Hlavní navigace

Software společnosti CÍGLER SOFTWARE bude nabízet německý gigant DATEV

21. 8. 2007

[Tisková zpráva] Společnosti CÍGLER SOFTWARE, přední český výrobce ekonomických systémů, a DATEV, německý lídr v poskytování softwarových řešení pro daňové poradenství, se staly partnery. Díky exkluzivní spolupráci s CÍGLER SOFTWARE bude DATEV na českém trhu zajišťovat dodávky nového specializovaného balíku Money S5, určeného pro daňové a auditorské kanceláře.

Smlouva o spolupráci byla podepsána 17. července 2007 a obě společnosti v rámci partnerství uplatní své dlouholeté znalosti a zkušenosti z oboru. CÍGLER SOFTWARE dokáže přesně identifikovat potřeby a zvyklosti českých uživatelů v oblasti účetních postupů, DATEV se zase již desítky let pohybuje v prostředí specializované problematiky daňových poradců, účetních firem a auditorů. Navíc DATEV se úzce zaměřuje na aplikaci německých a mezinárodních účetních standardů (IAS/IFRS).

DATEV bude pro svoje stávající i nové zákazníky zajišťovat dodávky systému Money S5, který bude plně integrovaný do ostatních programů DATEV v České republice. Systém Money S5 je představitelem zcela nové produktové řady ekonomických řešení CÍGLER SOFTWARE pro střední a velké firmy. Oficiálně bude na trh uveden na podzim 2007. Společnosti CÍGLER SOFTWARE a DATEV také společně vytvořily balík určený pro daňové a auditorské kanceláře, který bude tvořen přizpůsobenými vybranými moduly Money S5. I tento balík bude na trh uveden na podzim 2007.

Z partnerství lídrů v oblasti ekonomických systémů a problematiky účetních řešení budou profitovat hlavně zákazníci – díky silnému zázemí a zkušenostem oba partneři svým zákazníkům poskytnou záruky kvality dodávaných systémů včetně doplňkových služeb, jako jsou školení nebo technická podpora.

O společnosti CÍGLER SOFTWARE
CÍGLER SOFTWARE, a.s., je s více než 52 000 instalacemi Money S3 lídrem trhu ekonomických systémů pro malé a menší střední společnosti v České a Slovenské republice, a je významným výrobcem a dodavatelem pokladních systémů.

Společnost CÍGLER SOFTWARE je od roku 2004 MCBSP partnerem společnosti Microsoft pro prodej a implementaci ERP systému Microsoft Dynamics NAV. Společnost zaměstnává okolo 100 zaměstnanců, konsolidovaný obrat v roce 2005 přesáhl 140 mil. Kč a byl tvořen převážně prodejem služeb a vlastního softwaru. Společnost je certifikována podle norem ISO 9001:2000, v roce 2005 se zařadila do výběru Českých 100 nejlepších a je držitelem označení Microsoft Gold Certified Partner.

O společnosti DATEV
Firma DATEV eG, softwarová firma a poskytovatel služeb v oblasti IT, se soustředí na podporu profesí, které se zabývají daňovým poradenstvím. Její specializací je podpora elektronického zpracování dat a nabídka souvisejících služeb. Má za sebou čtyřicet let zkušeností v oboru. V současné době patří mezi její zákazníky téměř 39 000 příslušníků těchto profesí v celé Evropě. DATEV eG poskytuje svým členům kompetentní poradenství týkající se daňové kanceláře a právních problémů včetně aktuálních otázek daňového práva. Nabízí také kompletní služby spojené s chodem kanceláře.

Programy firmy DATEV patří mezi nejefektivnější softwarová řešení pro daňové poradenství v České republice. Díky úzkému zaměření na tuto profesi vznikly programy, jejichž užití přináší zvýšení efektivity a kvality práce a pozitivně se projevuje na ziscích kanceláře daňového poradce.

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

DigiZone.cz: DVB-T2: ČRa a přechodová síť 12

DVB-T2: ČRa a přechodová síť 12

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Lupa.cz: Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

DigiZone.cz: DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

Root.cz: OnlyOffice: hezké rozhraní, horší kompatibilita

OnlyOffice: hezké rozhraní, horší kompatibilita

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

120na80.cz: 10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

Podnikatel.cz: Toto je aplikace EET. Seznamte se

Toto je aplikace EET. Seznamte se

Root.cz: WoSign a StartCom se oddělí a vymění vedení

WoSign a StartCom se oddělí a vymění vedení

Měšec.cz: Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Root.cz: „Chytré“ kamery útočí po internetu

„Chytré“ kamery útočí po internetu

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...