Hlavní navigace

Software602 Form Filler 4: Inteligentní formuláře pracují na přenosném paměťovém médiu

22. 12. 2010

[Tisková zpráva] Praha (21. prosince 2010) – Společnost Software602 dnes oznámila, že k formulářovému prohlížeči Software602 Form Filler 4 je k dispozici i verze Portable Edition, která uživatelům umožňuje práci s formuláři z USB klíčenky na libovolném počítači. Zároveň toto přenosné médium slouží jako bezpečné elektronické úložiště všech certifikátů a důležitých dokumentů, které má uživatel vždy při sobě.

Uživatel uchovává  Software602 Form Filler 4 Portable Edition na zabezpečené USB klíčence, spolu s přístupovými certifikáty do systémů, zaručeným elektronickým podpisem, datovými zprávami nebo jinými důležitými dokumenty. Takto vybaven si může v kterémkoliv počítači s Microsoft Windows otevřít bezpečnou virtuální kancelář, ve které vyplňuje formuláře, schvaluje a podepisuje dokumenty.

Aplikace se na bezpečné paměťové médium instaluje spolu s Firefox Portable Edition, který po sobě nezanechává po použití žádné „stopy“ (cookies, historii, hesla, atd.) a tím se výrazně zvyšuje bezpečnost uživatelů zejména v anonymním prostředí jako je hotelová recepce nebo internetová kavárna.

Portable aplikace jsou plnohodnotné programy, které však není nutné instalovat na pevný disk a lze je použít na libovolném počítači vybaveném USB portem. Uživatel připojí klíčenku nebo jiné přenosné paměťové médium, na kterém má software včetně svých osobních nastavení a může okamžitě začít pracovat.

Aplikace je ke stažení na http://www.602­.cz. Je zdarma k dispozici nejen koncovým uživatelům, ale také dodavatelům přenosných paměťových zařízení.

„Já osobně využiji USB klíčenku s Portable Edition jako elektronický šanon podepsaných dokumentů, přijatých a odeslaných datových zpráv z mé osobní datové schránky a jako úložiště pro můj podpisový certifikát, který běžně jako statutární orgán využívám v interních schvalovacích procesech a v komunikaci s veřejnou správou,“ prohlásil předseda představenstva Software602 Richard Kaucký. „V dalších projektech jsme identikovali, že se schvalovacími formuláři v kombinaci s elektronickým podpisem lze řídit jakékoliv procesy vyžadující autorizaci pověřenou osobou v terénu. Připojením časového razítka k podepsanému dokumentu zajistíme, že dokument nebo data byla autorizována nade vší pochybnost pověřenou osobou v konkrétním čase, odesílatel si jej ukládá pro svoji evidenci na USB disk s možností hromadného odeslání více dokumentů později při nižší rychlosti internetového spojení“.

Software602 Form Filler 4 je nejnovější verze rozšířeného formulářového prohlížeče, která v mnoha úřadech a podnicích je klíčovou součástí řešení pro sběr dat a oběh důvěryhodných elektronických dokumentů s jejich archivací.  

O Software602

Software602 patří ke středoevropské špič­ce v oblasti elektronizace dokumentů  a elektronizace procesů. Zákazníky společnosti Software602 jsou střední a větší organizace ve všech sektorech trhu. Firma je jedním z klíčových dodavatelů českého eGovernmentu a realizovala také stovky projektů v podnikové sféře. Svým zákazníkům dodává řešení založená na oběhu inteligentních formulářů a tvorbě elektronických dokumentů se zachováním právního účinku. Využívá k tomu nejen vlastní produkty, ale i produkty třetích stran. Těží při tom z rozsáhlých praktických zkušeností, dobré znalosti legislativy a z ověřené schopnosti řídit složité projekty, kde často spolupracuje s významnými systémovými integrátory.

Firma Software602 byla založena v roce 1991 a po celou dobu své historie patřila mezi nejvýznamnější hráče na českém trhu. Získala řadu místních i mezinárodních ocenění a je certifikována podle mezinárodní  normy řízení kvality ISO 9001:2008. Software602 působí  všude tam, kde elektronizace dokumentů a procesů pomáhá  dosáhnout obchodních a provozních cílů rychleji, efektivněji a s nižší chybo­vostí než dří­ve.

Podnikatel.cz: Zbrojí proti EET, za účtenku chce 5 Kč

Zbrojí proti EET, za účtenku chce 5 Kč

DigiZone.cz: DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

120na80.cz: Válka s uhry. Můžete ji vyhrát

Válka s uhry. Můžete ji vyhrát

120na80.cz: Sem vás dají, když budete v karanténě

Sem vás dají, když budete v karanténě

DigiZone.cz: DVB-T2: problémy českých TV stanic

DVB-T2: problémy českých TV stanic

Podnikatel.cz: Hygiena je věda, tohle ale přehnali

Hygiena je věda, tohle ale přehnali

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Vitalia.cz: Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Měšec.cz: Povinné ručení podle najetých kilometrů

Povinné ručení podle najetých kilometrů

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

Vitalia.cz: Pane doktore, je to akutní!

Pane doktore, je to akutní!

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

DigiZone.cz: Je tu nový formát programatické reklamy

Je tu nový formát programatické reklamy

Měšec.cz: Když krachuje banka

Když krachuje banka

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

120na80.cz: Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?