Hlavní navigace

Softwarová společnost ecommerce.cz, a. s. uvádí na trh novou verzi aplikační platformy SystemIdea Server 1.5, která slouží jako základní stavební kámen rozsáhlých a náročných řešení pro správu obsahu a dokumentů.

14. 2. 2006

[Tisková zpráva] Brno, 14. února 2006. Dnes byla uvedena na trh nová verze platformy SystemIdea Server 1.5. Tato rozsáhlá a robustní J2EE aplikace slouží pro stavbu náročných řešení pro správu dokumentových a obsahových archivů, sběr a publikování informací v rámci firemních webových či intranetových portálů.

Společnost ecommerce.cz, a. s. se zabývá vývojem a implementací aplikací pro správu obsahu a dokumentů prakticky již od svého vzniku v roce 2000. Za několik let nasbírala v této oblasti u zákazníků jako je například ČEZ či Ministerstvo zahraničních věcí mnoho zkušeností a jedinečné know-how. Právě to bylo zúročeno při vývoji SystemIdea Serveru, jehož verzi 1.5 v těchto dnech společnost uvádí na trh.

SystemIdea Server 1.5. je rozsáhlá a robustní platforma se všemi potřebnými funkcemi nutnými k budování webových či intranetových portálů a dokumentových skladů. Jednotlivé moduly SystemIdea Serveru 1.5 pokrývají celý životní cyklus dokumentu od jeho pořízení (skenování, příjem elektronické verze, elektronická podatelna atd.) přes schvalovací proces (integrovaný work-flow modul) až po jeho zpřístupnění oprávněným uživatelům a následné revize či archivaci.

SystemIdea Server 1.5 nabízí již ve své základní verzi funkce a vlastnosti totožné s velkými dokumentovými systémy. Oproti nim ale přináší nesrovnatelně nižší cenu jak za jednotlivé licence tak i za samotnou implementaci.

„Cítíme značný zájem zákazníků z řad středních a velkých firem o nástroje pro správu obsahu a dokumentů. Naším cílem bylo připravit platformu, nad kterou bychom byli schopni stavět rozsáhlá řešení, která jsou dnes požadována. Trochu neskromně musím říct, že se nám to více než stoprocentně povedlo. SystemIdea Server 1.5 je skutečně jedinečný produkt, který se může směle řadit mezi světovou špičku ve svém oboru.“, říká Radek Sedlář, předseda představenstva společnosti ecommerce.cz, a. s.

SystémIdea Server 1.5 je vytvořený jako J2EE aplikace, podporující všechny majoritní aplikační server od Oracle iAS, přes BEA WebLogic, SUN až, po IBM WebSphere a Apache Tomcat. Díky Javě a nezávislosti na konkrétním aplikačním serveru je možné v mnoha případech nasadit SystemIdea Server bez nutnosti dalších investic do firemní infrastruktury.

O společnosti ecommerce.cz, a. s.
Společnost ecommerce.cz, a. s. je česká IT firma zaměřená na vývoj rozsáhlých a náročných zákaznických řešení a aplikací. Pro své zákazníky, významné české a zahraniční společnosti, vytváří unikátní systémy, které jim pomáhají v podnikání, snižují náklady a zvyšují konkurenceschop­nost. Dnes firma zaměstnává přes padesát zkušených specialistů, schopných realizovat rozsáhlé projekty jak na platformě Microsoft tak i Java.

Mezi významné zákazníky patří mimo jiné ČEZ, E.ON, ČEPS, ČESKÝ TELECOM, GTS Novera, Narex Česká Lípa, Skanska, Škoda Auto, Televize Prima, Tipos národná loteriová spoločnosť, Ministerstvo zahraničních věcí, Státní zemědělská a potravinářská inspekce, Technická univerzita Liberec, Live.cz, Atlas.cz, AstraZeneca, MaximumASP a mnoho dalších.

Měšec.cz: Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Lupa.cz: Avast, Jirká Král i DVTV, Kdo vyhrál Křišťálovou Lupu?

Avast, Jirká Král i DVTV, Kdo vyhrál Křišťálovou Lupu?

Lupa.cz: EET v e-shopech? Zdražení a horší komfort

EET v e-shopech? Zdražení a horší komfort

Root.cz: Vypadl Google a rozbilo se toho hodně

Vypadl Google a rozbilo se toho hodně

Měšec.cz: Banky mlží o nákladech na předčasnou splátku hypotéky

Banky mlží o nákladech na předčasnou splátku hypotéky

120na80.cz: Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

120na80.cz: Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

DigiZone.cz: Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

Vitalia.cz: Pravda o přibírání na zimu

Pravda o přibírání na zimu

Měšec.cz: Za palivo zaplatíte mobilem (TEST)

Za palivo zaplatíte mobilem (TEST)

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Měšec.cz: Europlatby: někde bez poplatku, jinde i 350 Kč

Europlatby: někde bez poplatku, jinde i 350 Kč

Podnikatel.cz: Na 3. prosince se chystá protest proti EET

Na 3. prosince se chystá protest proti EET

DigiZone.cz: Flix TV má set-top box s HEVC

Flix TV má set-top box s HEVC

Vitalia.cz: Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Root.cz: 250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

Vitalia.cz: Jmenuje se Janina a žije bez cukru

Jmenuje se Janina a žije bez cukru

Vitalia.cz: Dáte si jahody s plísní?

Dáte si jahody s plísní?