do prodejen?

Analýza letáků: Na co lákají do prodejen?

Root.cz: 250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

120na80.cz: Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

Vitalia.cz: Když přijdete o oko, přijdete na rok o řidičák

Když přijdete o oko, přijdete na rok o řidičák

Podnikatel.cz: Vládu obejde, kvůli EET rovnou do sněmovny

Vládu obejde, kvůli EET rovnou do sněmovny

DigiZone.cz: Co chtějí operátoři při přechodu na DVB-T2?

Co chtějí operátoři při přechodu na DVB-T2?

Vitalia.cz: To nejhorší při horečce u dětí: Febrilní křeče

To nejhorší při horečce u dětí: Febrilní křeče